alnımdaki yeşil nokta

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kameri

Kayıtlı Üye
İş
pisişik güçler kehanetler,bedensiz varlıklar
alnımda yeşil 1 nokta var bu cilt hastalıgından dolayımı bunun sebebini bilen varsa yardımlarınızı bekliyorum,ayrıca bir abla bana bunun bazı kişilerde oldugunu endişelenmemem gerektigini bu işaret benim bazı olaylardan muaf oldugumu söyledi bir nevi farklı oldugumu söyledi....?:oops:

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Cildiyeye gidebilirsiniz. Bir araştırma yaparlar sorunlumu değilmi öğrenirsiniz.

Kameri

Kayıtlı Üye
İş
netten araştırdıgım kadarıyla buna 1 çare bulamadım hiç bir şekilde yeşil noktayla ilgili bişey bulamadım

canmert196

Kayıtlı Üye
hastaneye gıdın onun adını ogrenın bıze soyleyın yardımcı olalım boyle nası yardımcı olabılırız:)

Kameri

Kayıtlı Üye
İş
ben mutlaka cildiyeye gitmem gerekiyor ögrenip sizede söylerim ilginiz için teşekürler sağlıcakla iyi günler sevgiyle kalın hoşçakalın :)

janet

Kayıtlı Üye
Bence ilk fırsatta doktor. Bu melanom resmidir:
color-mel.jpg

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
hiwi-melanom.jpg

Bunlar gibimi ? hastalığın ismi Malin melanom

OneRepublic

Kayıtlı Üye
Melanom olma ihtimali var bu yüzden hic zaman kaybetmeden gidin derim. Ne zaman beri var peki? Belli bir süre sonra tedavisi mümkün olmuyor.

gizliyim

Kayıtlı Üye
Rica ederim arkadaslar.. her Ben vücut da Melanoma dönüsme riski tasir, buda cilt kanserine yol acar.
Bahsedilen yesil leke öncelikle ne kadardir var?
Dogustan olanlar da var, benim sol kolumda mesela.. Mogol lekesi diye adlandirilan dogustan olan lekelerde var (turkuaz renginde). Genetik birseydir ama vücudun alt kisimlarinda olur genelde.
Panik yapmadan öncelikle doktora gidin.

Marian

Kayıtlı Üye
Benim yakinimda da var fakat normal ben seklinde sadece yesili yani yukaridaki resimler gibi degil cildiye ye gitti zararsiz bir ben oldugunu soyledi ama siz bencede bir uzmana gidip gosterin ...

kardelen

Kayıtlı Üye
bende de var doğuştan bir leke bu turkuaz renginde saçlarımın başladığı yerde küçük bir nokta şeklinde hastalık olduğunu düşünmüyorum ...

CadıAdayı

Kayıtlı Üye
Fazla bilimkurgu filmi/dizisi izliyor olabilir misiniz? Cildiyeci diyorum başka da bir açıklaması olmayacağını düşünüyorum. Belki bir yere çarpmışsınızdır morarma sarılaşma evresini yeşilleşme olarak görmüşsünüzdür. Her şey mümkün hemen seçildim diye düşünmemelisiniz ciddi sorunlara neden olacak bir şey ise size yazık olur.

CadıAdayı

Kayıtlı Üye
Konuyu açana cevap verdim kardelen aynı şey sende de varsa senin için de geçerli tabi. Eğer hastalıksa erkenden teşhis edilmesi iyi olur diye iyi niyetle söyledim tepkili bir çıkışla karşılaştım sanırım.

watcherboy

Banlı Kullanıcı
Elhamdülillah çok şükür böyle bir rahatsızlığım yok türlü türlü hastalık var ya ALLAH şifa versin...aman aman...

kardelen

Kayıtlı Üye
doğuştan olduğu için sadece : özelliğim var demiyorum bende merak ettim açıkcası bunu ama morluk değil kesinlikle bu yada hastalıkta değil bu ...

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Siz ne olduğunu düşünüyorsunuz peki?

kardelen

Kayıtlı Üye
belimdede haritaya benzer bir iz var aslında bunların bir anlamı mı var sizce ben bugüne doğum lekesi olarak adlandırdım bunları .....

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Bazı özellikleriniz olduğunu düşünüyorsanız kendinizi test edin. Doğum lekesidir bencede. İnsanlar mucizeler yaratabilir. Bunun için fiziksel bir iz olmasına gerek yoktur. Herşey zihninizde unutmayın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...