Sevmesi için

friks

Kayıtlı Üye
Yardım lütfen.Aşık oldugum kişi beni görünce gülümsemeye başlıyodu.Bende seviyo diye düşündüm.Ama artık beni görünce kaçıyo ve konuşmayı kesti.Yardım lütfen sizce seviyomu yada ne yapmalıyım beni sevmesi için bi dua varmı önceden yakın davranıodu aslında vazgeçemiyorum ondan ltfenn yardım :(

friks

Kayıtlı Üye
ben 20 yaşındayım o 34 güler die düşünüyorum.Fakat baglandım ben vazgeçemiyorum bni sevmesi için bi dua söleyemezmisiniz ?

moskov

Kayıtlı Üye
ben bu yönden çok şanssızım sevdiğim adam için ne zaman dua etsem başıma kötü şeyler gelir o yüzden bir şey önermeyeyim de siz havas kısmına bakın bir sürü paylaşım var mutlaka yardımcı olur..

anktekinc

Kayıtlı Üye
Bende de var aynı dert. sev sevilme... vardır bir hayır deyip avunmaktayım. Bol sabırlar.

beyaz_melek

Kayıtlı Üye
Sevdiginle kalplerinin birlesmesi icin (Enfal 63)

Ve ellefe beyne kulûbihim, lev enfakte mâ fîl ardı cemîan mâ ellefte beyne kulûbihim ve lâkinnallâhe ellefe beynehum, innehu azîzun hakîm(hakîmun).

Ve (Allah), onların kalplerini birleştirmiştir. Sen yeryüzünde bulunan her şeyi verseydin, yine onların gönüllerini birleştiremezdin, fakat Allah onların aralarını bulup kaynaştırdı. Çünkü O, mutlak galiptir, hikmet sahibidir.

siyahlı

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Bu tip durumlarda aranızdaki yaş farkına atfen derim ki ben; senin ondan hoşlandığını bi yerlerden duymuş veya anlamış olabilir bu noktada erkeklerin yakındığı tavır genelde sevmiyo olsa bile kaçmak değil kendini tatmin etmek bunu ego tatmini olarak da düşünebilirsin bu şekilde olur ancak yaş farkı girince araya bunu direk senden kaçmak olarak yapıyorsa senin küçük olman ve kırılmaman içindir. Yani baştan bu işin olmayacağını düşünmüştür. Tabii bu benim yorumum gerçekte böyle olmayabilir ama dikkate almanızda fayda var. Sevgiyle kalın :)

asya_a

Kayıtlı Üye
bence sen bu sevdadan vazgec ..o sana gore cok yasli kafaya takma degmez..

Warlord

Kayıtlı Üye
Aslında böyle durumlarda benim yapamadığımı yapmak gerek gidip konuşmak. Aslında konuşmak dua'dan da etkili çünkü dua edersin ettiğin zaman onun gelmesini beklersen veya herhangi bir iletişime girmediğin zaman ettiğin dualar boşuna gider. Dua'nın kabul olması için emek gerekir. Dua'yı ve iletişimi pekiştirirsen ve ettiğin dua gerçekten yüreğinden geçiyorsa Allah ettiğin duayı kabul edecektir.

raskolnikov

Kayıtlı Üye
ettığın dua nın farkında olmalısın bence. hem ne kadar dua edersen et olmuyorsada üzülme demmekı senın ıcın hayır olan o değilmiş demektir.

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Yardım lütfen.Aşık oldugum kişi beni görünce gülümsemeye başlıyodu.Bende seviyo diye düşündüm.Ama artık beni görünce kaçıyo ve konuşmayı kesti.Yardım lütfen sizce seviyomu yada ne yapmalıyım beni sevmesi için bi dua varmı önceden yakın davranıodu aslında vazgeçemiyorum ondan ltfenn yardım :(

Sen bilmezsin bizim mabette bir dönemimiz vardı, sevdiğimize söyleyelim mi söylemeyelim mi diye konu açılmıştı, neticede ben söylemiştim ve iyi ki de söylemişim. Oda benden kaçıyor gibiydi hiç umudum yoktu ama değilmiş o da beni seviyormuş bak şimdi beraberiz (maaşallah) sende önce bir konuş ama çok tatlı sevimli kız olmalısın, kızlar zaten tatlı ve sevimlidir ama içlerinde bir cadılık olur ya onu hiç belli etme, gayet masum, sevimli, birazcık saf konuş onla zaten cevabını verir sana. Diyelim ki olmadı hisleri karşılıksız işte o zaman büyü dür duadır ara ama şimdi değil. Zaten kızlar hislerinde yanılmazlar sana gülümsemişse vardır onda da bir şeyler.

Sauron

Kayıtlı Üye
Sevdiginle kalplerinin birlesmesi icin (Enfal 63)

Ve ellefe beyne kulûbihim, lev enfakte mâ fîl ardı cemîan mâ ellefte beyne kulûbihim ve lâkinnallâhe ellefe beynehum, innehu azîzun hakîm(hakîmun).

Ve (Allah), onların kalplerini birleştirmiştir. Sen yeryüzünde bulunan her şeyi verseydin, yine onların gönüllerini birleştiremezdin, fakat Allah onların aralarını bulup kaynaştırdı. Çünkü O, mutlak galiptir, hikmet sahibidir.

başarılı olan ??

berksurucu

Banlı Kullanıcı
ilişki bilinci diye bir şey var.

Mesela lisedeki benle şimdiki ben aynı değiliz. ve ben de 34 Yaşındayım.

çok çok çok olağanüstü bir durum olmadıkça 20 yaşında bir sevgilim olmaz. Eğer duygularını bilirsem ona merhametle yaklaşır olayların onun sandığı gibi olmadığını anlatırdım.

Ve hoşlandığın adamın yaşanmışlıkları ve tecrübeleri öyledir ki; onun dilinden ancak belirli yaşanmışlık mertebesinde kadınlar anlar.

Bakışmak hoşuna gitmiştir gülümsemiştir. Sempatik bulmuştur gülümsemiştir. Tatlı ya da güzel bulmuştur gülümsemiştir. ne var bende gülümserim.

Ve biliyo musun balım bizim yaşlarda gülümsemek filan ilişki dediğimiz şeyin binde 1'i bile değil...

Şimdi 20 yaşında bir kızın "onu sevmem" için bu sitede yöntem aradığını düşündüm de... : )

Düşün yani; işimdeyim gücümdeyim, halısaha maçındayım, bilgisayar oyunuyorum, Şirketimde toplantılara katılıyorum. evde netflix filan...
birden bişey oluyor ve onu sevmeye başlıyorum.

Oldu mu balım... Bence olmadı... tutmaz zaten...

Kendinde keşfetmen gereken bir sebepten dolayı hayranlık duyuyorsun. geçicektir.

Masumiyetini kaybetme

sevgiler. :coffee: