7 yıldır kurtulmak istediğim ama kurtulamadığım varlık kayboldu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

musashi

Banlı Kullanıcı
arkadaşalar ortalama 7 yıldır her gece astral seyehat tarzı olaylar yaşıyordum. çoğusu şiddetli rahatsızlık evren durumlardı. haftada 1 de olsa rüya içerisinde serbestce yaptığım güzel şeylerde oluyordu. tam bir bağışıklık kazanmıştım. değişik olaylar yaşıyordum. kelimelerle tarif edilmiyordu. her başlangıcta hep biraz korkuyordum. başlangıç çok korku veriyodu.
ve birde devasa yapılı bir varlık vardı ara ara görünürdü ama bana ne bir işaret nede bir hamle sadece otururdu. çok korkardım herzaman korkmayacağım derdim ama korkardım. bu varlık senelerdir hemen hemen hergün benle beraberdi hep hissediyordum. en son zamanda beynimde konusurdu. adının turabi olduğunu söylerdi ve pastırma istediğini söylerdi. esprili cümleler beynimde kurardı son zamanlarımdı . en sonunda bir bayanla ilişkim oldu karşılıklı hoşlanmalar , bu bayanla tanıştığım günden şuana akdar bahsettiğim 7 yıllık olay anında bitti. ne astral seyehat tarzı olaylar nede bu varlığın kendi sluetini nede beynimde olan konuşması nede yanımda olduğu hissini hiç duymuyorum.
tamamen terketmiş gitmiş. önceleri enerjiyi ço kaçık hissederdim. zamanla bağışıklık kazandım bir anda yok oldu gitti.
kurtulmak için her yolu denediğim olaylar , anında tamamen bitti.
şimdi o bayan bana ihanet etti en yakın arkadaşımla kardeş gibi sevdiğim insanla beni aldattı , ve nerdeyse beni suçlı gösterecek , baştan aşağı herşeyleri yalan sahtekarlık olan bu hayatımı karartan iki kişi den sonra tekrar evime kapandım. şuan tamamen yapayanlızım. önceleri üzülünce birisinin beni dinlediğini bilip vay be bak diyodum yine kazıklandım görüyonmu böyle şeyleri paylaşırdım , şuan turabi de yok. çok tuhaf 7 yıl aralıksız varlığını her daim hissettiren gizli dostum dediğim kişide gitti. bu konu belkide kimilerine göre çok saçma gelebilir ama bunları yaşadım. bir cevap bulabilirmiyim diye yazıyorum.
sevgilerimle.

MarlaSinger

Kayıtlı Üye
İş
turist
Odağınız başka birine kaydığında, Turabi'ye ihtiyaç duymadınız ve gitmesini istediniz belki de...

Luciferian

Kayıtlı Üye
turabiyi bilmem de kadınlara çok dikkat et. ayağını kaydırırlar adamın ;) en iyisi sen hiç kafana takma arkadaşım. bir kadının seni üzmesine izin verirsen çok şey kaybedersin

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
turabiyi bilmem de kadınlara çok dikkat et. ayağını kaydırırlar adamın ;) en iyisi sen hiç kafana takma arkadaşım. bir kadının seni üzmesine izin verirsen çok şey kaybedersin

Bir kadina sormuslar.hayatinizda en cok ne arzu edersiniz.parami??yoksa bir erkek mi diye.kadin hic tereddüt etmeden,vermis cevabi,,,hic farketmez nasil olsa ikisinide harcarim.:hurray::hurray::hurray::hurray:

Ken

Kayıtlı Üye
Sitedeki bu konuda bilgisi olan arkadaşlara danışmak istiyorum, bekaret paranormal olaylarda ne kadar etkilidir? Bunu bu konuda soruyorum çünkü arkadaşımız "musashi"nin Turabi adlı varlıkla olan etkileşimi cinsel beraberliğinden sonra son bulmuş. Acaba bir insan bakire veya bakir iken enerjisi daha mı farklı oluyor?

Bu konuyu uzunca bir müddetden beri sormak istiyordum ama fırsat bulamamıştım...

gümüşejderha

Kayıtlı Üye
turabinin gitmesine biraz üzüldüm ama biz vrız onun yerine bi aile gibi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...