bana neler oluyor :S

doğaüstü_

Banlı Kullanıcı
selamlar ..

arkdaşlar şimdi benim başıma son zamanlar da son 1-2 sene içinde özellikle bazı değişik olaylar çıkmaya başladı. olayın nasıl anlatsam tam bilmiyorum ama şöyle tarif edeyim. mesela örneğin yolda giderken şarkı dinliyorum şarkıda geçen bir söz ' ellerim de boş bir şişe ' bu şarkıyı tam dinlerken elim de de bazı şeyler vardı çöpe atmak için tam çöpe atarken bi baktım çöpün içinde boş bir şişe . ama şimdi demeyin sakın çöp olduğu için , içinde boş bir şişe olma olasılığı yüksektir diye . öyle büyük bir çöp değildi zaten ama tam o söz bitti ben o şişeyi gördüm. başka örnekler verecem olursam mesela evde falan biri bana saat soran olmuştu saati söyledim tam saati söyledikten sonra kanalları gezerken saat reklamı çıktı. bazen bazı kişilere beyin gücüyle terapi yoluyla sinyal gönderiyorum şunu şunu yap diye ve gerçekten de o kişi aklımdan geçen şeyleri yapıyor. örneğin ışı kapat gibi bana şunu getir gibi şeyler* bazen de 1-2 sn sonrasını görebiliyorum şu şu kesin olacak diyorum içimden geçiyo bi an da hiç olma ihtimali yokken oluveriyo. tahmin falan değil ortada bir ipucu yokken oluyor genel de. genel olarak böyle. bilmem tarif edebildim mi. çok sık olmaya başladı son zamanlar da. konuyu açıp açmamakla kararsızım . sıradan bişey mi bu yoksa bana ait olan başka bi yetenek mi bunu öğrnemek istiyorum sadece.

siyahlı

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Öncelikle bu bir yetenek. Durugörü ve Telepati ve Telekinezi konularıyla alakalı durumlardır.

Akrel Pradu

Kayıtlı Üye
Şarkıda ''şişe'' diyor adam şişe görüyor, birisi saat soruyor, bir kanalda saat reklamı çıkıyor. Doğaüstü' isimli arkdaşımın heyecanlı bunu anlayabiliyorum.Yaşadığı paranormal şeylerde olabilir elbette, bir çoğumuz günlük yaşantımızda yaşıyor ama farkına varamıyoruz zaten.

Ama yorumlayan arkdaşlarımdan bir ricam olacak, bu tür sorularda lütfen bunu günümüz dünyevi yaşamımızla ilişkilendirip yorumlayalım.Direkt olarak evet bu bir yetenek gibi yorumlamalar kişilerde belli sapmalara neden olabiliyor, ya değilse? ya da evet bu bir yetenekse.

çünkü hala zihnimiz ve diğer güçler arasındaki o ince bağı ayıramıyoruz, lütfen bilgilendirme yapacaksak, bunların açıklayıcı olması kısmına dikkat çekmenizi umuyorum.

S

SoNoL

Şarkıda ''şişe'' diyor adam şişe görüyor, birisi saat soruyor, bir kanalda saat reklamı çıkıyor. Doğaüstü' isimli arkdaşımın heyecanlı bunu anlayabiliyorum.Yaşadığı paranormal şeylerde olabilir elbette, bir çoğumuz günlük yaşantımızda yaşıyor ama farkına varamıyoruz zaten.

Ama yorumlayan arkdaşlarımdan bir ricam olacak, bu tür sorularda lütfen bunu günümüz dünyevi yaşamımızla ilişkilendirip yorumlayalım.Direkt olarak evet bu bir yetenek gibi yorumlamalar kişilerde belli sapmalara neden olabiliyor, ya değilse? ya da evet bu bir yetenekse.

çünkü hala zihnimiz ve diğer güçler arasındaki o ince bağı ayıramıyoruz, lütfen bilgilendirme yapacaksak, bunların açıklayıcı olması kısmına dikkat çekmenizi umuyorum.
Kesinlikle size katılıyorum. Bu çok ince bir çizgidir, bir kaç deneyimle hemen karar verilmemesi gerekir. Yorumlardaki empoze ve yönlendirme egonuzu tatmin edebilir; ki varsayalım bir yetenek bunun için acele etmeyin ve sindirerek hareket edin. Durumunuzu zaten siz kendiniz anlarsınız. Anladığım kadarıyla sizde net değilsiniz henüz. Sabredin ve bekleyin.

doğaüstü_

Banlı Kullanıcı

bende o ince çizgiyi bağı bulmak istiyorum . mesela geçen de bir karikatüre bakıyordum . arkdaş o an da bir fıkra mesaj atmıştı. attığı fıkra o karikatüre %95 uyuyordu. o an yine şaşırdım . bu yaşadığım olaylar olmasaydı tesadüf der geçerdim ama heralde galiba arkdaşın dediği gibi ' Durugörü ve Telepati ve Telekinezi' konularıyla alakalı yavaştan hepsini bi araştırmaya başalayayım. bakim ne çıkıcak ortaya