Müstakbel eşin suretini önceden görmek ister misiniz?

aphosiss

Banlı Kullanıcı
[FONT=Calibri+FPEF][FONT=Calibri+FPEF]
Gerekli malzemeler: Evli birine ait bir adet alyans, 1 tane beyaz mum, 1 tane çizgisiz A4 kağıdı, bir tane altı düz (yani altında marka vs yazmayacak) su bardağı.

Bu malzemeleri hazırlayın, dosyanın üstüne bardağı koyun yarıya kadar da su doldurun içine, bardağın her iki yanına 1 adet mumu ortadan ikiye kesin ama eşit olsun. Keserken dikkat edin bardağın her iki tarafına da mumları dikin ve yakın. Saat 00:00 olmadan 15 dakika kadar önce abdest alın, saat tam 00:00'da yüzüğü 3 İhlas bir Fatiha okuyup bardağın içine atın. Ve bakın bakalım kimi görüyosunuz? Işığı kapatın, mumun ışığı ile yüzüğün içinde bir surat belirecek, korkmadan, huşû ile dikkatli bakın.

Hayırlı seneler. Selametle...​
[/FONT][/FONT]

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Benimde bildiğim bir yöntem var fakat yasin okuyarak oluyor, ve gerçekten oluyor yaptım biliyorum. Bunu denemediğim için birşey söyleyemem. Yapılışını anlatayım Öncelikle buluğ çağına ermemiş renkli gözlü bir erkek çocuk olması gerekir yanınızda ve onu karşımıza alıyoruz baş parmağının tırnağına kül sürüyoruz. Sonra abdesti olarak yasin okumaya başlıyoruz. Ve çocuk sadece tırnağına bakıyor bir zaman sonra zaten gözleri kızarıyor sürekli oraya bakmaktan ama siz çocuk görene kadar sesli olarak okumaya devam ediyorsunuz. Ve çocuk gördüğünde gördüm diyor ve anlatıyor. Bir arkadaşımda öğrendim. O yapmıştı bende yaptım , çocuğu nasıl buldun derseniz oda kardeşi olan bir yakınından öğrenmiş ve çocuk bunu çokça kez yapmış. Çocuk sonucu şöyle aktarıyor küt diye size yüz tarif etmiyor. Mesela baş harfi ,kaş yapısı, şapkası, göz rengi bu şekilde anlatıyor. Benim öğrendiğim örneğide bu.

aphosiss

Banlı Kullanıcı
Teşekkürler paylaşım için. Varlık icabet ediyor mu acaba uygulamada?

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Öyle bir bilgim yok. Sadece okunuyor ve çocuk sürekli parmağına bakıyor. Nasıl görüyor, varlık mı gösteriyor? Bilmiyorum. Ama varlıklarla ilgisi yok sanıyorum.

andrah

Kayıtlı Üye
Beyaz mum kalmamiş evde malesef yarına kaldı.

aksana21

Kayıtlı Üye
ben bunu denemek istiyorum ama korkum var.Bu büyü ye girmiyor değil mi?
Korkmayın falan demişsiniz ya..Emin olmak istiyorum...

Perina

Banlı Kullanıcı
Ah diyorum bu yöntemi daha önce öğrenmiş olsaydım :). Gerçi öğrenmiş olsaydım da uygulayamazdım ki..çünkü bu da bir çeşit maji sanırım..hem zaten ben eşimi ilk görüşte bilen biriyim..bildim ve evlenme teklifini düşünmeden kabul etmiştim..

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Ah diyorum bu yöntemi daha önce öğrenmiş olsaydım :). Gerçi öğrenmiş olsaydım da uygulayamazdım ki..çünkü bu da bir çeşit maji sanırım..hem zaten ben eşimi ilk görüşte bilen biriyim..bildim ve evlenme teklifini düşünmeden kabul etmiştim..

Özendim şuan size. :)

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Ben rüyada evleneceğim kişiyi görmek için bir şey yapmıştım ama şuan nasıl yaptığımı hatırlamıyorum ve ''kilim'' adında biri ile evlendiğimi görmüştüm. Evet adı ''kilim''di. Kilim.

kuganma

Kayıtlı Üye
Bu uygulamayı yapıp sonuca ulaşan arkadaş varmı acaba ?

furkan40

Banlı Kullanıcı
[FONT=Calibri+FPEF][FONT=Calibri+FPEF]
Gerekli malzemeler: Evli birine ait bir adet alyans, 1 tane beyaz mum, 1 tane çizgisiz A4 kağıdı, bir tane altı düz (yani altında marka vs yazmayacak) su bardağı.

Bu malzemeleri hazırlayın, dosyanın üstüne bardağı koyun yarıya kadar da su doldurun içine, bardağın her iki yanına 1 adet mumu ortadan ikiye kesin ama eşit olsun. Keserken dikkat edin bardağın her iki tarafına da mumları dikin ve yakın. Saat 00:00 olmadan 15 dakika kadar önce abdest alın, saat tam 00:00'da yüzüğü 3 İhlas bir Fatiha okuyup bardağın içine atın. Ve bakın bakalım kimi görüyosunuz? Işığı kapatın, mumun ışığı ile yüzüğün içinde bir surat belirecek, korkmadan, huşû ile dikkatli bakın.

Hayırlı seneler. Selametle...​
[/FONT][/FONT][/Q

Güzel bir paylaşım teşekkürler ama geleceği Allahtan başka kimse bilemez.Bu helal olan bir uygulamamı ? kusurum varsa affedin arkadaşlar çelişkiye düştüm bir an :oops:

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Güzel bir paylaşım teşekkürler ama geleceği Allahtan başka kimse bilemez.Bu helal olan bir uygulamamı ? kusurum varsa affedin arkadaşlar çelişkiye düştüm bir an :oops:

Burada helal haram günah sevap karşılaştırmaları yapılmıyor. Büyü okulunda olduğunuzu unutmayın.