beyin gücü mü yoksa cinler mi?

tarot manu

Kayıtlı Üye
merhaba;
yaşadığım bazı durumlar var, uyumak üzereyken bir sorunumu düşüneyim ya da cevaplayamadım bir şey olsn uyandımda bunların cevabıyla uyanıyorum ama bu öle bir uyanış ki irkilerek sanki hiç uyumamış gibi uyanıyorm ve sanki birisi bna o an hızli bir şekilde söylüyor. cevaplayamadm her sorumda böyle durumla karşılaşıyorm bazen beyin gücü olduğunu düşüyordum ama cinlerin yrdımıyla fal bakan bir kişi benim yanımda da müslüman olmayan cinin olduğunu ama bna ulaşamadıklarını söyledi
sizce bu durumuma ne gibi yorum yapılabilir?

blodeangel

Kayıtlı Üye
İş
y.koruma.ama ÅŸimdilik sadece annelik.
Öncelikle merhabalar .Bir insan beyin gücünümü kullanıyor yoksa cinlerin yönlendirmesimi bun anlaması için yapması gerekenler çok basittir.insanların yanlarında bulunan melekeleri vardır kişi bazen bir sorunla karşılaşıp çözemediğini hissettiğinde onlar uyku esnasında kişiye nasıl sorunlarını çözeceği hakkında yardımcı olurlar.Senin anlattığın bu olayda ne beyin gücü nede cinler hiç biri değil sana yazmaya çalıştığım bu melekeler sana bunu anlatanlar.her fal bakanın sözüne itibar atmeyin lütfen onlar yüzünden insanlar artık paronaklaşmaya başlıyacaklar.bu sözümüde yanlış anlamanı istemem ama her fal bakan sende büyü var yada cin var diyor.neyse sen yinede neye inanmak istersen öyle olsun diyorum ben yinede .Saygılarımla.

LikeADewiL

Kayıtlı Üye
Kesinlikle cinler sana musallat olmuş. Bence hoca bul kendini okut.

bendekiben

Elit Üye
merhaba;
yaşadığım bazı durumlar var, uyumak üzereyken bir sorunumu düşüneyim ya da cevaplayamadım bir şey olsn uyandımda bunların cevabıyla uyanıyorum ama bu öle bir uyanış ki irkilerek sanki hiç uyumamış gibi uyanıyorm ve sanki birisi bna o an hızli bir şekilde söylüyor. cevaplayamadm her sorumda böyle durumla karşılaşıyorm bazen beyin gücü olduğunu düşüyordum ama cinlerin yrdımıyla fal bakan bir kişi benim yanımda da müslüman olmayan cinin olduğunu ama bna ulaşamadıklarını söyledi
sizce bu durumuma ne gibi yorum yapılabilir?

İnsanlar uyurken de beyinleri çalışır bilinç altı denen hep kontrol altında tutmaya çalıştığımız düşünce gücümüz biz uyurken açığa çıkar ve o gün yaşananları veya kafamıza çok takılan sorunların çözümü için uğraşır bu uğraş her nekadar mantıklı olmasada rüyalar ile veya kendimizinde bazen anlam veremediği düşünceler ile ortaya çıkar biz uyanık bilinçle mantıklı düşündüğümüzde anlam veremediğimiz bu olayları başka şeylere yorumlayabiliriz Cin musallatları anlattığınız kadar basit olamıyabiliyor .Sizinde belirttiğiniz gibi bu cin size ulaşamamış