Yapilan işlemlerde abdesli olmak zorunlumudr

carsamba

Kayıtlı Üye
Arkadaslar ben birsey sormak istiyorum.muhabbet uygulamalarinda,yedirilip içirilecek uygulamalarda veya ateşe atilan yakinal uygulamalarda falan yapan kişinin abdesli olmasi gereklimidir.böyle bir şart varmidir. Bilgisi olanlar yardimci olabilirmi acaba

YasinLY

Kayıtlı Üye
İslâmî bir uygulamaysa abdestli olmak manevi yönden önemlidir. Bazı uygulamalarda abdest alınmalıdır, alınması gerektiği söylenmiyorsa dahi abdestli olmanın faydası vardır.

siyahlı

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Bu yapacağın işleme göre değişir bazı uygulamalarda abdestli olunması gerekir, bazılarında cenabet.

kipooo

Banlı Kullanıcı
Cünüp yapılan büyüler daha etkilidirler ve bozulması çokda zordur

Zülkarneyn1

Banlı Kullanıcı
Allah'ın selamı ve rahmeti üzerinize olsun,

Cünüp iken zinhar büyü yapmaya, cinler ile iletişim kurmaya kalkışmayın. Cünüp iken Allah'ın kelamını hem yazıp hem zikre kalkışmak sizi felakete sürükler. Kaldı ki cünüplük hali manevi koruma kalkanınızı zayıflatan yada zaten zayıfsa ortadan kaldıran bir haldir. Bakınız konuya cevap yazan bazı arkadaşlarım "cünüpken yapılan büyülerin daha etkili olduğunu yahut bazı büyülerin cünüpken yapılacağını" söylemişler. Ben bu söylemleri arkadaşlarımın tecrübesizliklerine veriyorum. Cünüpken size gayb aleminden iyi hiçbir varlık yaklaşmaz, tam aksine şeytanîleri üzerinize mıknatıs gibi çekersiniz. Bir kimsenin kötülüğü için yada iyiliği için yapılan büyülerin cünüp olup olmamakla alakası yoktur. İlk kaide temiz olmaktır. Abdest hem beden hem de manevi temizlik sağlar. Boy abdestiniz olmadan Allah'ın kelamlarını zikretmeyiniz...

Sevgi ve hürmetler