Zalimi Helak Eden Dua Budur

nahrun

Kayıtlı Üye
zalimi helak ve perişan etmek istersen esmaül hüsna isimlerinden Ya Cebbar ismi şerifinin şu havasını oku
Herhangi bir arabi ayın son çarşamba gecesi, gece yarısı kalkıp güzelce bir abdest al. Birinci rekatta Fatiha ile Nun suresini, ikinci rekatta Fatiha ile Hakka suresini okuyarak iki rekat namaz kıl. Namazdan sonra kıbleye karşı ayakta durarak 824 defa Cebbâr ismi şerifini oku. Her 100 de 1 defa şunu oku.
Yâ Cebbâru Yâ Kadîru huz fülânen ezzâlimi.
kaynak alıntı

watcherboy

Banlı Kullanıcı
fülanen derken zalimin ismini okuyacan..fülanen yerine... ben biliyorum bunu...

cennet626

Kayıtlı Üye
fülanen deyip mi zalimin ismini mi söyliyeceğiz?
Yoksa fülaneni hiç söylemeyip direk zalimin ismini mi söyliyeceğiz?:willy_nilly:

_aysegul_

Kayıtlı Üye
yok etmek için bişey lazım.ama önce işkenceler çekecek

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Sayın üye;

İstediğiniz uygulama Kara Büyü kapsamına girmektedir. Birincisi; böyle bir uygulmanın sitemizde açıkca paylaşılmasını bırakın tamamen paylaşımı yasaktır. Bunu bilerek bilgi edinmeye çalışmanız hem sizin yararınıza olacak hem de bizim işimizi kolaylaştırmış olacaksınız. İkincisi; diğer konulardaki mesajlarınızdan anladığım kadarıyla birçok konuda henüz hiç bilginiz yok denecek kadar az. Sizin bu yapmaya kalkıştığınız şey yüzme bilmeden denize cumburlop atlamak oluyor. Henüz hüddam nedir ve ne işe yarar bunu bile bilmeden büyü yapmaya kalkışmayın. Hem kendiniz hem de çevrenizdeki etkilenmesini istemediğiniz kişiler bundan zarar görecektir.

Üçüncü uyarım ise; mesajlarınızda imla kurallarına uymamaktasınız. Lütfen site kurallarında bulunan ''İmla Kuralları'' başlıklı konuyu baştan sona kadar okuyunuz. Linki aşağıdadır. İyi forumlar...

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?8642-İmla-Kuralları

_aysegul_

Kayıtlı Üye
bir şey bilmiyor olabilirim öğrenmeye çalışıyorum..

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Buradaki amacımız ve size yapılan uyarılar emin olun hepinizin iyiliği ve yararınadır. Zaten GMPP paylaşımda bulunan ve diğer şekillerde bilgi vermeye çalışan tüm kişilere, kurallara uyduğu sürece, açık bir platformdur. Siz henüz bu konuları yeni öğreniyor olabilirsiniz, bu duruma saygı duyuyorum ve çabanızı da takdir ediyorum fakat sizde bizim uyarılarımızı dikkate alarak doğru yolda, doğru bilgilerle ilerlemeye çalışmalısınız. Tabii bu yine de sizin bileceğiniz bir durumdur. Benim görevim şu anda sadece sizi olabilecekler ve site kuralları konusunda uyarmaktır. Sevgi ve ışıkla.