ben şimdi cinmi gördüm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

masper

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar enerjimi kullanmaya başladığımdan beri ve karanlık tarafa yakınlık duymaya başladığımdan beri karanlık ortamlardan çıkamaz oldum bir gün evde yanlızken yine odayı kapkaranlık yaptım . eşyaları falan görebiliyordum bir yerlerden ışık giriyordu yani ama çok az ve evde dolanan şeyleri hissediyordum ve görmeye çalışıyordum. elimde sımsıkı tuttuğum hikayesi farklı ve -demonmu yoksa ben şizofrenmiyim- konuda anlattığım ametist taşım vardı. kordora çıktım ve birden yatakodasında bi şey var dedim ve o tarafa baktım ve bir şey simsiyah değil koyu gri gözleri hafif parlıyan bir şey etraftan tutuna tutuna geliyordu ilk önce korktum ben zayıfım diye düşündüm ... oda gittikçe parladı yanıma geldi dibimde durdu bende yüzümü diğer tarafa çevirdim sımsıkı gözlerimi kapatmıştım birden elimdeki taş aklıma geldi ve ondan enerji geldiğini düşündüm elimden mor karanlıkran daha karanlık gölgeyle mor karışımı bir ışık birden bütün vücudumu sardı ve birden o varlığa baktığım korkunç mavi alevlerle yanan gözlerimin olduğunu hayal ettim ve gözlerim kapalı bir şekilde kafamı o tarafa yarı bilinçli yarı bilmediğim bi nedenle çevirdim ve gözlerimi açtığımda cin destek almadan ama sallana sallana arkasına bakmadan kaçtı... sizce bu nedir?

bendekiben

Elit Üye
İnsanlar görmek istedikleri şeyi görürler sen de görmek istediğini görmüşsün yazılarında takip ediyorum sürekli karanlıklardasın ve karanlıkta kalmak istiyorsun seni böyle yapan şey yoksa ailenle olan ilişkin ve ya iletişimsizliğinmi lütfen artık gözlerini aç bu amaçla devam edersen zarar göreceksin

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Sürekli bu konuları düşünen biri olarak belkide sizi bilinçaltınız yönetiyor olabilir.

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
aynı şeyleri düşünmüşüz şinçeyank

Evet :) Sizinle tamamen aynı fikirdeyim insan görmek istediği şeyi beyninde oluşturur ve görür. Uzmanların uzun süre karanlıkta kalan kişilerin değişik cisimler görmeleri hayal etmeleri konusunda bir yazısını okumuştum. Kendinizi şartlandırırsanız daha ileri boyutu psikolojik sorunlara yol açacaktır.

tevhid61

Banlı Kullanıcı
sen cin görmedin kanımca ''bendekiben'' de yazılarınızı takip ediyormuş ve hep böyle şeyler yazıdğınıza göre karanlıkta durup hep böyle şeyleri hayal etmekten olmuş olabilir bi çeşit zihninin sana oynadığı bir oyunda olabilir.

masper

Kayıtlı Üye
karanlık değil aslında her zaman değişik şeyler görebiliyorum... gözlerimi açmam konusunda kasdettiğiniz nedir anlamadım bendekiben

masper

Kayıtlı Üye
olabilir belki hayaldi.. belki ben şizofrenleşmeye başladım ve acilen doktora gitmem gerek belkide ...

spawnz

Banlı Kullanıcı
İş
Chemistry Engineering
Size görünen varlığa ne olduğunu sormak daha mantıklı.

masper

Kayıtlı Üye
aslında soramadım aklımda derinde onu kendime çekip sonra korkutmak vardı ... kimbilir belki yardım isteyecekti yani olabilir ne biliyim aslın onunla iletişim kurmaya çalışmam gerekirdi ama her zaman hissetmiyorum birilerinin olduğunu bazen hissediyorum ki ne zaman hissetsem bi şeyler oluyor mesela bi çınlama sesi geliyor bi yerden yada banyonun kapısında hava akımı olur hep camların kapalı olmasına rağmen orası uğuldar falan hissettiğim zamanlar böyle acayip şeyler oluyor tabi onları söylemeyi unuttum ve birgün evde yanlı kaldığımda evi düğün salonu gibi aydınlatacağım bu sefer :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...