Düğüm Gibi Bağlama Büyüsü

nahrun

Kayıtlı Üye
Aşağıdaki berhetiyye duası her konuda etkili olduğu gibi, sevgi, aşk bağlama ve muhabbet konusunda da oldukça etkilidir.
Eşinin, ailesinin, yuvasının huzur ve muhabbetinin çoğalması arzu eden bir kimse, her günün muhabbet saatlerinde 45 defa kırmızı mum üzerine okunup nefes edildikten sonra niyet söylenerek yakılır. Gerekirse buna yedi gün yada yedi gece devam edilir. Beklenen netice en mükemmel şekilde alınacaktır.
Berhetiyye duası şudur:
Allahümme inni bihakkki Berhetihin 2 Keririn 2 Tetlihin 2 Turanin 2 Mezcelin 2 Bezcelin 2 Terkabin 2 Berheşin 2 Ğalmeşin 2 Huturin 2 Kalnehudin 2 Berşanin 2 Kezhirin 2 Nemuşelhin 2 Berheyula 2 Beşkeylehin 2 Gamezin 2 Enkalelitin 2 Kabratin 2 Ğayahen 2 Keydehula 2 Şemhahirin 2 Şemhahirin 2 Şemhehirin 2 Bikehtahunihin 2 Beşarişin 2 Tuneşin 2 Şemhabaruhin 2 Allahümme bihaki kehkehicin yağtaşiyyin bihakki letşağşağvilin emvilin celdin mehcemen helmecin verudiyetin mehfeyacin bi-ızzetike illa ma ehazte bisem-ıhim ve ebsarihim sübhane men leyse kemislihi şey-ün fissemavati vel ardi ve hüzzemiul alim.
kaynak alıntı

Pioneer

Kayıtlı Üye
Bu mumu yakma konusunu açabilir misiniz? Mumu komple ateşe atıp yakmak mı yoksa mumu yakıp tamamen eriyene kadar yanıp erimesini sağlamak mı?

superman

Kayıtlı Üye
biraz daha açık bi şekilde anlatabilir miyiz ?? aşama aşama noktası virgülüne ? tam olarak anlamadım..
ve denenmişliği var mıdır ?
teşekkürler

nahrun

Kayıtlı Üye
biraz daha açık bi şekilde anlatabilir miyiz ?? aşama aşama noktası virgülüne ? tam olarak anlamadım..
ve denenmişliği var mıdır ?
teşekkürler
yeteri kadar açık zaten denenmiş olduğu için paylaştım...

elfie

Kayıtlı Üye
Afedersiniz, her bir cümlenin arasına koyduğunuz "2"ler ne anlama geliyor?

fındıkk

Kayıtlı Üye
bende yeni üye oldum.bunu bir kere daha görmüştüm 2 ler ne anlama geliyor.cevap verirseniz seviniriz.

patiko

Kayıtlı Üye
ya büyü size yapıldı ise onu nasıl çözücez, yada nerden anlıyacaz? belirtileri var mı? varsa ne? bilgilendirirseniz sevinirim.

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
2 ler bence o duaların iki kere okunması anlamayacak ne var

Hiç hazzetmediğim bir adam var inşallah o bana yapmaz.

Kelebekserap

Kayıtlı Üye
Duada 2 rakami vat 2keremi okumamiz gerekiyo yoksa iki'mi dememiz gerekiyo. Bide nefes edildikten sonra demissiniz orayi anlayamadim. Tesekkurler.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Bunlar cin isimleri değil mi??