demon daveti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xtina

Banlı Kullanıcı
arkadaşlar çok araştırdım ya bilen kişiler cevap bile vermiyolar veya formüller tam değil yani anlicağınız adam akıllı tecrübeli kişilerin daveti yok sizden ricam aranızda demon daveti yapıpta olumlu sonuçlar alan arkadaşımız burda bu daveti nasıl gerçekleştirdiğini yazarsa çok sevinirim kendimi buna heryönden hazır hissediyorum

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Buradada tam formül veren olmaz. Tehlikelidir. Açıkça verilmez tarifi ve neden forumu araştırmıyorsunuz biraz?

xtina

Banlı Kullanıcı
araştırdım ama yok. formülü açıktan veremiyosanız lütfen özelime atın arkadaşlar

AlperTUNGA.

Kayıtlı Üye
demon geldikten sonra o kişiye her gün lanet okursunuz :)

Saprohil

Kayıtlı Üye
Bak daveti veren çıkar tabi.Ama sen demonla konuştuğunda senin sorumluluğundan çok adam kendi sorumluluğunu düşünür.Acaba bu adam demona kötü bir hareket yaptı da demon bu adamı çırptı mı ? Ya bende daveti verdiğim ve bu sorumluluğu aldığım için demon ile karşı karşıya kalırsam ?Bence bu işlere balıklama dalma.Yavaş yavaş hemen derine gidersen boğulursun ki sen şu an bu denizin derinine doğru yüzmeye çalışıyorsun.Ama tabi bir yerden sonra bünyen yorulacak ve boğulacaksın.Dikkatli ol.Tek tavsiyem bu ve kimse kolay kolay bir demonla karşı karşıya kalmayı göze almaz.Ben daveti bu yüzden vermem.Sana birşey olacak diye değil Demon ya bana düşman olursa diye.

xtina

Banlı Kullanıcı
ya sana niye düşman olsun ayrıca ben ona saygıda kusur etmediğim müdetce niye demon durduk yere kudursun

silverwings

Banlı Kullanıcı
İş
grafik tasarım
Bak daveti veren çıkar tabi.Ama sen demonla konuştuğunda senin sorumluluğundan çok adam kendi sorumluluğunu düşünür.Acaba bu adam demona kötü bir hareket yaptı da demon bu adamı çırptı mı ? Ya bende daveti verdiğim ve bu sorumluluğu aldığım için demon ile karşı karşıya kalırsam ?Bence bu işlere balıklama dalma.Yavaş yavaş hemen derine gidersen boğulursun ki sen şu an bu denizin derinine doğru yüzmeye çalışıyorsun.Ama tabi bir yerden sonra bünyen yorulacak ve boğulacaksın.Dikkatli ol.Tek tavsiyem bu ve kimse kolay kolay bir demonla karşı karşıya kalmayı göze almaz.Ben daveti bu yüzden vermem.Sana birşey olacak diye değil Demon ya bana düşman olursa diye.

Buna pek katılamayacağım, hadi siz arkadaşla aynı ortamda bu işi gerçekleştirip yardım etseniz anlarım ama bilineni yazmak size zarar getirmez. Karşı tarafın hür iradesine kalmış. Demon ip tespit yapacak değil ya :):smash:
Tabi bilgi paylaşmamanızı ve size vereceği rahatsızlığı anlarım ama demon'un size bu yüzden zarar vereceğini sanmıyorum.

demonic

Kayıtlı Üye
Nedir bu demon aşkı?neden çağıracağınızı öğrenirsem belki yardımcı olabilirim.

Foras

Kayıtlı Üye
İlk önce cin çağırmayı dene , daha sonra demonuda çağırırsın ama demonu çağırmadan önce ne istediğin üzerinde çok dikkatli düşün . Önemli olan demonu çağırmak değil , memmun edip saygıda kusur etmemek . Ayrıca her önüne gelen çağırmak istiyorum diyerek teknikle çağıramaz . Gelir ama hissedemezsin .

sir7634

Kayıtlı Üye
Hakikaten insan oglu belayi kendisi ariyor...Yazik cok yazik...Oturup Yuce Yaradana secde edip dua etmek yerine cinler demonlar ifritler den medet ummak onlardan istekde bulunmak...Anlam veremedigim u varliklar gozle gorlemeyen varliklar her an bizlere zarar verecek olan varliklar...mahalle arkadasimizla dostlugumuz bozuldugunda bile nerden nasil zarar verecegini bilemiyoruz bazen...heleki hic gozumuzle gormedigimiz bir varligin bize ne zararlar verecegini hic mi dusunmesseniz.....yuze Yaradan kalbinde muhur olanlarin ve inanci zaif olanlarin yardimcisi olsun...Amin

xtina

Banlı Kullanıcı
bir insanın imanının zayıf olup olmadığını ancak allah bilir lütfen vefsi istekleri aşıp ölmeden önce ölen insanlar havası içinde konuşmayın siz kimsenin imanını yargılayamassınız sen veya bi başkası nasıl bi kıza veya erğekeğe bağlanıp aşık oluyosanız(ki allah dışında kimse gerçek manada sevilmeye değer değildir) bizde bu işe gönlümüzü koymuşuz burda tartışmak değil sonuca varmak istiyorum lütfen üsluplarınıza dikkat edin

Saprohil

Kayıtlı Üye
Buna pek katılamayacağım, hadi siz arkadaşla aynı ortamda bu işi gerçekleştirip yardım etseniz anlarım ama bilineni yazmak size zarar getirmez. Karşı tarafın hür iradesine kalmış. Demon ip tespit yapacak değil ya :):smash:
Tabi bilgi paylaşmamanızı ve size vereceği rahatsızlığı anlarım ama demon'un size bu yüzden zarar vereceğini sanmıyorum.

Bu varlıklar kadimdir.Senin yarım saat önce ne yaptığını bilirler.5 gün öncede 10 gün öncede ne yaptığını bilirler.Hırsızları ve kayıp eşyaları bile bulacak kadar kadimleşen bu ırkın benim verdiğim daveti veya ne yaptığımı bilmemeleri resmen rezalet.Ve bu rezaleti de asla yapacak cin bile yok.

Perina

Banlı Kullanıcı

ya ıp takibi yapabiliyorlarsa? :(.

silverwings

Banlı Kullanıcı
İş
grafik tasarım
Bu varlıklar kadimdir.Senin yarım saat önce ne yaptığını bilirler.5 gün öncede 10 gün öncede ne yaptığını bilirler.Hırsızları ve kayıp eşyaları bile bulacak kadar kadimleşen bu ırkın benim verdiğim daveti veya ne yaptığımı bilmemeleri resmen rezalet.Ve bu rezaleti de asla yapacak cin bile yok.

Bu bilgiyi benden almış olması önemli değil, asıl olan niyet, ben sadece ilmi paylaşıyorum. Benden öğrenmese yazılı eserlerden öğrenecek, ha öyle ha böyle. Herkes kendi hür iradesinden sorumludur, biz sadece Hz. Süleyman ve diğer alimlerin ilmini paylaşıyoruz ;)

Saprohil

Kayıtlı Üye
Bu bilgiyi benden almış olması önemli değil, asıl olan niyet, ben sadece ilmi paylaşıyorum. Benden öğrenmese yazılı eserlerden öğrenecek, ha öyle ha böyle. Herkes kendi hür iradesinden sorumludur, biz sadece Hz. Süleyman ve diğer alimlerin ilmini paylaşıyoruz ;)

Hayır benim dediğim daha da başka bir şey.Bu varlığa yapılan küfürden bende sorumluyum bunu demeye çalışıyorum.Alim paylaşsa alimde sorumlu.Birisine Rahmani bir bilgi verirsen bir sure formülü mesela.Ve bu kişi bu sureyi kötü niyetle kullanırsa sorumluluğu sana ait ve cezayı oda çekecek sende çekeceksin.Şeytani usullerde böyle.Alimlerin hiçbiri şeytana hükmetmediği için onların ilimleri beni ilgilendirmez.Hz.Süleyman bu ilmin en üst kısmına gelmiş kişidir.Ben ilmi paylaşırken dikkat ederim yani rahmani kişiler nasıl dikkat ediyorsa bende ederim.Zaten bu ilminde bu devirde çok sağlam kaldığı söylenemez.

silverwings

Banlı Kullanıcı
İş
grafik tasarım
Hayır benim dediğim daha da başka bir şey.Bu varlığa yapılan küfürden bende sorumluyum bunu demeye çalışıyorum.Alim paylaşsa alimde sorumlu.Birisine Rahmani bir bilgi verirsen bir sure formülü mesela.Ve bu kişi bu sureyi kötü niyetle kullanırsa sorumluluğu sana ait ve cezayı oda çekecek sende çekeceksin.Şeytani usullerde böyle.Alimlerin hiçbiri şeytana hükmetmediği için onların ilimleri beni ilgilendirmez.Hz.Süleyman bu ilmin en üst kısmına gelmiş kişidir.Ben ilmi paylaşırken dikkat ederim yani rahmani kişiler nasıl dikkat ediyorsa bende ederim.Zaten bu ilminde bu devirde çok sağlam kaldığı söylenemez.

Bu bilgi zaten elden ele dilden dile geçen bir bilgi, kendi yorumumu katmıyorum yani. Bu mantık çerçevesinde okuduğumuz her yazıdan da mesulüz o vakit, ayrıca biraz daha genişe yayarsak bu forumu ziyaret eden herkes bunun vebalini ödeyecek. :)
Teoriler üretmeyelim, herkes yaptığından mesuldür. İnternette ve kitaplarda bulunan bu bilgileri yaymak kimseye zarar vermez. Uygulayana söyleyeceksiniz bunları :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...