Cin çağırmak istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ufukalper

Kayıtlı Üye
Evet ben 25 yasındayım hukuk fakültesi mezunuyum 3 arkadaş bekar evinde oturuyoruz yani akli dengem yerinde ve ne yaptığımı biliyorum.
Sözü fazla uzatmadan hemen konuya gireyim,öncelikle ben bir cin çağırmak istiyorum tamam bu cocuk oyuncagı değil biliyorum önüne gelen cin çağıramaz fakat inanın ki benim amacım kötü değil onunla anlaşma yapmak istemiyorum sadece onunla sohbet etmek istiyorum.Evet doğru duydunuz sadece onunla sohbet etmek istiyorum fakat bazı sorularım var:
1-Cin nasıl çağırılır?Ben forumdaki çoğu yöntemi okudum birkac tanesinide denedim fakat hiçbiri işe yaramadı o yüzden lütfen bana işe yarayan kesin bir yöntem verin
2-Çağıracağım cin müslüman cıkmazsa onunla başa çıkabilirim fakat niyetim kötü değil yinede gayrimüslim bir cin gelebilirmi çağırınca?
3-Hayatımda ne gibi değişiklikler olur?Peki ev arkadaşlarım onlara zarar verebilirmi?
Sorularım bu kadardı umarım cevaplarsınız şimdiden teşekkürler:)

Cem

Kayıtlı Üye
Bence oda arkadaşlarınla muhabbet et hiç bir tecrüben yok bak ne güzel hukukcusun yazık edesin kendine bizim zamanımında cmuk vardı bir miranda kuralı falan vardı şimdi değişmiş herhelde neyse önce alt yapın olması gerekir daha sonra sağlam bir davet önce kendini daireya alman gerekir bunun gibi bir kaç ayrıntı daha var sonra davete başlanır okuma esnasında yaşacakların var kaldırabilirmisin bilmem buraya kadarını geçtin geldi ne alacaksın karşılığında ne isteyecek gelen ulvi de olabilir suflide sorun yaşadın hadi daveti yarım bıraktın bıraktırdılar artık yanlız değilsin miğde bulantıları başlar ara ara hasta olacakmış gibi bir his ama hasta değilsin baş agrısı olur hafif hafif seni ele geçiriyor çünki onların bedeni yok seni bulmuş boğazda villaya taşınacak öyle kolay bırakırmı hadi evli değilsin anladığım sana ait olan şeylere ortak olacak bu böyle 30 satır daha yazarım sana benden tavsiyem kardeşim ben sürekli aralarındayım çok saglam bir alt yapın olmadan sakın olaki girme bu yazıyı okuyan diğer arkadaşlarada tavsiyem girmemeleri sen hazır olduğunda manevi yönden gelir muhatabı seni bulur

bu arada merak ettim hukukta hangi bölüme yöneleceksin

iyi günler

janet

Kayıtlı Üye
Cin çağırmak problem değil, büyük ihtimalle çağırdığın zaman gelmiştir. Ama onunla konuşma dilini öğrenmeden 10 tane de gelse gelip gelmediğini anlayamazsın. Eğer algıların yeterince açık değilse, irtibat kuramayabilirsin. Öyle arkadaş gibi oturup sohbet edildiğini hiç duymadım, biraz daha derin araştırmanı öneririm.

Rosenna

Kayıtlı Üye
Degerli arkadasim,
bende bir zamanlar cin cagiriyordum. Sonunda carpildim. Calisamaz hale geldim. Beni cinler carpti. Sihhatimi bozdular. Kendine dikkat et, arkadasim. Cinlerle ugrasamzsin sonra! Cok tehlikelidirler.

ufukalper

Kayıtlı Üye
Merak etmeyin bana gerçekten birşey olmaz lütfen sadece yöntemi verin ve cem uluslararası hukuk :)

BİRTSEN

Kayıtlı Üye
Bütün uyarılara rağmen arkadaşımız cin çağırmayı kafasına koymuş:)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Amaç belirlenir önce. Sadece sohbet bir amaç değildir. Bu kadar zorluğa ve çalışmaya kalkışacaksınız ve sadece ''ne haber, nasılsın, ne yiyip içiyorsun bu aralar vs. vs.'' diye bir muhabbet etmeyeceksiniz sanırım. Bu konularda amaç önemlidir.

AJA

Elit Üye
Arkadaş bu soruyu sorduğuna göre onlar hakkın da pek biligisi yok demektir..Eğer olsaydı zaten sohbet için onlarla irtibata geçmeyi ''kesinlikle'' istemezdi eminim..
Ben de bilgisiz zamanlarım da nasıl cesaret ettiysem yapmıştık çok defa.Allah a şükür bir zarar görmedim o cahilliğimle..
Şimdi o kadar şey biliyorum ki onlarla ilgili ve asla düşünmüyorum davet vs..
Unutmayın Allah dert vermez azmadıkça :) azmayın bence başka biri ile sohbet edin :D :D
Affınıza sığınarak şaka mı da yaptım hadıi neyse :D

düzey

Kayıtlı Üye
arkadaşım o nasıl bir güven öyle nasıl sana bir şey olmaz biraz daha ciddiye al derim ve başına iş alma bırak mekanlarında kalsınlar rahatlarını bozma

guzelcem

Kayıtlı Üye
Başımdan geçen cincinlerle olayı anlatayım sizlere:)))) ailemle tatile köye gitdik babam mali şubede polis idi bizi memlekete bırakıp tekrar dönüş yapdı dinlenmeden:( tabii bizde bir kaç gün dinlendikden sonra tarlaya gitdik dedem ve babaanneme yardım etmeye gitdik o kadar yorulmuşuz ki tam ikindi vaktine yakın idi ben duş aldım köyde banyolar küçük olur sığamazsın banyoya dökmedim hemen yolun üstüne dökdüm besmele çekmeden rahmetli babaannem gavurun kızı maraman maaa kızım çarpılırsın yapma dökme bende aman beeee cin kimmiş ben onu tehhh diye çarparım iyi kiii o gece bizim evde kaldı babaannem eski toprağın insanı bilmez mi ben yıkandım çamaşırlarımı yıkadım hepsini yola dökdüm:( yedik içtik tabii yatağa girdik bir kaç sohbetden sonra uyuya kalmışız ben yer yatağında deliksiz uyuyordum fakat bir ses inim inim inliyor hayvan sesi insan sesi bir tek koyun -kuzu sesi olmadı ne kadar da tuhaf değilmi ben fırladım kalkdım odada annem -babaannem-kız kardeşim erkek kardeşim ve ben hepimiz duyuyoruz gece 3 :( samimiyetimle söylüyorum bir fafa yaratık gibi gözleririn içi kırmızı kan ateşi gibiydi kulakları büyük ve sarkıkdı dehçşet gecesiydi o bana ben ona bakdım beni pencereden mıknatıs gibi çekmeye başladı rahmetli babaannem eyvahlar olsun kızı almaya geldiler sürekli okuyup durdu okudukça küçülmeye ayrıca ııııııııııın diye ses azalmaya başladı taaki sahab ezanları ALLAHU EKBER denince yok oldular, halen ben hatırlarım babaannem olmasaydı ne yapardık bilemiyorum nur içinde yatsın arkasına saklanmışdım ne olur beni kurtarın diye köylere gittiğim zaman destur yada besmele mi çekerim kardeşin başına gelmeyince bilmez çağırsın sohbet mi eder hukuk derine mi çalışır artık kendisi bilir ... ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN.

Erlik

Banlı Kullanıcı
Cansıkıntısı insana neler yaptırıyo :D Amaç sohbetse kendi kendine konuş daha mantıklı olur yada yeni insanlarla tanış
Hadi çağırdın ne sorcaksın ne konuşcaksın Seni temin ederin çarpsalarda gitseler artık diye yalvarırsın Gelecek hakkında bişeyler sormak istiyorsun yada ben öyle anladım Şunu bilki onlar geleceği bilmez ama çok kaliteli yalan söylerler :D ama geçmişi iyi bilirler ama emin ol 10 sözun sadece 1tanesi doğruysa ne mutlu
Başına bela alırsın
ben hiç çağırmadım sadece bir kez karşılaştık pek hoş değildi Hadi anlatıyım :D
Gençtim ozamanlar 17li yaşlar kırsalda dolaşmak gibi saçma bi eylem içindeydik malum gençlik yılları aslında amaç piknik yapmaktı sakin güzel ağaçlar hafta içi olduğundan büyük doğal piknik alanı nerdeyse ıssız Maceraperes bir ruhumuzda var orman keşfi için yanıp tutuşuyoruz :) iki arkadaş elimizde birer ağaç dalı saçma sapan dolaşıyoruz ormanlık arazide sazlıkların ların başladığı dere kıyısına geldiğimizde homurtu sesleri duyduk sanki çok kalın ve kaba sesli iki insan fısıltıyla bir birlerine bişiler anlatıyormuş gibi İnsan ister istemez ürperiyor nasıl bir his olduğunu anlatamam resmen tum vucudunda tehlike çanları çalmaya başlıyo sanki etrafımızda dolaşıyorlarmış gibi bi hisse kapıldık kaçmak istiyoruz ama nedense kıpırdamamayı tercih ediyoruz İkimizde elimizdeki sopaları yere bıraktık arkadaşıma göz ucuyla baktığımda hatim indiriyodu :D Böyle ürkütücü durumlarda insan tahmin ettiğinizden de çok iman sahibi oluveriyor :D Bende dua okumaya niyetlensemde korkudan olsa gerek aklımı toparlayıpta bunu başaramadım
Sadece çalılıklardan gelen homurtu seslerinden kaynaklanmıyordu bu büyük korku kitlenip kalma durumu Kulaklarımız uğulduyor aynı zamandada insanın ruhunu sıkan bişi var Yani çarpmasalar bile bu büyük korkuyla insan aklını kaçırabilir emin ol...
Her neyse bir metre ötemizdeki sazlıkların karşında donup kalmışken sağ yanımızda kocaman bi yılan geçti çok yakınımızdan hemde aramızda sadece 3metre kadar bi mesafeden surunerek geçip gitti herçekten büyük bi yılandı sadece baş kısmını göremedik ama devasa gövdesini görmek bile tehlike çanlarını tehlike sirenlerine çevirmeye yetti aklımdan sadece buradan sağ salim kurtulamıyacağımı düşünüyordum
Nerdeyse bi agaç gövdesi kadar kalın gövdesiyle kocam bi yılan yanımızdan geçmişti Arkadaşım okuduğu dua sesi hem hızlanmış hemde fısıltı yerine ikimizden duya bileceği bi ses tonunda olmuştu Ben hala dua okuaymıyordum Bayılacak kadar korktuğumu hatırlıyorum
O iki toy delikanlıya acıdılardamı bıraktılar yoksa sadece bir uyarımıydı bilmiyorum ama sonra homurtu kesildi içimizi sıkan o garip hisde gitti Hemen arkamıza donup hızlı adımlarla ordan uzaklaştık arkadaşlarımızın yanına vardığımızda bize endişeyle baktılar resmen (heralde korkudan) benbayaz olmuştuk Başımızda geçenleri anlatınca pikniği yarıda bırakıp apar topar ordan ayrıldık
Daha sonra arkadaşımla bu olayın neden başımıza geldiğini konuştuk
Ortak fikrimiz elimizdeki ince sopa yani ağaç dalıyla sağa sola ağaçlara falan vurup dolaşmamızda hem fikir olduk Bi şekilde onları rahatsız ettik sanırım
Ama o görduğumuz kocaman yılanı hiç unutmuyorum

ufukalper

Kayıtlı Üye
Daha önce bir arkadaşıma musallat oldular onunla başa çıkmayı biliyoruz zaten o zaman yaşadıklarımızı hala unutamıyoruz fakat hala aklımızda kalan soru işaretleri var sohbet etmek istememizde bu yüzden

kipooo

Banlı Kullanıcı
Ya şu cinlerden ne kadarda korkuyorsunuz ya sanki tövbe haşa Allah olmuşlarda yok -çarpılırsın yok yamulursun bunu söyleyen arkadaşlar siz hiç cin gördünüzmü .Birebir karşı karşıya geldinizmi sağdan soldan duymalarla anlatmayın cinlermiş onlar cinse bizde ruhuz hangisi daha güçlü acaba allahın sureti olan kendi nefesimi? ki bu nefes öyle alıp verdiğimiz nefes gibi değil bunu isteyen olursa ayrı olarak araştırsın .Ben size bir şey söyleyeyim ruhunuzdaki gerçek gücü anladığınız zaman o cinler periler yada başka başka varlıklar hepsi sizin hizmetinizdedirler bu gerçektir.Yaratandan gerçekten korkuyorsanız diğer bütün varlıklar zaten sizden korkmaya mecburdurlar zarar veremezler ama sen yaratanı unutup cinden korkarsan ha işte o zaman haklısın yamulursunda çarpılırsında.Çağırma olayına gelince davet vardır lakin başka türlüde hep yanınızdadırlar pek çağırmaya gerek yok onları düşünür onlar hakkında konuşursan zaten bi nevi davettir .Onlar sizi sizin onları göremediğiniz yerden görürler.Çok basit kalbinizden ve beyninizden görür ve konuşurlar görmek farklı anlatılmıştır.Tabi siz bu anı yakalayıp anlarsanız sizde onları görürsünüz sonraki görmelerde değişebilir bunlar benim tecrübelerim .Bir zaman çok uğraştılar benimle neden dedim hep neden ben camlardan çıkmaya çalışıyordum ki demir parmaklıklara attığım kafanın haddi hesabı yoktu her yerim mos mor oluyordu gece ev halkınada zarar vermeye başlamıştım bir gece kalkıp anneme kafa attım farklı bir biçimde gösterdikleri içindi.Sonunda anladım sadece benim bildiğim ve uygulayıp karar verdiğim yöntemdi korkmamak korkmadım odamın köşesinde gördüğüm o varlığın üstüne atlayıp kesin bir dille ona anlatmamdı ölümüne şükür kurtuldum.Ve o günden sonra hiç bir cin yada beşka varlıklar beni rahatsız edemedi çünki korkmam gereken tek bir anlatamadığım yada anlatamayacağım tarif edemeyeceğim kelimelerin manaların tarif edmeyecekleri yaratan vardı.İmla kurallarını pek bilmediğim için moderatörler sizden özür dilerim umarım aydınlatıcı olmuştur.

ibrahimbey

Kayıtlı Üye
İş
Tercüman
bununla ilgili olarak
dualar ve tılsımlar(Mustafa iloğlu)
adlı kitaptan(e-kitap) resimleri alıp eklentiye yükledim
Müslüman cinlerle konuşmak ve musallat olanlardan kurtulmak için iki dua
Ben hiç bulaşmayın derim böyle işlere ama madem bulaşmak istiyorsunuz
ALLAH yardımcınız olsun.

damned

Kayıtlı Üye
sevgili arkadaşım fantazi peşinde koşuyosun..doğa üstü bir varlıkla irtibat halinde olmak ciddi bir yükümlülüktür..sohbet ediceğin şakalaşıp dertleşiceğin birini istiyosan sana insanları öneririm..şer bir varlıkla başa çıkmayı biliyorum diyosun..o zaman irtibata geçmeyi de bilmen gerek...bu konuda bu kadar tecrübesizken davet yapmışsın ve bişey olmadı diyosun..bence bişey olmadığı için keyfinden göbek atmalısın..

luce

Kayıtlı Üye
Çağıracağım cin müslüman cıkmazsa onunla başa çıkabilirim

Mesela nasıl?

Diyelim ki geldi, şu anda yanında ve gayrimüslüm bir cin. Üstelik astral boyutun en ilkel varlıklarından olduğunu varsayalım. Ne yaparsın da baş edersin?

Madem onu yenebilecek kadar güçlüsün, bilgi seviyende sahip olduğun güçle paraleldir. Hayatın başka alanlarını bilemem ama söz konusu parapsikoloji konuları olunca bilgi= güç ile eşdeğer demektir. Şayet böyle bir güce (dolayısıyla bilgiye) sahip isen, doğaüstü bir varlıkla konuşacak neyin olabilir ki?

Sizin çağırma isteğiniz konuşmak, sohbet etmek vs. Doğaüstü varlık çağırmak demek karşınızda garip bir yaratık görmek yada onun sesini duymak demek değildir. Onun astral boyuttaki varlığını hissetmek, enerji formunu farkedebilmek ve de söz konusu iletişim olunca onun size göndereceği (fotografik, görsel, vizyon artık ne isim verirdiniz bilemiyorum) tesirleri telepatik yada sezgisel yolla almak demektir.

Cin çağırmak yada konuşmak deyince genelde zannedilen; bir varlığın evinize ziyarete gelip kendini gösterip ve karşınızdaki koltuğa oturup sizinle sohbet ettiği yönündedir. (Yaygın kanı budur ama gerçekte böyle değildir. Böyle olduğu yönünde iddialar varsa bile %99'u yalandır)

Ayrıca varlıklarla iletişim konusu parapsikoloji, ezoterizm yada mistisizm gibi konularla ilgilenen kimseler için bir amaç değildir. Her şeyden önce bu alanlarda uğraş veren kimselerin gereğinden fazla çok şey bilen kimseler olduğu ve varlık daveti öncesinde farklı farklı (detaylara burada giremeyeceğim) çalışmalar yaptığı bir gerçektir.

Zemini iyi hazırlanmadığı müddetçe çağırdığınız değil cin, bir melek, evliya hatta peygamber olsa hayati risk taşır! Onlar "iyidir" yada "kötüdür" gibi iddialar ise soyut ve yanlış iddialardır. Yani iyi kötü gibi kavramlar havada kalıyor...

damned

Kayıtlı Üye
Ya şu cinlerden ne kadarda korkuyorsunuz ya sanki tövbe haşa Allah olmuşlarda yok -çarpılırsın yok yamulursun bunu söyleyen arkadaşlar siz hiç cin gördünüzmü .Birebir karşı karşıya geldinizmi sağdan soldan duymalarla anlatmayın cinlermiş onlar cinse bizde ruhuz hangisi daha güçlü acaba allahın sureti olan kendi nefesimi? ki bu nefes öyle alıp verdiğimiz nefes gibi değil bunu isteyen olursa ayrı olarak araştırsın .Ben size bir şey söyleyeyim ruhunuzdaki gerçek gücü anladığınız zaman o cinler periler yada başka başka varlıklar hepsi sizin hizmetinizdedirler bu gerçektir.Yaratandan gerçekten korkuyorsanız diğer bütün varlıklar zaten sizden korkmaya mecburdurlar zarar veremezler ama sen yaratanı unutup cinden korkarsan ha işte o zaman haklısın yamulursunda çarpılırsında.Çağırma olayına gelince davet vardır lakin başka türlüde hep yanınızdadırlar pek çağırmaya gerek yok onları düşünür onlar hakkında konuşursan zaten bi nevi davettir .Onlar sizi sizin onları göremediğiniz yerden görürler.Çok basit kalbinizden ve beyninizden görür ve konuşurlar görmek farklı anlatılmıştır.Tabi siz bu anı yakalayıp anlarsanız sizde onları görürsünüz sonraki görmelerde değişebilir bunlar benim tecrübelerim .Bir zaman çok uğraştılar benimle neden dedim hep neden ben camlardan çıkmaya çalışıyordum ki demir parmaklıklara attığım kafanın haddi hesabı yoktu her yerim mos mor oluyordu gece ev halkınada zarar vermeye başlamıştım bir gece kalkıp anneme kafa attım farklı bir biçimde gösterdikleri içindi.Sonunda anladım sadece benim bildiğim ve uygulayıp karar verdiğim yöntemdi korkmamak korkmadım odamın köşesinde gördüğüm o varlığın üstüne atlayıp kesin bir dille ona anlatmamdı ölümüne şükür kurtuldum.Ve o günden sonra hiç bir cin yada beşka varlıklar beni rahatsız edemedi çünki korkmam gereken tek bir anlatamadığım yada anlatamayacağım tarif edemeyeceğim kelimelerin manaların tarif edmeyecekleri yaratan vardı.İmla kurallarını pek bilmediğim için moderatörler sizden özür dilerim umarım aydınlatıcı olmuştur.
allah ım çok korkunç şeyler yaşamışsın..kurtulmana sevindim canım

Ridiculous

Kayıtlı Üye
ben yapma derim. başına iş alırsın. ayrıca söylenilenleri şöyle açıklayayım sana. Bir cini çağırıp konuşmak.. Bu her insanın yapabileceği birşey değildir. hadi diyelim ki çağırdın. imanın gerçekten kuvvetli mi ki karşısında durabileceksin? Ha diyorsan ki benim maneviyatım çok kuvvetli. o zaman çağır. ama eğer kendinle ilgili ya da Allah ın var olduğuna dair en ufak bir şüphen varsa.. bak en ufak diyorum. Aman diyeyim ha! Sakın. Unutamıyoruz demişsin yaşananları. Daha beterini yaşama sonra. Ne demiş atalarımız. Fazla merak öldürür.

ufukalper

Kayıtlı Üye
ev arkadaşıma musallat oldu ve başa çıkabildik fakat bu sefer ben kendi rızamla istiyorum ve resimler için teşekkürler :)

furkan40

Banlı Kullanıcı
Eğer çağırdın cinden korkarsan ki çok korkunç bir şekle bürünüp karşına çıkacaktır seni ömür boyu rahat bırakmazlar ve çağırdığın bir ifritse seni öldürmeden bırakmaz bunları çok iyi araştırın derim. Selametle :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...