??? lucifer ???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

INFERNO

Banlı Kullanıcı
bu siteyi kuran adamlara ne kadar teşekkür etsek azdır. milletin rüyasında bile görse korkup konuşamayacağı şeyler hakkında bize sağlam ve birde teknik bilgi sağlayabiliyorlar.

hep bir demon daveti cin daveti ifrit daveti silsilesidir gidiyor.
acaba bunlardan en tehlikelisini lucifer ı veya şeytanı iblisi azazili yani siz ona hangi ismiyle hitap ediyorsanız çağırabilen ve yahut gören herhangi bir şekilde iletişime geçen bir arkadaş aranızda var mı ?

yani ben vezirdir azamdır tanımam benim işim sultanla diyecek cesarette biri :)

LikeADewiL

Kayıtlı Üye
Şeytana güven olmaz bence korkmalıyız. Misafirperver biriyimdir insanları ağırlarken korkmam ama varlıkları davet ederken korkarım. Çünkü ne yaptıkları veya yapacakları bellli değil. Cinlerin çok zararını gördüm ve halende görüyorum. Biçok defa cin daveti yaptım hepsinde de geldiler. Evimizde arada bir görünüyorlar çok korkuyorum keşke kurtulabillsem. :(

Perina

Banlı Kullanıcı
bu siteyi kuran adamlara ne kadar teşekkür etsek azdır. milletin rüyasında bile görse korkup konuşamayacağı şeyler hakkında bize sağlam ve birde teknik bilgi sağlayabiliyorlar.

hep bir demon daveti cin daveti ifrit daveti silsilesidir gidiyor.
acaba bunlardan en tehlikelisini lucifer ı veya şeytanı iblisi azazili yani siz ona hangi ismiyle hitap ediyorsanız çağırabilen ve yahut gören herhangi bir şekilde iletişime geçen bir arkadaş aranızda var mı ?

yani ben vezirdir azamdır tanımam benim işim sultanla diyecek cesarette biri :)

"bu siteyi kuran adamlara ne kadar teşekkür etsek azdır. milletin rüyasında bile görse korkup konuşamayacağı şeyler hakkında bize sağlam ve birde teknik bilgi sağlayabiliyorlar." Bu kısma katılıyorum ama ikinci paragrafa katılmıyorum..bence fazla abartıyoruz bu varlıklarıu..azazil olsa bile..

INFERNO

Banlı Kullanıcı
bişey sorucam bu varlıklar en fazla ne yapar öldürür mü ? varlık derken adını sölemekten korktuğum falan yok bazıları cin demeye bile çekiniyo 3 harfli diyo o başka mesele

ya karşısında ki ölmekten korkmayan intihara meyilli biriyse öldürürm dediğinde ÖLDÜRMEZSEN ..... derse :) aileni yok ederim dediğinde çokta fifi elinden geleni ardına koyma derse
o zaman :D

LikeADewiL

Kayıtlı Üye
bişey sorucam bu varlıklar en fazla ne yapar öldürür mü ? varlık derken adını sölemekten korktuğum falan yok bazıları cin demeye bile çekiniyo 3 harfli diyo o başka mesele

ya karşısında ki ölmekten korkmayan intihara meyilli biriyse öldürürm dediğinde ÖLDÜRMEZSEN ..... derse :) aileni yok ederim dediğinde çokta fifi elinden geleni ardına koyma derse
o zaman :D

Bence çokta fifi ve bu tarz yorumlar getirerek varlıklarla konuşursan ya seni çarparlar yada çok kötü ve korkunç karanlık şeyler yaparlar. Onlara oyuncak olursun ve hayatını mahvedebilirler. Korkmalı ve dua etmeliyiz.Çünkü başımıza ne gelir bilinmez zaten 3 günlük dünya bugün var yarın yoğuz. Dikkatli olmalıyız diye düşünüyorum. Sevgi ve Işıkla..

INFERNO

Banlı Kullanıcı
çarpılmak nedir
veya çok kötü karanlık şeyler
biraz açıkla

Perina

Banlı Kullanıcı
Bence çokta fifi ve bu tarz yorumlar getirerek varlıklarla konuşursan ya seni çarparlar yada çok kötü ve korkunç karanlık şeyler yaparlar. Onlara oyuncak olursun ve hayatını mahvedebilirler. Korkmalı ve dua etmeliyiz.Çünkü başımıza ne gelir bilinmez zaten 3 günlük dünya bugün var yarın yoğuz. Dikkatli olmalıyız diye düşünüyorum. Sevgi ve Işıkla..

Ben bu konuları bilmem ama mabede okuduğum yorumlardan şu sonuca vardım,bu varlıklar eğlence edilmamali..bu onları öfkelendiriyor..biz insanlarda öyle değilmiyiz? Eğlence edilmeyi biz de hiç sevmeyiz öyle değil mi? Ve anladığım kadarıyla bu varlıkların isminin söylenmemesinin nedeni,bunların isminin anılmasından hoşlanmamaları ve isimlerinin edildiği yere gelebilmeleri..

LikeADewiL

Kayıtlı Üye
çarpılmak nedir
veya çok kötü karanlık şeyler
biraz açıkla

Ağzın,yüzün veya vücudunun herhangi biyeri yamulabilir veya eğrilebilir. Veya üzerine yıldırım düşebilir buda seni çarpılmış kılar. Bunlarda kötü şeylerdir. Çünkü hayatın kararır. İnsanları sevip doğayı korumalıyız diye düşünüyorum.

Blurred

Kayıtlı Üye
Ben çarpılmış biri olarak konuşuyorum o adiye cok kötü carpıldım hala kendime gelemedim :(

INFERNO

Banlı Kullanıcı
ben etrafımda hiç ağzı yüzü yamulmuş adam görmedim
bir çarpılma vakası vardı çocuk ormanda odun keserken bir yere işemiş sonra bi takım şeyler görmüş tak kk bayılmış sonra içinden falan sesler duyuyodu durduk yerde gülüyodu falan filan yanına çocuk kadın sokulduğunda çıkarın falan diyodu yanımdan öyle şaçma sapan şeyleer

LikeADewiL

Kayıtlı Üye
ben etrafımda hiç ağzı yüzü yamulmuş adam görmedim
bir çarpılma vakası vardı çocuk ormanda odun keserken bir yere işemiş sonra bi takım şeyler görmüş tak kk bayılmış sonra içinden falan sesler duyuyodu durduk yerde gülüyodu falan filan yanına çocuk kadın sokulduğunda çıkarın falan diyodu yanımdan öyle şaçma sapan şeyleer

İçine 3 harflimi kaçmış diyosun çocuğun ?

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Ya inanmayan birisi değilim ama ne biliyim bu lucifer azazil felan bana hayal ürünü gibi geliyor. Tabikide bu konu hakkında şahane deneyimlerim araştırmalarım bilgilerim yok, varlıklarını nereden biliyorsunuz?

LikeADewiL

Kayıtlı Üye
Kesnlikle öle olmuş bence :(

Bence herşeyin başı eğitim. Eğitilmeye insanlar küçük yaştan başlanmalı çünkü okuyup büyük adam olmak her daim önemlidir. Kızlarımızı okula göndermeliyiz özellikle. Yoksa çarpılabilirler.

INFERNO

Banlı Kullanıcı
evet öyle bi durum vardı sonra geçti diye haber aldım

ama şimdi cinlere hak ver adamın üstünemi işedi evinemi işedi aynısını sana yapsalar adamın boğazıı sıkardın herhalde :)

bide şu içine girmeden ne anlıyolar o biraz acayip cin içine grince ne kazanıyo illaki hocanın biri çıkarıcak sonra çocuk bu işlerden çok korkup dine dönecek falan
acaba iyi kalpli cinler korkutup dine döndürmek için mi yapıyolar çoğu kişide etkili
mesela bırak adını söylemeyi aklından geçirsen cn diye o gece nas felak okumadan yatmaz insan
benimkide ayrı bi düşünce işte

LikeADewiL

Kayıtlı Üye
Ya inanmayan birisi değilim ama ne biliyim bu lucifer azazil felan bana hayal ürünü gibi geliyor. Tabikide bu konu hakkında şahane deneyimlerim araştırmalarım bilgilerim yok, varlıklarını nereden biliyorsunuz?

Gerçek o arada biyerlerde biz onu göremesekde gerçeğin orada olduğu gerçeği değişmez. Bence daha çok araştırmalı ve dua etmeliyiz.

Blurred

Kayıtlı Üye
evet öyle bi durum vardı sonra geçti diye haber aldım

ama şimdi cinlere hak ver adamın üstünemi işedi evinemi işedi aynısını sana yapsalar adamın boğazıı sıkardın herhalde :)

bide şu içine girmeden ne anlıyolar o biraz acayip cin içine grince ne kazanıyo illaki hocanın biri çıkarıcak sonra çocuk bu işlerden çok korkup dine dönecek falan
acaba iyi kalpli cinler korkutup dine döndürmek için mi yapıyolar çoğu kişide etkili
mesela bırak adını söylemeyi aklından geçirsen cn diye o gece nas felak okumadan yatmaz insan
benimkide ayrı bi düşünce işte

Gece dışarda işemekte çarptırıyormuş. Sakıncalıymış. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...