Astral Seyahat Denemesi

adige_prens

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar dün akşam Astral Seyahat ile okuduğum makale ve yazılardan sonra dün gece denemeye karar verdim.İlk deneyimim olarak başardığımı zannediyorum.Yatağıma uzandım gözlerimi kapattım ve kendimi yatağımın yanında ayakta olarak düşündüm ilk 2 dk filan bir şey olmadı biraz geç konsantre olabildim galiba ama sonra ayaklarımda bir karıncalanma kulaklarımda çınlama oldu yavaş yavaş ruhumun benden çekildiğini hissettim ama bu an kalbim hızlı çarpmaya başlayınca konsantrasyonum dağıldı gözlerimi açtım 1-2 dk bekledim sonra gene denedim ama bu sefer olmadı bundan öncede farklı uygulamaları denediğim içim beynim yoruldu galiba uykum geldi ve uyudum.

Bunun için neden burada bir konu açtığıma gelince çevremde bunları anlata bileceğim kimse olmadı için buraya yazmak istedim.

mally

Kayıtlı Üye
İlk denemede iyi konsantre olmuş ve yaklaşmışsınız. Motivasyonunuzu bozmadan devam edin. Yaşadığınız sorunlar normal, zamanla kendinizi geliştireceksiniz.

Sıkıntıların üstesinden gelmek için Astral Seyahat bölümündeki sabit konuları inceleyebilirsiniz. Çok faydalı bilgiler bulacaksınız.

Sevgi ve ışıkla

LikeADewiL

Kayıtlı Üye
Bende ilk astral seyahat denememde yapsammı yapmasammı diye çok kararsızlık yaşadım. Çünkü çok korkuyordum. İçimden bi ses hep yapmalısın diyordu ama. Bende içimdeki sese kulak verdim. Ve gerekeni yaptım. Konsantre olmak niyetiyle yatağıma yönelip yattım ve yavaş yavaş odaklandım. Ama çok zorlanıyordum çünkü o gece annem kurufasülye yemeği yapmıştı ve ben çok yemiştim haliyle mide ağrımda bastırınca hem mide ağrısı hemde odaklanma çabası zor oldu tabi. Ama başardım. Denemeye çalışma girşimimden 1-2 saat sonra ruhum bedenimden çıktı ve seyahat ediyordum artık. Heryere gidiyordum. Garip bi deneyimdi benim için. Halen astral seyahat ederim çünkü çok seviyorum. Sevgi ve ışıkla.

Cem

Kayıtlı Üye
Ben bir kere denedim istanbul dışında dağ başı denebilecek bir bölgede karavanım vardı ortam çok müsayit hazırlandım kulaklarımdan çatırdama oldu sonu fiyasko ile bitti gittiğim yerde kontrolüm dışında bir durum oldu sabah olunca gittiğim yeri aradım bakalım oda görmüşmü yaşamışmı bir dahada astral seyehat ile ilgili çıkış yapmıyorum

benkimim

Kayıtlı Üye
Astral seyahati çok merak eden hatta aynı zamanda korkan biri olarak ilk mesajımı buraya yazmak istedim :) Çünkü geçenlerde bir tecrübe yaşadım ve bundan emin olamadım. Bu konuda bilgisi olanların yorumunu bekliyorum.

Yaklaşık 2 hafta önce, gece rüyamda kendi bedenime yakından bakıyordum. Hatta yanımda uyuyan eşime yukarıdan bakarken, bak işte astral seyahate çıktım. Ayakllarımı ellerimi kollarımı vs kıpırdatabiliyorum diyordum. Tabi eşimden çıt çıkmadı doğal olarak :) Sonra hemen uyandım.
O sıralar astral seyahat ile ilgili konular okuduğum için bilinç altıma yerleşti ve rüya mı gördüm? Yoksa rüyamda fizik bedenden ayrılıp kısa süreliğine bile olsa astrale mi çıktım anlamadım?

Ve ben de çevremde kimseyle paylaşamıyorum bu tarz konuları. Meditasyon,kuantum,farkındalık gibi kelimeleri cümle içinde kullanarak veya kullanmayarak bazı konuşmalar yaptığımda bile yüzüme abes bir şekilde bakıyorlar. Astral seyahatten bahsetsem mazallah deli derler bana :D Önemli olan benim ne düşündüğüm ve ne hissettiğim. Ben bu tarz konularla ilgilendiğimde mutlu oluyorum ve kendimi geliştirdiğimi hissediyorum. Gerisi hikaye....

adige_prens

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
İlk denemede iyi konsantre olmuş ve yaklaşmışsınız. Motivasyonunuzu bozmadan devam edin. Yaşadığınız sorunlar normal, zamanla kendinizi geliştireceksiniz.

Sıkıntıların üstesinden gelmek için Astral Seyahat bölümündeki sabit konuları inceleyebilirsiniz. Çok faydalı bilgiler bulacaksınız.

Sevgi ve ışıkla

Çok teşekkür ederim bu konuda kendimi geliştirmeyi çok istiyorum.

nefs'

Kayıtlı Üye
İşin zor olan kısmı o karıncalanmalar ve çınlamalardan hemen sonra başlıyor.
Konsantrasyon ve nefes çalışmaları yapmanızı öneririm.Bununla ilgili çalışmaları sitede bulabilirsiniz.Bunlar olmadan o seviyeyi aşamazsınız dikkatiniz dağılır ve başarısız olursunuz.
İlk denemeye göre gayet başarılı ayrıca.

adige_prens

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Arkadaşlar ilk denememden sonra bir çok gece denedim fakat ilk günkü kadar güçlü birşey hissedemiyorum neden olabilir?

Hellhounds

Kayıtlı Üye
vücudumda hafif titreme hissediyorum ve bazen gözlerim kapalıyken beyaz bir ekrana bakıyormuş gibi oluyorum ama tam bu noktada gözlerimi açıyorum. Sizce doğru olan bir şeyler var mı ?