O Taşı Bulmam Lazım !

augury

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba..

Henüz 12 yaşındayken Alanya kıyılarında bulduğum bir taş vardı. Kıyıda deniz kabuğu toplarken ona rastgelmiştim. Köfte gibi görünüyordu, dikkatimi çekmişti. Önünü çevirdiğimde harita gibiydi. Üzerinde bir çıkıntı var ve o çıkıntı bir ok işaretiyle gösterilmiş. Hemen altında da Arapçaya benzer bir yazı vardı. Yazılar çok küçük oldugundan henüz okuyabilen birisi çıkmadı karşıma..

Ben çoğu kez onu bir köşeye bırakıp sonrasında unuturum. Ancak ilerleyen zamanlarda durduk yere aklıma gelr ve deli gibi onu ararım. Normalde kolaylıkla bulurdum. Taşı elime alır almaz sımsıcak olurdu. Ancak şimdi bulamıyorum !

Hiç aklımda yokken geçen gece rüyamda gördüm o taşı. Sabah uyandıgımda aklımda o vardı, aramayı planlıyodum ancak birşeyler oldu ve unuttum. Ertesi gece uyuyamadım, daha dogrusu uyutmadılar, çok huzursuz oldum. Dün gece ayagıma kramplar girdi durdu. Bugün ise aradım, baktım her tarafa. Ama yok . Nasıl bulacagım :( Yardım edin lütfen lütfen ..

Ayrıca konuyu nereye açmam gerektiğini bulamadım, yanlış yerdeysem affola .. :)

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Ben o konuyu buldum aratınca.
Forumdaki konulara bakın,
belki majikal uygulamalar da vardır.

augury

Kayıtlı Üye
yoğunlaşmayı deniyorum ama konsantre olamıyorum.

bu aralar inancım fazlasıyla zayıf. o yüzden dua istemiyorum

augury

Kayıtlı Üye
Araştırıyorum pek bişey bulamadım malesef :S teşekkür ederim

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Eşyanın arandığı odanın ortasında durup, kayıp eşyanın nerede olduğunu sorduktan sonra düşünmeyi bırakmalısınız.
Bedeninizin tepkilerine kulak vermelisiniz. Sağ- sol veya ön- arka bölgelerinizdeki değişik hisleri takip edip, o tarafa yönlenmelisiniz.
Herhangi bir tarafınızda karıncalanma, rüzgar hissi, sıcaklık veya soğukluk hissi olabilir. Değişikliği algıladığınız yöne dönün.
Geldiğiniz noktada tekrar odaklanmalı ve hislerinizi dinlemelisiniz.
Eğer gerçekten hislerinize dikkat ederseniz, bir kaç denemede bulmanız mümkündür.

Bu yöntemi test etmek için bir arkadaşınız size ait olan bir eşyayı odada siz yokken saklasın.

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=21304&highlight=kay%C4%B1p+e%C5%9Fyay%C4%B1+bulmak

Bu linkten kendi paylaşımımı alıntı yaptım, konuda farklı öneriler de var. Göz atmanızı öneririm.

janet

Kayıtlı Üye
Kaç zamandır kayıp ve okula götürmüş olabilir misin. Kimlere gösterdiğini de hatırlamaya çalış.

augury

Kayıtlı Üye
O taşla aramda kuvvetli bir bağ olduğuna inanıyorum. Neden ilk cümleme böyle başladım, bilmiyorum. Geceleri beni rahatsız ettiklerinden, uyutmadıklarından söz etmiştim. En basiti tam uykuya dalacağım sırada yatağım sallanıyordu. Neyse asıl mevzuu bu değil. Gece el,kol ve bacaklarımda uyuşmalar, yüzümde kasılmalar meydana geldi. Pek sağlıklı bir uyku uyuyamadım yanii. Gece aniden aklıma beyaz pantalonumun cebine bakmam gerektiği geldi. nerden esti bilmiyorum. Ama o an kalkıp bakamadım içinde olduğum durumdan dolayı. Hatta unutmayayım diye telefonuma kaydettim, beyaz pantalonun cebine bak ! şeklinde :D Sabah uyanır uyanmaz ilk işim dolabı açıp o pantalona bakmak oldu. veeeeeeee taş ordan çıktı :D Çok teşekkür ederim yardımlarınız için :)))