Klavye delikanlılarının dikkatine

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Ara ara bazı kendini bilmez, kişiliksiz ve karşımıza çıkamayacak karakterde, korkak ve yaptığı hareketin sonucunu bilmeden hareket eden bazı kişilerin sözlü ya da yazılı saldırılarına maruz kalıyoruz. Bu kişiler bizim bu saldırılara maruz kaldığımız zaman birçok kişinin bazı bilgilerine bir şekilde ulaştığımızı bilmiyor olmalılar. Bu yapılan hakaretlerin karşılığı olarak, anında bütün yazışmaların yazılı kopyasını aldığımı ve fotoğraflayarak cumhuriyet savculuğına suç duyurusunda bulunduğumu ve hakaret davası açtığımı birçok kişi bilmedne hareket ediyor sanıyorum. Daha sonra dava sürecine gittikten sonra ve şikayet dilekçemi verdikten sonra pişman olup ağlayıp zırlayıp, yok benim annem hasta, yok benim psikolojim bozuk, yok bende şu var, yok bende bu var gibi sebepler ile yeniden iletişime geçip şikayeti almamız için yalvarmaya başlıyorlar. Kıyamıyoruz ve şikayetmizi geri alıyoruz. Bunun gibi emsal gösterilecek birçok dava açtığımı ve şikayette bulunduğumu bilmenizi istiyorum öncelikle.

Bu klavye delikanlıları lütfen dikkatlice okusun bu yazdığımı ve geri adım atmayacağımı herkes bilsin. Bundan sonra yaşı ne olursa olsun, ne gibi bir hastalığı olursa olsun, nasıl bir psikolojiye sahip olursa olsun umrumda olmaksızın bu kişileri süründüreceğimi bilsin herkes. Kimse kimseye hakaret etme hakkına sahip değildir. Bu bir uyarı değildir. Bu bir duyurudur. Herkes bundan sonra yapacağı eylemlerin karşılığını düşünerek hareket etsin istiyorum. Bu konuda artık kimseyi uyarmayacağım.

Tüm gizlimabet üyelerinin dikkatine...

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Bu milletin hiç işi gücü yok mudur?
Allah size sabır versin, ne denilir başka.

yule

Yönetici
İş
İşleri yok gibi görünüyor. Bu yüzden bende işimi gücümü bırakacağım ve onları iş olarak görüp gereğini yapacağım.

janet

Kayıtlı Üye
Geç bile kalındı. Yerinde ve doğru verilmiş karar. Ben bile sıradan üye olarak tahammül sınırlarım zorlandı. Sanal kahramanlara birileri dünyanın kaç köşe olduğunu göstermeli.

vivalavida

Kayıtlı Üye
"Söz uçar yazı kalır"... Ne güzel laftır.:)

Ellerinize sağlık. Umarım bu yazı, sanalın o kadar da rahat hareket edilecek bir yer olmadığını bilmeyenlere bir faydası olur.

Marian

Kayıtlı Üye
Konu basligini cok guzel secmisiniz cok yerinde olmus boyle sosyol ortamlarda bir suru uyenin oldugu yogun bir sitede yapilan hakaretler kesinlikle agirlastirilmis ceza ile yargilaniyorlar bunu da unutmasinlar... Sitenize gercekten saygi duydum ve cok begenerek giriyorum belki baska uyelerde biliyordur baska sitelerede elbette girdim durust olmak gerekirse ve inanin gercekten klavye delikanlilari o kadar cok ki kendileri admin diye super mod diyeinsanlari asagilayip rencide ediyorlar benim basima gelmedi ama baska uyelerinkileri okudum cok kotu insanlar kisisel gelisim icin burdalar egolari tavan yapmis sadece ben ben ben diyen insanlarla en iyisi boyle adalet karsisinda hesaplasmak cok dogru bir karar vermissiniz iyi niyetinizo suistimal ettirmeyin bencede...Simdi diyorum ki saygi seviyesi en ustlerde olan bu sitede olmak beni mutlu etti...

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Ne dediklerini merak ettim :) Yani ne diyor olabilirler ki. İlginçler.

yule

Yönetici
İş
Ne dediklerini merak ettim :) Yani ne diyor olabilirler ki. İlginçler.

Ne dediğini neden merak ediyorsunuz ki anlamadım. Küfür ediyorlar, hakaret ediyorlar, ya da polemik yaratacak binlerce laf ediyorlar. Bunları tek tek yazamayacağım malumunuz.

isabet

Kayıtlı Üye
abi allah yardımcınız olsun.tedbir sert olmalıki klavye pislikleri buna cesaret etmesin.yerinde bir karar.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Ispatlanması en kolay suç internetten yapılan suçlar

canmert196

Kayıtlı Üye
sayın yule hıssettıgım kadarıyla cok sınırlenmıssınız dunya kendını bılmezlerle dolu davanızı acın keyfınıze bakın derım kendınızı yıprattıgınıza degmez :)

yule

Yönetici
İş
Yok sinirli değilim. Sadece biraz yaptıklarının farkına varsınlar istiyorum. Sonra aglayip zirliyorlar.

moskov

Kayıtlı Üye
Enteresan insanlar bunlar işleri gçleri kalmamış aslında yaşadıkları toplumda ezikliğin hat safasındaki malum tipler burda aslan kesiliyor.. Bunlarla uğraşmanın yoruculuğunun yanında zırlarken verdikleri keyif insana saba tümer kahkası attırır :) Acımayın kimseye verin mahkemeye gitsin sürünsünler..

kapliyagos

Kayıtlı Üye
bunun gibi yapılan davranışlar (klavye delikanlılıkları) kendi egosunu tatmin etmeye çalışan ,kişiliği oluşmamış, cahil kardeşlerimizin uğraş arayışlarından kaynaklanıyor sanırım....ALLAH kolaylık versin...

janet

Kayıtlı Üye
Aslında bu gibi davranışların temelinde bilinçaltında şu yatar: "Kimse benimle ilgilenmiyor, farketmiyor. İlgi ve alakaya ihtiyacım var."

Sevilme ve farkedilme ihtiyacı. Genelde bu tutum 14-21 yaş grubu gençlerde gözlemlenir. Onları anlamaya çalışmak, konuşmak, bir işe yaramıyor. En etkili cevap sert tepki vermektir.

yule

Yönetici
İş
En son bu tür saldırı yapan kişiyi bu sabah itibariyle cumhuriyet başsavcılığına şikayet ettim. Ayrıca hakaret davası için başvuru yaptım. O kişi kendisini biliyordur. Artık ben düşünmeyeceğim, o kişi düşünsün.

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
moderatör arkadaşlarımıza allah sabır versin klevye silahşörleri oldukça çoktur kendini bilmez ağzından çıkanı kulağı duymaz insanlar korkağın ta kendisidir zaten...

AyŞaman

Banlı Kullanıcı
İş
Gazeteci
Çok güzel bir forum... Ve çok güzel kurallar var. Sizleri tebrik ediyorum. Yönetimde emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunmayı borç biliyorum. Heryerde olacağı gibi burda da bazı hadsizler illaki çıkacaktır. Eskiyi bilmiyorum neler oldu neler bitti. Ama bu kurallar sayesinde ben bu aileye katıldım. Desteklerimiz sizlerle

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
bu arada bende gerek yönetici gerekse moderatör arkadaşlarımı tebirk ediyorum bu başarılı çalışmalarından dolayı...