Ölümcül Demon Deneyimim.9.Ruh Paimon.

İllumaniti88

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba.Şimdi lafı fazla uzatmadan size şok olduğum,nerdeyse öleceğimiz bir demon deneyimimi anlatacağım.Anlatırken bile titiriyorum o derece...

Ben daha önceleri bir çok başarısız demon daveti yaptım.Çünkü yanımda bilgili insan yoktu hep kendi bilgilerimle yapmaya çalıştım buda yetersiz oldu.Adını şuanda zikir ettiğim,söylediğim zaman bile yanıma geldiği soğuklu hissediyorum.Şuan göremesemde o yanımda...

Şimdi ben 2 yıldır yaşadığım başarısız deneyimlerden sonra bir arkadaşımın ablası ile ilgili bazı rivayetler duydum.Kadının fal bakarken isim söylediği,cinleri olduğu,müritleri olduğu vs.vs.

Herneyse...Ben bu demon konusunu arkadaşıma açtım.Hani bu anlaşma sonunda vereceklerini falan söyleyince gözleri parladı hemen ablamla konuşalım dedi.Velasıl bir pazar günü evde otururken bizim arkadaş aradı beni.

-Kardeşim bize gel ablam seni bekliyo şu konuyu bir konuşalım diye.

'Tabi ben inanmıyorum bu anlatılanlara.Ve daha önce bu çağırma işlemlerini Adeta zindanları andıran yerlerde cesaretle tek yaptığım için bir Bob Marley havalarındayım.

-Tamam geliyorum.

Dedikten sonra çıktım yola.Arkadaşın evine vardım.Ablasıyla tanıştım önce bir çay içtik falan. Ablası bana:

-Sen eve geldiğinden beri dişlerimi sıkıyorum,yanında bir cin var fakat iyi niyetli değil.

Dedi.

Ben hani birşey diyemiyorum fakat o anda korkmuyordum.Olabilir falan dedim işte.Herneyse bir fal baktı ki arkadaşımda daha annemi babamı huylarını bilmediği halde kadın harfi harfine,ismi ismine herşeyi söyleyince ben tabi biraz mutluluk kadına karşı güven ve korku geldi.

Sonra kadına bu durumu anlattım herneyse.Kadın daha önce felçli bir insanın elini oynatmış falan yani müritleri bayağı çok anlatamayacağım kadar ve çok ama çok genç birisi.

Daha sonra yemek yedik.Otururken bu bana dediki:

-Sen demonu çağırırken hangi sözleri söylüyorsun.

Ben
-Ha-Lem-Kef-Fe

diye başlamadan birden perdeler dalganlanmaya başladı ve kız birden susun diye bağırdı.

Geldi,geldi diye sayıklıyordu. (Ha ama paimon'u tanımıyordu yanı ilk defa duydum falan diyordu.)

Geldi çok güçlü falan demeye başladı ve dinleyin dedi.Hepimiz yukardan gelen davul,trompet seslerini andıran ve yanında sanki orduyla gelen bir sesler duymaya başladık.

Ben tv den geliyordur diye sesini kıstım fakat hepimiz derinlerden bu sesi duyuyorduk.Ablası at'la geldi.Atla geldi diyordu.Ve yanında 2 kişi var arkasında da 25 kişi var diyordu.

Arkadaşım titremeye başladı korkudan ben de korkudan ''abla iyi misin?''abla iyi misin?'' diye sayıklarken kadın 'a:

-Abla gönder şunu,yalvarıyorum istemiyorum tamam gönder yeter diyordum''

Kadın birden gülmeye başladı.Ama öyle böyle değil güldükçe gülüyor yapma diyordu.

Katılmaya başladı gülmekten ve bir anda gözünden bir damla kan gibi yaş aktı ve gülmesi devam ederken içinden bi ses bize döndü gözleri kan çanağıydı.BİTTTİ! diye tısladı.

Ben o anda az kalsın aklımı yitiriyordum.Allahım napacaktım?Dua ediyorum yok,gitmiyor.

Kadın birden tekrar teni beyaz oldu ve kendine geldi.Hemen yapmamız lazım onunla anlaşmayı.(Yani ben yapacaktım)Ben yok olmaz diyordum ben gidicem dedim.O bana

-Eğer şimdi gidersen ya yolda ölürsün yada ailenden birini öldürür saygısızlık yaptığın için dedi.

Dedim artık yapacak birşey yok.Ama kafamı toparlayamıyordum.Kahveyi bir dikişte içiyordum 20 dakikada bir paket sigara bitirmiştim.Dedim eşyalarımız yok mum vs.Daha büyük saygısızlık.

Hem saygısızlıktı hemde artık dayanamıyordum bu baskıya.Kadın birden kendi iblis'i ni çağırdı.Cinlerini çağırdı.Ve onu göndermesini söyledi.Ve birden ağlamaya başladı.

Paimon gitmişti fakat onun cin çocuğunu ondan alma şartıyla ve anlaşma yapmamız şartıyla geri verecekti...

Fakat ben hissetmekten başka hiçbirşey somut olarak görmemiştim.Sadece ablasının içine girdiği an somut birşeyler hissettim.

Ve Paimon u açtığımızda 2 kralla geldiği,davul trompet ve atla geldiğini öğrendik.

İnanılmazdı fakat korkutucuydu.Şuanda bile ellerimden soğuk hava dalgası geçiyor fakat göremiyorum.Ablası bana çakraların açık dedi ama ben herhangi bir varlık göremiyorum.

Bazen böyle siyah karaltıların tavandan sanki düştüğü gibi yada uzun çizgiler halinde silüetler halinde birşeyler görüyorum.Bunlar varlık mıdır?Bilemiyorum ama...

Ve şuanda sürekli ablasını ve arkadaşımı tehdit ediyor rahatsız ediyor.Geri yollayamadık.Aksine ben hala anlaşma yapmak istiyorum fakat çağırsam da gelmiyor yanıma ha geliyor fakat ben göremiyorum..

Bana yardımcı olursanız sevinirim. Onu geri göndermeli miyim? Göndermeyi bilmiyoruz bu nasıl olur? Yada anlaşma yapmak için onu nasıl geri getirmeliyim?

Ve bu olanlara bir yorum yaparsanız sevinirim.

Saygılar...

İllumaniti88

Kayıtlı Üye
Pardon bu arada yazmayı unuttuğum şeyler oldu.Arkadaşlar demonlar la konuşmak için en az onlar kadar güçlü olmalı ve asla suratlarına bakmamanız lazım.Yoksa sizi öldürebilir yada kölesi edebilir.

Bir asa,bir çember vs gibi onu sizden uzak tutacak bir alet lazım.Benim arkadaşımın ailesi mavi kan.Yani soyları bayağı asil bir soy ve ataları Osmanlılara kadar falan dayanıyor.Onlarda 150-200 yıllık yanlıs hatırlamıyorsam yada 100 yıllık bir asa varmış.Fakat akrabaları vermiyormuş.Asa o kadar güçlüymüşki bir sara hastasını iyileştirmiş.Onu alırsak paimonla denk eşit konuşabilirz dedi.

Bende O kadar hırslandım ki aynen dediğim gaf:Şimdi beni korkutan Paimon bilsin ki bir gün oda benim önümde diz çökecek dedim.

Bir anda ablası kağıt kalem verin diye bağırmaya başladı hemen verdik.Ve kağıdı yazdıkları şunlardı :(yazarken ağlıyor ve titriyordu ) :Sen kimsin ki İNSANOĞLU bana kafa tutacaksın.Seni istersem bir nefesimle soluğunu keserim.

Kanım buz tutmuştu.Sonra kağıda çizdiğimiz sigili yakmaya çalışıyoruz yanmadı.Yandı ateş sigilin üzerinde yuvarlak çiziyordu.İnanamıyordu arkadaşım bayılacak gibi oldu.Bildiğimiz ateş,yuvarlak çize çize yanıyordu.Ve kağıt 1 saate anca yok oldu...

INFERNO

Banlı Kullanıcı
sen ne yapmışsın ya bunlar gerçekmi bunca şey yaşadın ve delirmedin heee

helal olsun

silverwings

Banlı Kullanıcı
İş
grafik tasarım
Kusura bakmayın ama oha diyorum, ilk defa böylesine bir olayı sıcağı sıcağına yaşadım.Büyük bir bala açtın başına. Diklenmişsin de bu daemon senin peşini bırakmayacak gibi, anlaşma yapılmadı mı şu an?

silverwings

Banlı Kullanıcı
İş
grafik tasarım
paimon_by_tanathe-d48689h.jpg

PAIMON.— Order’ın dokuzuncu ruhu Muhteşem kral ve Lucifer’a çok sadık olan Paimon’dur. Başında en parlak taç ile hörgüçlü deve üzerinde otururken görülür. Ondan öncesinde trompet ve güzel sesli zillerle ve her türden müzikal aletle ağırlayan ruhlar vardır. Muhteşem bir sesi var ve ilk gelişinde kükrer ve konuşması öyle ki, majisyen onu zorlamadıkça konuşmasını iyi anlayamaz. Bu ruh her türlü sanat ve bilimi ve diğer şeyleri öğretebilir. Dünyanın ne olduğunu ve sularda neyin tutulduğunu, aklın ne olduğunu ve nerede olduğunu ya da bilmeyi arzulayacağınız herhangi bir şeyi keşfedebilir. İtibar kazandırır ve aynısını kuvvetlendirir. Eğer arzulanırsa herhangi bir adamı bağlar ya da majisyene subje yapar. İyi koruyuculuk yapar ve her türlü sanatı öğretir. Batı dolaylarını gözlemliyor olmalı. Order of the Dominations (Egemenlik Order’ı)na bağlıydı1. Hükmü altında 200 lejyon ruh vardır ve bunların bir kısmı Order of Angels (Melekler Order’ı) ve diğer bir kısmı da Potantates’in kısmını oluşturur. Eğer bu ruh Paimon’u yalnız çağırırsanız, ona bir teklifte bulunmalısınız; bu noktada ona LABAL ve ABALIM isminde iki kral ve onun Host’undaki Order of Potentates’deki diğer ruhlar ve 25 lejyon ona katılacaktır. Majisyen onları zorlamadıkça, bu onların üzerinde subje olan ruhlar her zaman onlarla birlikte değildir. Onun karakteri siz onu vs Lamen olarak giyilmelidir.

Yollamak:O sen Ruh N.sen benim arzularıma özenle cevap verdiğin için ve çağrıma gelmeye hazır ve niyetli olduğun için benim uygun yerimden adam ya da canavarın üzerinde herhangi bir zarar ya da tehlikeye neden olmaksızın benim hususi yerimden ayrılmana izin veriyorum. Ayrıl ve benim çağrılarıma gelmeye hazır ol, sihrin gizli ayinleriyle gereken şekilde exorcise ve conjure edilmeye. Seni barış içinde ve sessizce geri çekilmekle görevlendiriyorum ve TANRI’nın huzuru seninle benim aramda her zaman devam etsin! AMEN!

Ruha ayrılış izni verdikten sonra, o gitmeden dairenin içinden çıkmamalısın ve Tanrıya bahşettiği arzuları ve bütün o kötülüğün düşmanı şeytandan sana ulaştırdıklarıyla bağışladığı muhteşem lütufları için dua ve teşekkür etmelisin

İllumaniti88

Kayıtlı Üye
Kusura bakmayın ama oha diyorum, ilk defa böylesine bir olayı sıcağı sıcağına yaşadım.Büyük bir bala açtın başına. Diklenmişsin de bu daemon senin peşini bırakmayacak gibi, anlaşma yapılmadı mı şu an?

Hayır yapamadım.Neden?Çünkü korkuma yenik düştüm.Bende ilk defa böyle sıcağı sıcağına birşey yaşadım.

Ve yaşadıktan sonrada yapmayacağım dedim fakat işte insan arzularına yenik düşüyor bazen ve hala istiyorum.Peşimde mi değil mi bilemiyorum.Ama arkadaşım ve ablasının peşinde.Şuanda bana pek rahatsızlığı yok ama rahatsızlığı var.

İllumaniti88

Kayıtlı Üye
paimon_by_tanathe-d48689h.jpg

PAIMON.— Order’ın dokuzuncu ruhu Muhteşem kral ve Lucifer’a çok sadık olan Paimon’dur. Başında en parlak taç ile hörgüçlü deve üzerinde otururken görülür. Ondan öncesinde trompet ve güzel sesli zillerle ve her türden müzikal aletle ağırlayan ruhlar vardır. Muhteşem bir sesi var ve ilk gelişinde kükrer ve konuşması öyle ki, majisyen onu zorlamadıkça konuşmasını iyi anlayamaz. Bu ruh her türlü sanat ve bilimi ve diğer şeyleri öğretebilir. Dünyanın ne olduğunu ve sularda neyin tutulduğunu, aklın ne olduğunu ve nerede olduğunu ya da bilmeyi arzulayacağınız herhangi bir şeyi keşfedebilir. İtibar kazandırır ve aynısını kuvvetlendirir. Eğer arzulanırsa herhangi bir adamı bağlar ya da majisyene subje yapar. İyi koruyuculuk yapar ve her türlü sanatı öğretir. Batı dolaylarını gözlemliyor olmalı. Order of the Dominations (Egemenlik Order’ı)na bağlıydı1. Hükmü altında 200 lejyon ruh vardır ve bunların bir kısmı Order of Angels (Melekler Order’ı) ve diğer bir kısmı da Potantates’in kısmını oluşturur. Eğer bu ruh Paimon’u yalnız çağırırsanız, ona bir teklifte bulunmalısınız; bu noktada ona LABAL ve ABALIM isminde iki kral ve onun Host’undaki Order of Potentates’deki diğer ruhlar ve 25 lejyon ona katılacaktır. Majisyen onları zorlamadıkça, bu onların üzerinde subje olan ruhlar her zaman onlarla birlikte değildir. Onun karakteri siz onu vs Lamen olarak giyilmelidir.

Yollamak:O sen Ruh N.sen benim arzularıma özenle cevap verdiğin için ve çağrıma gelmeye hazır ve niyetli olduğun için benim uygun yerimden adam ya da canavarın üzerinde herhangi bir zarar ya da tehlikeye neden olmaksızın benim hususi yerimden ayrılmana izin veriyorum. Ayrıl ve benim çağrılarıma gelmeye hazır ol, sihrin gizli ayinleriyle gereken şekilde exorcise ve conjure edilmeye. Seni barış içinde ve sessizce geri çekilmekle görevlendiriyorum ve TANRI’nın huzuru seninle benim aramda her zaman devam etsin! AMEN!

Ruha ayrılış izni verdikten sonra, o gitmeden dairenin içinden çıkmamalısın ve Tanrıya bahşettiği arzuları ve bütün o kötülüğün düşmanı şeytandan sana ulaştırdıklarıyla bağışladığı muhteşem lütufları için dua ve teşekkür etmelisin

Bilgiler için çok teşekkür ederim.Zaten biz yaparken çember falan yoktu.Yani çok istemsiz bir şekilde oldu.Sadece nasıl yaptığımı söylerken karşımda ki kişinin gücüne geldi sanırım.

Geri göndereceğiz.Fakat içimde ki korku ve iste %50 oranda olduğu için aradayım ve bu insana gerçekten acı ve üzüntü veriyor.Kesin kararımı bir türlü vermiş değilim.

adige_prens

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Büyük geçmiş olsun arkadaşım inşallah başına kötü bir şey gelmeden atlatırsın bu durumu.Benim gibi merakı olan hazır olmadan her şeyi deneye bilecek kişilere bir ders niteliğinde bir yazı olmuş ayrıca.

İllumaniti88

Kayıtlı Üye
Büyük geçmiş olsun arkadaşım inşallah başına kötü bir şey gelmeden atlatırsın bu durumu.Benim gibi merakı olan hazır olmadan her şeyi deneye bilecek kişilere bir ders niteliğinde bir yazı olmuş ayrıca.

Aynen katılıyorum.Ve iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.Başıma umarım bişey gelmez şuanda sadece çok büyük bir sıkıntı geliyor.İşte insanın başına ne geliyorsa meraktan geliyormuş...

masper

Kayıtlı Üye
burdan bana gelenin demon olmadığını anladım galiba cin geldi bana
meditasyon yapman gerek onu görmen için meditasyondan sonra gözlerini kapat sonra ellerinle ayaların gözlerini alacak ve parmakların kulak deliğini kapatacak şekilde yüzüne koy ve gözlerine hafif bastır (hafif ) karşına çıkan şekilleri izle anlam vermeye çalış sürekli . bir süre sonra görebilirsin sanırım

İllumaniti88

Kayıtlı Üye
burdan bana gelenin demon olmadığını anladım galiba cin geldi bana
meditasyon yapman gerek onu görmen için meditasyondan sonra gözlerini kapat sonra ellerinle ayaların gözlerini alacak ve parmakların kulak deliğini kapatacak şekilde yüzüne koy ve gözlerine hafif bastır (hafif ) karşına çıkan şekilleri izle anlam vermeye çalış sürekli . bir süre sonra görebilirsin sanırım

Anladım.Kesinlikle uygulayacağım.Çok çok teşekkür ederim.

silverwings

Banlı Kullanıcı
İş
grafik tasarım
Yalnız ben tam olarak anlayamadım durumu, siz, arkadaşınız ve ablası birlikte mi çağırdınız?
Hangi ritüeli uyguladınız ve seali nasıl hallettiniz? Çünkü seali altın tablet üzerinde yer almak zorundadır.Yoksa herşey kendiliğinden mi gelişti? Paimon kral daemondur ve bu çok tehlikelidir, lejyondan başlamanız yararınıza olurdu, asla ve asla veremeyeceğiniz bir şey hakkında antlaşma yapmayınız. Ayrıca daemonlar bioenerji bakımından çok kuvvetlidir. Geldiği esnada fizyolojik olarak kendinizi kötü hissettiniz mi?

emilia23

Kayıtlı Üye
bana musallat olan cinleri çağırsanız hem ben kurtulmuş olurum hemde sizin işinize yaramış olur:)

İllumaniti88

Kayıtlı Üye
Yalnız ben tam olarak anlayamadım durumu, siz, arkadaşınız ve ablası birlikte mi çağırdınız?
Hangi ritüeli uyguladınız ve seali nasıl hallettiniz? Çünkü seali altın tablet üzerinde yer almak zorundadır.Yoksa herşey kendiliğinden mi gelişti? Paimon kral daemondur ve bu çok tehlikelidir, lejyondan başlamanız yararınıza olurdu, asla ve asla veremeyeceğiniz bir şey hakkında antlaşma yapmayınız. Ayrıca daemonlar bioenerji bakımından çok kuvvetlidir. Geldiği esnada fizyolojik olarak kendinizi kötü hissettiniz mi?

Seali dediğinizi anlayamadım.Sigili olacaktı herhalde.Hayır.Sigil falan mum hiçbir alet edavat yoktu.

Ben sadece ablasının hangi sözleri söylüyosun demesi üzerine ritüelin başı olan:Ha-Lem-Kef-Fe der demez olaylar geçekleşti.Geldiği zaman korkudan başka birşey hissetmedim.Fakat evimde olduğum zaman rahatım.Bir başkasının evine gittiğim zaman bacaklarım tutmuyor ve ölecekmişim hayattan soğuma hissi geliyor.Ellerim buz kesiyor.Bu onun enerjisinden kaynaklanan bir durum çünkü..

İllumaniti88

Kayıtlı Üye
bana musallat olan cinleri çağırsanız hem ben kurtulmuş olurum hemde sizin işinize yaramış olur:)

:) Sizin için iyi bir öneri fakat bir cin ile anlaşma yapmak veya ondan yardım almak bana ne kadar yardımcı olabilir bilemiyorum.Ben sanırım bu kral'dan şayet kurturabilirsem daha düşük bir demon ile konuşacağım.

Kurtulamazsam anlaşma yapacağım sanırım Paimon ile.

AlperTUNGA.

Kayıtlı Üye
:) Sizin için iyi bir öneri fakat bir cin ile anlaşma yapmak veya ondan yardım almak bana ne kadar yardımcı olabilir bilemiyorum.Ben sanırım bu kral'dan şayet kurturabilirsem daha düşük bir demon ile konuşacağım.

Kurtulamazsam anlaşma yapacağım sanırım Paimon ile.

varlık kralmış biraz pahalıya patlar :D

İllumaniti88

Kayıtlı Üye
Bana pek inandırıcı gelmedi desem..:p Bu kadar olay yaşamışsınız ama hala aklınız başında...Bence en yakın zamanda bir Psikiyatrist'e görünün...!!

İnanıp inanmamak sizin elinizde tek söyleyeceğim şey saygı duymaktır.Fakat aklımı yitireceğim birşey yok çünkü benim enerjim sizinkilerden biraz daha farklı.İzmir'in harabe yerlerinde görüştüğüm yaşı bir çingene kadın söylemişti bana.Işıksız harabe bir evde kalıyordu fakat sizin geçmişinizi okuyordu.

Bir bilgi daha:Bir sürü müritleri olan kadın şuanda ailesinin yanına çekildi.Fakat Paimon'u çağıran ben Paimon bana yanaşamıyor.Neden bilmiyorum ama ruhani varlıklar bana zarar veremiyor.

NarkoZ-_-

Kayıtlı Üye
Bu Arada Geçmiş Olsun Allah Beterinden Saklasın Kardeşim.