İçimizdeki şifacıyı keşfedelim

bendekiben

Elit Üye
İçinizdeki şifacıyı bulun
Bu yazdıklarım şuana kadar olan araştırmalarımın derlenmesinden oluşmaktadır.
Şifalandırmanın birden fazla tekniği vardır.Ama sizin ilk önce çarkalarınızın açılmış ve dengelenmiş olması gerekiyor, çünkü enerji aktarımını bu yolla yapacaksınız. Aura görmek teşhiste bulunmak biraz daha ayrıntılı bir konu, ben size uzaktan şifayla ilgili bilgi aktarmaya çalışacağım. Fazla yabancı terim kullanmadan, bu işi bilmeyenler için basit bir dille anlatmaya çalışacağım.Tabii başlamadan belirtmek isterim ki, şifalanacak kişinin rahatsızlığını önceden bilmemiz gerekir. Biraz önce bahsettiğim gibi aura görmek, teşhiste bulunmayı biliyorsanız, o zaman sorun yok. İlk öncelik nefes ile başlıyacağız, ama bu her zaman alıp verdiğimiz yüzeysel nefes değil. Dik oturup havayı burnunuzla derin çekeceksiniz vücudunuzdaki bütün hücrelere kadar ulaştığını düşünerek ve göğüs kafesinizin tam anlamıyla dolduğunu diyaframınızın şiştiğini hissederek nefesinizi almalısınız. 2-3 dakika bu şekilde devam edin, sonra nefesinize odaklanın başka bir şey düşünmeyin, nefes almanın dünyadaki en önemli şey olduğunu bilin, hayatla ölüm arasında ki en önemli çizgidir nefes. Sonra vücudunuzun her organını, her noktasını sırasıyla kasın, parmak uclarınızın bile kasıldığını hissederek yoğunlaşın ve bırakın. Bütün vücudunuzun gevşediğini hissetmelisiniz, bütün düşüncelerden sıyrılın. Kafanız bomboş sadece nefes alıp veriyorsunuz, sonra kendinizi mutlu hissettiğiniz bir mabet düşleyin. Orası bir göl, bir ada, bir bahçe olabilir. Burası sizin dinlenme noktanız, gözleriniz kapalı ve orda dinlendiğinizi düşleyin, burada kendinizi hazır hissettikten sonra (2-3 dk olabilir) alfa/teta düzeyi dediğimiz uyku ile uyanıklık arasında bir hal içinde olmanız gerekiyor ki, bu halde geçerken “şimdi çok rahatladım ve gevşedim kendimi olduğumdan daha iyi hissediyorum “ şeklinde bir telkin ile bu düzeye giriş yapın. Bundan sonrası, evrende bulunan hayatın yakıtı olan mutlak enerjinin içinize aktığını imgeleyin ve kabul edin. İlk adım şifalandıracağınız kişiyi düşleyin ki, sizin ondaki rahatsızlığı biliyor olmanız gerekli. O kişinin rahatsızlığı nerede ise o bölgeyi düşünerek içinize akan prana enerjisini kalp ve alın çakranızdan çıkan ışın demetiyle o kişiye aktardığınızı düşleyin ve bu sırada “ben sadece bir kanalım tanrının bahşettiği bu enerjiyi şifalandırmak üzere aktarıyorum ve aktarırken bende şifalanıyorum “diye telkinde bulunun ve şifalanan kişinin size gülümsediğini ve mutlulukla bu enerjiyi kabul ettiğini imgeleyin. Böyle birkaç dakika enerji gönderdikten sonra, o kişinin aurasının enerjiyle dolduğunu hissedin. Sonra kendinize dönüp, auranızın dolduğunu hissedene kadar içinize akan parana enerjisini imgeleyin ve rahatlayıp gözlerinizi açın.
Aslında bu konu çok ayrıntılı, fazla ayrıntıya girmeden anlattım. Sürçü lisan olduysa affola.

bendekiben

Sleza

Kayıtlı Üye
dökümanı okudum.. acaba daha derıne gırmedım dedın ya ıste o derınlerde bıraz bahsetsen olur mu ?

bendekiben

Elit Üye
Daha derin mevzudan kastım şifalanacak kişinin hastalığını görebilme yani aura okuyabilme bu da bir teknik eğerki hasta hastalığını bilemiyorsa sizin görmeniz gerekecek veya hastalığını o kişi söyliyecek ona göre hareket edilmesi gerekir ayrıca şifalannan bölgede sanki aletsiz bir ameliyat yapıyormuşçasına imgeleme yapılması gerekir hastalıklı bölgenin içini bile imgeliyebilmek gerekir ki bu mesela bir tıkanık damar olabilir bu damar üzerinde çalışırken kendi aletinizi kendiniz seçeceksiniz imgeliyerek o bölgede çalışma yapılacak.daha sonra bahsini etmiş olduğum aura sına enerji yükledikten sonra evrene ve yaradana teşekkürlerini sunup bitirmek

Sleza

Kayıtlı Üye
peki o kişi yanımda değilse benden uzak kişiler için nasıl bir yöntem var ?

bendekiben

Elit Üye
Uzaktan şifa yöntemi ile de şifanlandırma yapılır.Şifacının en rahat ettiği yöntem de budur aslında, daha iyi konsantre olunabilmesi ve bedendeki negatif enerjilerden uzak olunduğu için daha rahat çalışma yapılır. Yöntem imajinasyon ile şifalanacak kişiyi imgeleyip alın çakra ve kalp çakranızı harekete geçirmek ve kişiye uygun renk projekte etmek. Zihinsel şifa ile ile devam etmek ve yukarıda anlattığım uygulamara ek olarak da güneş siniri ağınızla şifalanacak kişiye bağlandığınızı imgeleyip empati kurmak, tek fark ellerin kişinin şifalanacak bölgesinde olmayışı.

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Açık ve yararlı bir anlatım olmuş, ellerinize sağlık.

bendekiben

Elit Üye
Rica ederim Aslında ilk bakışta karışık gibi görünebilir.Ana temayı bozmadan kendi stilinizi de belirliyebilirsiniz mesela ; ben aura için uygun renk seçip projekte ederken ışın kümesi yerine şifalanacak kişinin üzerine dökülen beyaz kar taneleri gibi ışıltılı enerji parçacıkları yada nur olarak imajine ediyorum.