Astral Seyahat mi Yoksa Bir Lucid rüya mı ?

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
:smash:Merhaba arkadaşlar.Daha öncede astral seyahat'e çıkış vb.. yardımlarınızı istemek için konu açmıştım ve tekrar açıyorum ama bu sefer ki konu nedenim farklı :)

Her gece astral seyahate çıkış denemelerini yapıyorum bir süre sonra aklımdan şu geçiyor madem ki farklı farklı astral seyahat'e çıkma pozisyonu yada yöntemi var özellikle kişiye göre değişen ve kişinin elinde olan yöntemler diyelim bende kendi yöntemimi oluşturma çabasındayım son bir kaç gündür.Yatağıma üstümdeki giyselerimi çıkartıp uzandığım zaman üşüyorum buda benim için imkansıza süreklenen bir yol gibi bir şey haline geliyor.Yatağımda kıyafetlerimle uzanıyorum tam hiç bir şey düşünmemeye başladığım an kıyafetimi hissediyorum ve irkilme yada şöyle diyim uyurken birden uyanma gibi bir hisse kapılıyorum buda işe me yaramadım.Ben her sefderinde sırt üstü değilde ters yatarım kollarımı yastığın altına atıp kafayı sağa çevirerek genellikle tabi camda açık temiz hava ve soğuğu severim :) Bende böyle denemeye başladım camı mı her zaman ki gibi açıyorum üstümüde örtüyorum üşüme derdide olmuyor düşünmek için çabalamada sadece kendime şunu diyorum.Madem ki beyin herşeyi düşünür canlandırır uygular şartlandırır şimdide bende kendime birazdan kendi yöntemimle astral seyahate çıkacağım ismi her neysede diyorum ve uyuyorum ama sürekli düşünerek sanki kendimi bir tabloda canlandırıyormuş gibi.Her neyse ben rüya gibi görüyorum ama içindeyim olayların kontrol ediyorum lusid rüya diyeceksinizdir sanırım ama sanırım değil yorumu size bırakıyorum her neyse asıl konu şu sürekli alakasız şeyler görmem.Mesela dün gece fenerbahçenin şampiyonlar ligi mi uefa kupasının mı ne maçı varmış ama sabah 04:50 de ne alakası varsa o saatte maçın buna benzer örnekler var ama çoğunuda unutuyorum yarım yamalak birşey aklımda kalıyor 2-3 gündür hergün böyle saçmalıklar görüyorum he birde şu aklıma geldi.Yine uyuyorum tabi o uykuysa uykumda diye tabir ediyim ananemin evi şua oturduğumuz evin 2-3 ev yanında bulunmakta gece ananemin evine gidiyormuşum ben neden gittiğimi bilmiyorum ama gerçekten her gün kontrol etmeye giderim bir ihtiyacı vs.. varmı diye sanırım bu yüzden gitmiş olmalıyım he neyse gidiyorum ve evinde bir kepenk var bakkal kepenleri olur ya ondan kepenklerin rengi siyah zemin katta müstakil evde oturuyor oturduğu oda cam kenarı yani yoldan görülüyor ordada ışık yanıyor evde 1 kadın var kim olduğunu bilmiyorum televizyon açık ve bir hırsız var tabi ananemde ama işin garip yanı bunların 3 üde uyuyor hırsızda dahil o uyuyanın hırsız olduğunu biliyorum ama üstüne birde battaniye örtmüşler üşümesinde diye sanırım anlam veremedim.Birde şunu belirtiyim sürekli gözüme cezane sahneleri var sanki biri ölmüş onun cenazesi kaldırılıyor ve hep aklıma ananem geliyor sanki onun cenazesi gibi aklımdan atamıyorum bu düşünceyi dua filan eden birisi değilim aynı zamanda müslümanda değilim bundan artık eminim size anlatmak istediklerim bunlardı konuyu yanlış yerde açmış olabilirim yada başlıkta yazanlarla yazdıklarımın biraz farklı anlamana geldiğinide söyleyebilirim ama biraz lusid biraz astral diyim artık yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar uzun oldu biliyorum ama en kısa hali bu.