Çakra İnisiyasyonu 5. Grup 7. Çalışma Deneyimleri 27/12/2011

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Deneyimlerinizi buradan paylaşabilirsiniz.
5. Grubun Çakra çalışmaları tamamlanmıştır, hayırlı olsun:) Aura ile devam edeceğiz. 4 Ocak'ta ilk çalışma başlayacaktır.

Urum'un enerjisi ve emeğine sağlık:)

ikbal1505

Guest
Bu çalışma çok güzel geçti. Ayaklarımda hissettim. Sanırım ayağımda enerji yolları tıkanmıştı biraz ağrı hissettikten sonra çok daha iyi hissetmeye başladım. Daha öncede ayağımda aynı yer ağrıyordu. Artık ağrımıyor. :) Tüm vücudumu saran bir sıcaklık ve artık enerjiyi daha net hissedebiliyorum. Sanki daha rahat nefes alıyorum. Hiç bu kadar rahat nefes almamıştım. Çalışmalardan sonra kendimi çok iyi ve çok pozitif hissediyorum. Sayın urumhamatahayil ve sayın embriyo'ya teşekkür ederim. Enerji ve emeğinize sağlık.

dertlipınar

Kayıtlı Üye
İş
emekliÄŸim
öncelikle urumu teşekkür etmek isterim harcadığı emek ve güzellik için ALLAHIMcc urumdan ve hepinizden razı olsun inşALLAH yine kendimi çalışmaya veremedim ve hiç bir deyişiklik olmadı sanırım benim hayal gücüm veya kafam çok kalın idrak edemiyor. çok üzgünüm okadarki sanki yıkılmış çökmüş gibiyim kısmet deyilmiş demekki hayırlısı olsun. asla vaz geçmiyeceğim.çünki bunlara çok ihtiyacım var ALLAHIMcc nasip eder inşALLAH hayırlı geceler dilerim efendim.
saygılarımla

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
öncelikle urumu teşekkür etmek isterim harcadığı emek ve güzellik için ALLAHIMcc urumdan ve hepinizden razı olsun inşALLAH yine kendimi çalışmaya veremedim ve hiç bir deyişiklik olmadı sanırım benim hayal gücüm veya kafam çok kalın idrak edemiyor. çok üzgünüm okadarki sanki yıkılmış çökmüş gibiyim kısmet deyilmiş demekki hayırlısı olsun. asla vaz geçmiyeceğim.çünki bunlara çok ihtiyacım var ALLAHIMcc nasip eder inşALLAH hayırlı geceler dilerim efendim.
saygılarımla

Katılan herkes aynı şeyleri hissedecek diye bir şart yok. Kendinizi bu kadar üzmeyin, yine de faydası olmuştur. Aura çalışmalarına da katılacaksınız, en azından bu çalışmaların size en büyük katkısı zihninizi susturmayı öğretmek olabilir. Başlarda olmasa bile pes etmeyin, size ne kadar yol önersem de size faydalı olan yöntemi ancak siz bulabilirsiniz. Bunu da bu çalışmalarda bulacağınıza emin olun. Sadece gevşemeniz ve kendinizi akışa bırakmanız gerekir, derin nefesler alırsanız sesini dinlemeniz daha kolay olacaktır. Ara sıra deneyebilirsiniz, otururken veya yatarken nefesinizi dinleyip, gelen düşüncelere takılmadan izleyici olun. Bu yazılanları okumak değil, uygularsanız başarılı olursunuz. Eğer aura çalışmalarında da zihninizi sessizleştirmeyi başaramazsanız yeniden oluşacak 6. Grup çakra çalışmalarına isterseniz tekrardan katılırsınız:)

Lütfen vereceğim linkteki gevşeme hareketlerini yapın. hatta her gece yatmadan önce yapmanızı öneririm. Bu hareketler hem bedeninizi, hem de zihninizi sakinleştirecektir. Yapması da çok kolaydır.

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=11292

dertlipınar

Kayıtlı Üye
İş
emekliÄŸim
sevgili embriyo.
tavsiye ettiğiniz sayfayı tıkladım fakat siyah zeminde beyaz yazıları okumakta çok güçlük çektiğim gibi karışıyor beyaz zemin üzerine yazılanı varmı acaba mümkünmü rahatlamayı zihnimi boşaltmayı ve huzurlu olmak bende herkes gibi olmak istiyorum sizleri çok ama çok zahmetler veriyorum tek ben deyilim bu sitede olan ama hizmetinizi ALLAHIMIN rızası ve şefaatı vesile olur inşALLAH temin edemezsenizde saygıyla karşılarım. sağlık olsun ya nasip derim
hayırlı geceler huzurlu uykular dilerim efendim

problemli olduğum için ne olursunuz bağışlayın sizleri sıkıp siteden atılırım diye hem endişe hemde korku duyuyorum

ikbal1505

Guest
Sayın dertlipınar yazıları okuyamıyorsanız yeni word yada zengin metin belgesi açın. Konudaki yazıları oraya kopyalayın ve istediğiniz renkte değiştirin. Soru sormaktan çekinmeyin. Herkez elinden geldiğince cevaplar. Konunun aynısını farklı renkte size mesaj olarak atayım isterseniz. Allah sizdende razı olsun. İyi forumlar. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...