tam şu anda gerçekleşiyor!

masper

Kayıtlı Üye
arkadaşlar birden kuvvetli bir şekilde evde annem kardeşimden başka birinin olduğu hissi geldi ama olamaz . ve kuşum durduk yere sürekli ötüp kafesinden çıkmaya çalışıyor bir cinse ne yapmam gerek uzaklaştırmak için annemlere bi şey olsun istemiyorum lütfen yardım !

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Hangi inanca sahipsiniz bilmem de, Ya Allah diyip kalkın ve o varlığı hissettiğiniz yere gidin. Israrla gidin. Korkuyor musunuz? Ya Allah diyin ve her diyişinizde kalkana sahip olduğunuzu düşünün. Kalkan alt edilemez ve zarar göremez. Bunu bilin yeter.

masper

Kayıtlı Üye
çok teşekkürler yardımınız için :) gitti

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Olabilir böyle şeyler. Ve bu arkadaşımızın bizden yardım istemesi çokta güzel birşey bence Sevgili şinçeyank :)
Elimizden geldiğince herkese yardım etmek gizlimabet ailesi olarak bizi mutlu eder :)
Bu arada bu durumu atlatmana sevindim sevgili Masper.
Sevgilerle.

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Susmalıyım konuşursam hoş olmayacak.
İyi Forumlar

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
İnsanların yardım talebinde bulunmasını neden yargılıyor ve yadırgıyorsunuz? Bu durumdan hoşnut değilseniz konuyu transit geçer okumazsınız. Ayrıca konuşursam hoş olmayacak cümlesini kurarak zaten hoş şeyler söylemediniz. Bu yazıya katkımız olmayacaksa bence de en iyisi susmak.
Size de iyi forumlar.

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Nerde konuşup nerde susmam gerektiğini size soracak değilim. Üyenin diğer konularınıda takip ediyorum. Forumun kuralları var okumanızı tavsiye ederim. Zamanında ben uyarıldım sizide uyarmakta sakınca görmüyorum.

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Sevgili Masper madem korktunuz buraya yazana kadar bildiğiniz tüm duaları okuyup o yöne doğru üfleseydiniz. Onların durup dururken zarar verme yetkisi yoktur.

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Forumun kurallarını yeterince iyi biliyorum. Benim bildiğim konulara konuyla alakalı yorumlar yapılır, konuların neden açıldığına dair kişiyi aşağılayıcı yorumlarda bulunulmaz. Siz de tam bunu yapıyorsunuz yani yapılmaması gerekeni. Bende sizin o eleştirisel yorumunuza tatlı bir dille cevap verdim. Fakat bunu suistimal edip sert ve tehditkari bir cevap verdiniz. Amacınız polemik yaratmak sanırım ama bu kişilerin açtığı ve herkesin okumasına açık yerde olmaz. Özel mesajlar bölümünü kullanıp bana ulaşabilirsiniz. Kural üstüne kural ihlali yapan sizsiniz. Bu siteye saygımdan ve kurallara uymam gerektiğinden dolayı tartışmayı kendim adına sonlandırıyorum. İyi akşamlar size.

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Bende sizin o eleştirisel yorumunuza tatlı bir dille cevap verdim. Fakat bunu suistimal edip sert ve tehditkari bir cevap verdiniz. Amacınız polemik yaratmak sanırım ama bu kişilerin açtığı ve herkesin okumasına açık yerde olmaz. Özel mesajlar bölümünü kullanıp bana ulaşabilirsiniz.

1-Ben size tehditkar bir şekilde cevap vermedim algı merkezlerinizde sorun var.
2-Polemik yaratmaya çalışan sizsiniz.
3-"Ama bu kişilerin açtığı ve herkesin okumasına açık yerde olmaz. Özel mesajlar bölümünü kullanıp bana ulaşabilirsiniz." Bu ne demek?
Sizinle ne alıp veremediğim varki bana bunu yazabiliyorsunuz? Kendinize gelin.
Herşeyi en iyi bilen sizsiniz. Haşaa bize susmak düşer değil mi?