Müstehak olan bir kimseye cinnî tasallut ettirme

aphosiss

Banlı Kullanıcı
Ceza ve terbiye olup; ancak itiyad eylediği zulüm ve gadrı kahir ve ihlal gibi ve tahrib-i beyti icap eder derecede olmsysn bir şahsı teslid-i cin ile te'dib-i murat eder ise ateşte pişmemiş ****** üzerine bir insan timsali çiz; üzerine ***** kanı ile murat olunan şahsın ismi ve validesinin ismini yaz. Bunu şems ve kamerin aynı burçta olduğu bir saatte ve şems saatte yap. Bu insan temsilinin üzerine * * * şeklini tersim et.
Sonra üzerine 10 defa azimeti ve her azimeti takiben:
Allahümme ya ******** ya ******** ya ******** ya ****** ya ****** ya ****** inneneke ta'lemü enne filan bin fülan yestehıkkul te'dıbi likey yercüu **** hüve aleyni minezzalimin ve ısyani fe ersil lehü ******** minel cinni yadribûnehu ve ************ ve sellit aleynil emradı vel eskami hatta yerciu an fi'lihi ve yetubü ileyke ya kahharü yadarü ya ******* oku.
Ve bu ******i bir bataklığa yahut bir kuyuya göm. Derhal tesiri görülür...
Bir takım yerleri gizledim, neden bilmiyorum... İçimden gelmedi, ne olur affedin. Ben sadece birtakım gerçeklere dikkat çekmek istedim acizane... Bundan 3 sene önce bu uygulamayı ilk denememde bir şekilde benim evim , tüm elim kolum yanmıştı... Araya nefis girmemeli derler... Gerçeken hak etmeyene yapmamalı derler... Boşuna değil...
O yüzden tamamını paylaşmıyorum, bilen bilmeyenin eline geçmesin.
Selametle...

gümüş

Kayıtlı Üye
İnsan sureti çiz demişsiniz ya, bu biraz vodoo da ki insan suretinde sabun bebekler yaptıkları uygulamaya benziyor galiba değil mi ?

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Uygulamada bazı kısımları yazmadığınız iyi olmuş.
Çünkü bunun hem size hem de yapana ve yapılan kişilere
karmik dönüşü çok kötü bir şekilde olabilirdi.
Herkesin selameti adına, duyarlılığınız için teşekkürler.

demonic

Kayıtlı Üye
Bu paylaşım foruma helyusa tarafından yazılmıştı sanırım...

watcherboy

Banlı Kullanıcı
öyle şey yapılırmı ya Allah korusun onu yapacağına beddua et..zaten mazlumun bedduasından sakının diye hadis var...vesselam...

aphosiss

Banlı Kullanıcı
Bu paylaşım foruma helyusa tarafından yazılmıştı sanırım...

Teşekkürler... Evet, şimdi gördüm. Öldürme ve lanetleme majisi demiş o... Aslında tamamen aynı değil, o uygulamayı da biliyorum ben.
Şaka maka da, Allahtan yazdıklarımız -farkında olmadan çakışarak- aşikar olmamış. Halâ her ikisi de anlaşılmıyor... :)
Selam ve dua ile...

Rein

Banlı Kullanıcı
İş
Üniversite Öğrencisi
Anlamadığım bir şey var madem hepsini yazmayacaksınız neden bunu paylaşıyorsunuz..Yanlış anlamayın hakaret için falan değil eğer hepsini doğru yapamazsak büyü işlemeyecek..

tNitrotoluen

Banlı Kullanıcı
Her yapilan büyünün bir bedeli vardir ya peki bu uygulamanin bedeli nedir

origanum

Yönetici
Anlamadığım bir şey var madem hepsini yazmayacaksınız neden bunu paylaşıyorsunuz..Yanlış anlamayın hakaret için falan değil eğer hepsini doğru yapamazsak büyü işlemeyecek..

Sitede negatif uygulamalar tam olarak yazılmamaktadır prensip gereği. Ama bilgi amaçlı bir site olduğumuz için bunlar eksik şekilde örnek teşkil etmesi açısından paylaşılabilir. Tabi ki bir uygulama doğru yapılmadığı ve tam ve doğru bile olsa yetkilendirilmeyen kişiler tarafından yapılmaya kalkındığında işlemeyecektir. Ancak konu ile pek ilgisi ve bilgisi olmayan insanlar bu tip uygulamaları yapmak istiyorlar ve daha kötüsü yapabileceklerine inanıyorlar. Hem saflık hem cehalet işte. Uygulamaya kalktıkları anda da sadece büyünün işlememesi gibi masum şeyler olmuyor, kendilerine ve etrafındaki masum insanlara da negatif enerji yapıştırıyorlar. Bu durum o kişilerin hayatlarının hep aksi gitmesine, sağlıklarının bozulmasına ve bereketlerinin kaçmasına neden olur. Bazen hayatları ile öderler. Cümle alem bir araya gelse insanın kendi kendine edebileceği kadarını edemezmiş. Hem onları kendilerinden bile korumak hem de böyle negatif yayılımlara sitemizin alet olmaması adına eksik paylaşılması kararı alınmıştır.

Her yapilan büyünün bir bedeli vardir ya peki bu uygulamanin bedeli nedir

Bir büyü için tarife gibi kesin şu bedeldir denilemez ki. Sizin ve ortamın enerjisi dahilinde sizden birşey çıkacaktır. Örneğin ufak bir kaza olabilir, sizin için önemli bir miktar para kaybı olabilir, hastalık olabilir.

Sasdad

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Ordaki Arapça Kelimlerin Anlamını Öğrenmeden Maji Demeyin Hemen Başlıkta Hak Eden Bir Kişiye Musallat Etme Diyor Dikkatinizi Çekerim.