üstümdeki ağırlığı atamıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aero33

Kayıtlı Üye
Merhabalar yeni üye oldum biraz takıp ettım sıteyı çok aydınlatıcı bılgıler var sormak ıstedıgım sizin bilgilerinize güvenerek bende sürekli bir halsizlik uyku halı iş yapmama istegı neye başlasam yarım bırakıyorum tamamlayamıyorum içimden süreklı uyumak dınlenmek geçıyor hiçbirşeye konsantre olamıyorum kendımı veremıyorum bana yardımcı olur musunz lütfen bir ifritin enerjimi çekmiş olmasından korkuyorum ne yapam gerekir sizce

Akrel Pradu

Kayıtlı Üye
Öncelikle bir doktora görünün sorununuzu anlatın, sizi yönlendirecektir zaten, durumunuza ilişkin kan testleri yapacaktır.Ardından duruma göre sorunuzu yenilersiniz.

ikbal1505

Guest
Aynı sorun bende de var. Kan testi yaptım ama sonuç alınamadı.

Akrel Pradu

Kayıtlı Üye
Beslenme alışkanlıklarımız, yaptığımız günlük işler, motivasyonumuz, kişisel sorunlarımız, duygusal konumumuz, uyku alışkanlığımız, hatta yattığımız yatağın rahatlığı, bunların hepsi büyük önem taşır konu ile ilişkiledirdiğimizde bu nedenle, bir varlık etkisinden önce bu sorunu doğal yaşantımızla değerlendirip sorunun kökenine inmenizi öneririm.Bir sonuç alamıyorsanız eğer; nasıl soğuk bir havanın teninize deydiğini hissediyorsanız bir başka enerjininde sizi etkilediğini hissedecek algılayacak kadar potansiyele sahipsiniz, emin olduğunuzda bir çok başlık altında korunma ve uzaklaştırma yöntemleri var oradaki kaynaklardan yararlanabilirsiniz.

Zülkarneyn1

Banlı Kullanıcı
Öncelikle Allah'ın selamı ve rahmeti üzerinize olsun,

Evvela sana yardımcı olabilmek için, seni maddi(bedensel) ve manevi analiz etmek gerekir. Maddi analiz için doktora görünmen şart, manevi analiz içinse bir psikoloğa görün. Şayet dertlerine çare olamıyorsa o zaman iş burada manevi ilimlerde uzman arkadaşlara düşer. Allah'ın izniyle ölüm haricinde çözüme kavuşmayacak hiçbir sorun yoktur. Açık bir şekilde özel yaşantınızın bir bölümünü açarsanız yardımcı olabiliriz. Ayrıca ailevi yaşantınızı, toplum yaşantınızı bilmeden size yardımcı olabilmemiz mümkün değildir. Ama size gözüm kapalı şekilde bol bol İnşirah Suresi'ni okumanızı tavsiye ediyorum. İnşirah Suresi şek ve tereddütleri ortadan kaldırır, kalbi ferahlatır. Özellikle mealini okuyup anlamını idrak ettiğiniz takdirde zihin bulanıklığınızın ortadan kalktığına şahit olursunuz. Bunun haricinde Ayetel Kürsi, Nas ve Felak Surelerini bol bol okuyunuz. "Lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm" zikrini alışkanlık edininiz ve günlük hayatınızda aklınıza geldikçe okuyunuz. Ayrıca merak etmeyin her üzerinde ağırlık olanın başına cin musallat olacak olsa toplumda bir tane akıllı bulamazdık. O yüzden bu tip durumlarda hemen aklınıza cin şeytan peri ruh gelmesin...

Sevgi ve hürmetler...

Üyelerin kişisel bilgi alışverişi yasaktır. Bir daha kimsenin bilgisini istemeyin.
Gizlimabet Yönetimi

aero33

Kayıtlı Üye
Öncelikle Allah'ın selamı ve rahmeti üzerinize olsun,

Evvela sana yardımcı olabilmek için, seni maddi(bedensel) ve manevi analiz etmek gerekir. Maddi analiz için doktora görünmen şart, manevi analiz içinse bir psikoloğa görün. Şayet dertlerine çare olamıyorsa o zaman iş burada manevi ilimlerde uzman arkadaşlara düşer. Allah'ın izniyle ölüm haricinde çözüme kavuşmayacak hiçbir sorun yoktur. Açık bir şekilde özel yaşantınızın bir bölümünü açarsanız yardımcı olabiliriz. Ayrıca ailevi yaşantınızı, toplum yaşantınızı bilmeden size yardımcı olabilmemiz mümkün değildir. Ama size gözüm kapalı şekilde bol bol İnşirah Suresi'ni okumanızı tavsiye ediyorum. İnşirah Suresi şek ve tereddütleri ortadan kaldırır, kalbi ferahlatır. Özellikle mealini okuyup anlamını idrak ettiğiniz takdirde zihin bulanıklığınızın ortadan kalktığına şahit olursunuz. Bunun haricinde Ayetel Kürsi, Nas ve Felak Surelerini bol bol okuyunuz. "Lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm" zikrini alışkanlık edininiz ve günlük hayatınızda aklınıza geldikçe okuyunuz. Ayrıca merak etmeyin her üzerinde ağırlık olanın başına cin musallat olacak olsa toplumda bir tane akıllı bulamazdık. O yüzden bu tip durumlarda hemen aklınıza cin şeytan peri ruh gelmesin...

Sevgi ve hürmetler...

çok teşekkür ederım ılıgınız alakanızdan dolayı ayrıca dıger arkadaşlarımda teşekkür ederim dogum tarıhım -------- kötü deneyımım ıse 1 sene once en yakın arkadşımı dostumu kaybettım ben elımle ugurladım 2 gun snra cenazesı geldı ondna snra çok etkılendım baya kurtulamadım bu durumdan ondan sonrada sureklı arkdaş kazıgı yedım artık guvenmıyorum kımseye ınsanların çıkar ılışkısı kurduguna ınanıyorum ve daha once pskolaga gıttım ama rutın şeyler bır farklılık bulmadı ben sızden dogaustu güçlerle yardım etmenızı gonulden ıstıyorum şimdiden çok teşekkür ediyorum saygılarımla

Kimseye özel bilgilerinizi vermeyin, yasak ve tehlikelidir.
Gizlimabet Yönetimi

alin

Kayıtlı Üye

ilk

Kayıtlı Üye
yaşadığın şey apaçık depresyon.ve kan testi kesinlikle şart.bu durum vücudumuzdaki folik asit ve b12 vitamini eksikliğinin habercisidir.kesinlikle bi kan testiyle bunlara baktırmalısın....

Mithra

Kayıtlı Üye
İzninizle bir şey sormak istiyorum.Sizin üyelik tarihiniz 2014 gözüküyor konuyu 2011de açtığınız görülüyor.Birde bu konuyu Urum açtı diye hatırlıyorum ben.Birde kendi kendinize teşekkür etmişsiniz.Siteyi mi hacklediniz :D
ahahaaaaa :D belki sn. Urum sn.Aron hesabını hackledi :D :D

AronArcher

Banlı Kullanıcı
İzninizle bir şey sormak istiyorum.Sizin üyelik tarihiniz 2014 gözüküyor konuyu 2011de açtığınız görülüyor.Birde bu konuyu Urum açtı diye hatırlıyorum ben.Birde kendi kendinize teşekkür etmişsiniz.Siteyi mi hacklediniz :D
Çok komiksiniz.Bu videonun indirme linkini verdiğimde sn.Urum konuyu benim üstüme taşıdı lütfen yerli yersiz ve saçma önyargılı espiriler yapmayın komik değilsiniz!
"Önyargıları parçalamak atomu parçalamaktan daha zordur."
-Albert Einstein

01anavarza

Banlı Kullanıcı
Çok komiksiniz.Bu videonun indirme linkini verdiğimde sn.Urum konuyu benim üstüme taşıdı lütfen yerli yersiz ve saçma önyargılı espiriler yapmayın komik değilsiniz!
-Albert Einstein
Yalnız o son sözü paylaşmasaydınız iyiydi.

Mithra

Kayıtlı Üye
-Albert Einstein
Sn. AronArcher istemeden kırdıysam burdan özür dilerim kesinlikle size yönelik değildi.

Pantokrator

Kayıtlı Üye
Muhtemelen minör depresyon. Mevsimseldir yaklaşık 10-15 gün civarı olduysa bir psikyatriste veya psikolog'a görünmenizde fayda var :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...