Doğa üstü sesler

GabrieL.

Kayıtlı Üye
İş
Science Writer at BBC
Konuma başlamdan öncelikle iyi günler dilerim dostlarım...
Ben Almanyada görev yapmakta olan bir alman askerıyım aslen ama son zamanlarda garip olaylar olmaya başladı bunları sizlerle paylaşmak ve yardımcı olmanızı istemekteyim biliyorsunuz daha cok egitimim geregi ailemden kücüklügümden beri kiliseye giderim ...daha cok bu konuda uzman sayılacagım ıcın ara sıra bu konularla alakalı konularda acmaktayım fakat boyle bısı ılk defa basıma gelıyor...

sorunum şu;
kücüklükten beri sıkıntılı oldugum vakıtlerde ve inançımı tamamen kaybettıgım anlarda bır sey kulagıma adıma fızıldar durur bır keresınde anneme bagırmıstım bu nedenle gecenın 4 de bu sesı duymustum ve yatagımdan kalkıp ne bagırıyorsun anne derdım fakat annem oyle bısı demedıgını kendınınde uyuydugunu soyledı daha sonra bu olay meydana geldıkten sonra sık sık bu olay basıma gelıyor ne zaman kendımı karamsarlıga soksam bır sey adımı sayıklıyor sadece o kadar ama ne oldugu gercekten anlayamadım bu konuda fıkırlerınız varsa paylasırmısınız? papaza sordum fakat bana meleklerle konusabılecegımı soyledı ama ben ınanmıyorum neden bır melek sadece adımı soylesın ve baska hıcbırsey yapmasınkı?

silverwings

Banlı Kullanıcı
İş
grafik tasarım
Bana uykuya dalış, trans anında oluyor bazen, çok net ve yüksek bir ses kulağıma ismimi söylüyor, anında irkiliyorum. Nedenini ben de bilmiyorum.

AlperTUNGA.

Kayıtlı Üye
Hocaya git dicemde hristiyansın sanırım .Kulak davetleri var ve korunma yoları var bi araştır istersen yakındada göz perden açılır heralde bi davet felan yaptınızmı önceden

GabrieL.

Kayıtlı Üye
İş
Science Writer at BBC
Hocaya git dicemde hristiyansın sanırım .Kulak davetleri var ve korunma yoları var bi araştır istersen yakındada göz perden açılır heralde bi davet felan yaptınızmı önceden
evet soylemeyı unuttum ben yabancı asıllıyım ... ayrıyetten hıcbır davette bulunmadım aslına bakarsanız bunlara tamamen uzak durmaya dıkkat ettım

silverwings

Banlı Kullanıcı
İş
grafik tasarım
Aynı şeyler bana da oluyor bazen, aynı zamanda sırtıma dokunduğunu biliyorum.

watcherboy

Banlı Kullanıcı
anlaşılan bu sitedeki herkese cin bulaşmış vay anam vay....Allah selamet versin...

kurtyıldızı

Kayıtlı Üye
Konuma başlamdan öncelikle iyi günler dilerim dostlarım...
Ben Almanyada görev yapmakta olan bir alman askerıyım aslen ama son zamanlarda garip olaylar olmaya başladı bunları sizlerle paylaşmak ve yardımcı olmanızı istemekteyim biliyorsunuz daha cok egitimim geregi ailemden kücüklügümden beri kiliseye giderim ...daha cok bu konuda uzman sayılacagım ıcın ara sıra bu konularla alakalı konularda acmaktayım fakat boyle bısı ılk defa basıma gelıyor...

sorunum şu;
kücüklükten beri sıkıntılı oldugum vakıtlerde ve inançımı tamamen kaybettıgım anlarda bır sey kulagıma adıma fızıldar durur bır keresınde anneme bagırmıstım bu nedenle gecenın 4 de bu sesı duymustum ve yatagımdan kalkıp ne bagırıyorsun anne derdım fakat annem oyle bısı demedıgını kendınınde uyuydugunu soyledı daha sonra bu olay meydana geldıkten sonra sık sık bu olay basıma gelıyor ne zaman kendımı karamsarlıga soksam bır sey adımı sayıklıyor sadece o kadar ama ne oldugu gercekten anlayamadım bu konuda fıkırlerınız varsa paylasırmısınız? papaza sordum fakat bana meleklerle konusabılecegımı soyledı ama ben ınanmıyorum neden bır melek sadece adımı soylesın ve baska hıcbırsey yapmasınkı?
Bu sitede yazılarını okurken çok keyif aldığım sevgili Gabriel,size yatdımcı olmayı umuyorum ama daha fazla bilgi vermelisiniz..Bu durumların ilk nezaman ve hangi olaydan sonra yada hangi olayla başladığı önemlidir.Ayrıca rüyalarınız da çok önemli..Sizi etkileyen ve veya sık gördüğünüz rüyalarınızı anlatmalısınız..Ayrıca,çok sosyal mi yoksa içe mi dönüksünüz..Yakın tarihlerde bir ayrılık(sevgili,iş yeri,şehir,yada benzeri)yaşadınız mı?Bu soruların cevaplarını olabildiğince(özelden de atabilirsiniz,siteden ayrılmayı düşünüp,site yöneticisine belirtmiştim..Ancak sizin gibi değer verdiğim bir forum kardeşime yardımcı olacak kadar bulunabilirim sanıyorum) yazarsanız,elimden geldiğince destek olmak isterim.

bendekiben

Elit Üye
anlaşılan bu sitedeki herkese cin bulaşmış vay anam vay....Allah selamet versin...

Bu durumu yaşıyanlardan biride benim uyanıkken bile bazen isminin söylendiğini duyuyorum ben yanılsama olarak kabul ettim. Rüyada da yaşadıklarım gerçek hayata taşınıyor yani rüyamda konuştuğum şeyleri hatırlıyorum ve bunu uyurken tekrarlıyorum sesimi kendimde duyuyorum başka kişide duyuyor ve kendi sesime uyanıyorum bu gibi şeyleri ben normal olarak yorumluyorum cinle bir bağlantısı olduğunu düşünmüyorum

superman

Kayıtlı Üye
sanırım 12 yaşlarıma kadarda buna benzer bişey banada oluyordu. mesela dışarıda oyun oynarken yada bişeyler yapmaya çalışırken.. ismimi biri bağırıyordu sanki ve dikkat ediyodum o an yaptığım şeyde koruyordu bu ses adeta beni.. ve kesinlikle bi çok keresinde korumuştur..

silverwings

Banlı Kullanıcı
İş
grafik tasarım
sanırım 12 yaşlarıma kadarda buna benzer bişey banada oluyordu. mesela dışarıda oyun oynarken yada bişeyler yapmaya çalışırken.. ismimi biri bağırıyordu sanki ve dikkat ediyodum o an yaptığım şeyde koruyordu bu ses adeta beni.. ve kesinlikle bi çok keresinde korumuştur..

Pencereler kapalıyken perdelerin o biçim hareket ettiğini biliyorum, hatta perde üzerindeki desenlerin şekilden şekile girdiğini dün gibi hatırlıyorum. Korkumdan kimseye söyleyemiyordum.

janet

Kayıtlı Üye
Sevgili Gabriel, ses kimin sesine benziyor ve sana nasıl sesleniyor.

GabrieL.

Kayıtlı Üye
İş
Science Writer at BBC
Sevgili Gabriel, ses kimin sesine benziyor ve sana nasıl sesleniyor.
Sayın janet öncelikle konuma göz gezdirdiginiz icin tesekkürler ses her zaman bır erkek sesı ve olgun bırı gibi geliyor sankı yaşlı bir erkek ama sadece adımı söylüyor...bir kere bana oglum demişti adımın yanında onun dısında hep adımı seslenıyor bazende bagırıyor adımı o kadar

janet

Kayıtlı Üye
Bende kadın sesi duyuyorum aynı şekilde. İlk duyduğumdan bu yana birkaç yıl geçti, annemin sesine benzetip aradım, şimdi seni arayacaktım dedi annem. İki ve ya üç kez aradığımda da annem aynı şeyi söyleyince merak etmekten vazgeçtim. Bu telepati frekansın ayarından olabilir diye düşündüm, bu erkek sesi baba, abi, ve ya seni düşünen seven birinden algıladığın bir frekans olabilir.

Ama araştırmaya değer bir konu, benim dediklerim illa ki doğru diyemem, sadece öyle düşünmüştüm :D

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
evet soylemeyı unuttum ben yabancı asıllıyım ... ayrıyetten hıcbır davette bulunmadım aslına bakarsanız bunlara tamamen uzak durmaya dıkkat ettım

Sevgili gabriel en önce seni tebrik ederim,almanyada yasiyorum diyorsun,bende almanyadayim,bu perpfekt olan türkceyi nerede ögrendin???herneyse bu ses duyma veya bir varlik görme birtek bizde olmadigini kabul etmemiz gerek ve bunu kendi inancimiz dogrultusunda kurtulmak mümkün.almanyada yasadigina göre bir kitapci var <thalia<orada olan kitaplardan yararlana bilirsin.bu konuda kitaplar orada var.internettede bakabilirsin.gutebässerung.:cheers2:

siyahlı

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
bana bir kere oldu hareket etmememi sağlayıp o zamanki durumumla ilgili bi şart koşmuştu bunu yaparsan olacak gibi bişeydi yapmadım ve olmadı aslında çok istediğim bişeydi bi fırsattı belki de gerçi bu noktada da kader giriyo devreye yani kaderde olmaması varsa bu şart neydi , neyse kafa kurcaladı baya bi bende sonradan unuttum.

dertlipınar

Kayıtlı Üye
İş
emekliÄŸim
hayırlı geceler efendim.
acizane fikrimi söyleyeyim bence sizi ALLAHIMcc islama davet için gördüğünüz duyduğunuz şeyleri vesile kılıyor. her doğan insan müslüman olarak doğar aile hangi inanca sahipse çocuk onu iman eder sizi doğduğunuz halinize dönmenizi istiyor olabilir doğrusunu ALLAHIM bilir benim kanatim bu yönde ALLAHIM cc selamete erdirsin
saygılarımla

silverwings

Banlı Kullanıcı
İş
grafik tasarım
hayırlı geceler efendim.
acizane fikrimi söyleyeyim bence sizi ALLAHIMcc islama davet için gördüğünüz duyduğunuz şeyleri vesile kılıyor. her doğan insan müslüman olarak doğar aile hangi inanca sahipse çocuk onu iman eder sizi doğduğunuz halinize dönmenizi istiyor olabilir doğrusunu ALLAHIM bilir benim kanatim bu yönde ALLAHIM cc selamete erdirsin
saygılarımla

Elhamdülillah Müslümanım, bana neden oluyor peki? :)

blodeangel

Kayıtlı Üye
İş
y.koruma.ama ÅŸimdilik sadece annelik.
sevgili gabriel arkadaşım merhaba bende senin gibi alman asıllıyım babadan uzun yıllarım yurtdışında geçti .sana yaşadığın durumu dilim döndüğünce izah etmeye çalışayım.İnsanlar bazen farklı farklı sesler duyarlar gece yada gündüz farketmez .bu sesleri duymaya ihtiyacımız olduğu zamanlarda duymamız çok gariptir ama işin aslı .ben mesela babamı kaybettim vefat etti.Çok sıkıldığım zamanlarada uyurken ruhum babamı çağırır ve birden onun sesiyle irkilirim adımı seslenir burdayım der bunun gibi vs şekilde bazen annemi yada çok sevdiğim bir arkadaşımın seside olabilir bu ses korkucağın bir şey değil merak etme ne kadar açıklayıcı olabildim bilemiyorum ama uzun lafın kısası hiç korkma o seslerden.Saygılarımla.

karyn

Kayıtlı Üye
bazen bende sevdiğim bir insanın ismimi söylediğini duyarım.nedenini hep onların sesi kulağımda yer etmiş diye düşünmüştüm.