101 yaşındaki boynuzu çıktı

GabrieL.

Kayıtlı Üye
İş
Science Writer at BBC
http://www.bilinmeyenler.org/eski-gundem/boynuzlu-kadin.html
bynz3.jpg
Çin'de yaşayan tam 101 yaşındaki kadının alnında yaklaşık altı santim uzunluğunda boynuz çıktı! Çin'de yaşayan Zhang Ruifang adlı yaşlı kadın, akrabalarını ve komşularını hayrete düşürdü.

Tam 101 yaşındaki kadının alnında geçtiğimiz yıl oluşan şişkinlik, zamanla büyüyüp, uzamaya başladı ve şu anda tam altı santim uzunluğunda bir boynuza dönüştü.

Altı santime ulaşan boynuzun çıkışına benzeyen yeni bir şişkinlik de, kadının alnının diğer tarafında belirmiş durumda.Yaşlı kadının bu hali ailesini şaşırtıyor ve üzüyor.

Altı çocuğundan en genci olan 60 yaşondaki Zhang Guozheng, geçtiğimiz yıl kadının alnında beliren şişkinliği pek ciddiye almadıklarını söyleyen Zhang, "Ancak zamanla bir boynuz çıkmaya başladı ve şimdi altı santim uzunluğunda" diye ekledi.

"Şimdi de alnının diğer tarafında benzer bir çıkıntı var. Büyük ihtimalle o da boynuza dönüşecek"

Doktorlar güneşe fazla maruz kalmış yaşlıların ciltlerinde kimi şişkinlik ve çıkıntılar olabileceğini söylese de, bu denli uzun bir "boynuz"un daha önce hiç görülmediğini belirtiyorlar.

Bu tür "boynuz"lar ameliyatla alınsa da, ameliyat, bunun tekrarlamasını engellemiyor.

vermud

Kayıtlı Üye
yaa bunlar gerçek mi bir kaç haber daha var böyle nette.

siyahlı

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
forumla pek bağlantılı gelmedi bana. neyse.

GabrieL.

Kayıtlı Üye
İş
Science Writer at BBC
forumla pek bağlantılı gelmedi bana. neyse.
Sayın Siyahlı forum baglantısı sızce nedır? bu forum ınanılmaz olaylar dogaustu varlıklar buyu ve zıhınsel gelısım temellerı olan bır parapsıkolojı platformudur...bu inanılmaz olayı bu fourm ordamında degılde nerede paylaşmamı önerırsınız acaba?

Dıger sorulara gelıcek olursak;
Eşi ile ilgili bir haber yer almıyor onun üçün sizi bilgilendiremeyecegım...
Gerçekmı diye sormussunuz olan üstü evrim veya gelişim aşamalarından birisinin hatasu yüzünden bu tür olaylara raslanıyor ama dogru haklısınız bende boyle bısıye daha önce raslamamıztım ama araştırmalarıma göre bir kac haberde çıkmıs dogruluk payı oldukça yüksek

darkm@ster

Banlı Kullanıcı
İş
asker.
dünyda bir ilk bence teyzenin bedenine pan kaçmış olabilir :D

hayaL-5461

Kayıtlı Üye
şok .,d ays benim annemın yada yakınlarımdan birinde çıksa insan şüphe eder sen nesin gibilerinden :D

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Bu kadının hayatında şeytanla bir alakası var mıymış
diye merak ettim.

İnancına dair bir bilgi var mıydı acaba haberin kaynağında?

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Bence genlerle alakalı bir şey, işin içinde başka bir şey arayamadım :) Burada olsa insanlar kocası boynuzlamış diye dalga geçerlerdi eminim. Benim bile aklıma geldi. Sonrada kötü hissettim :( İnsanlar ne kadar kötü oldular.

Warlord

Kayıtlı Üye
Bana pek inandırıcı gelmedi açıkcası, kaynakta yok. Teşekkürler.

Guven

Kayıtlı Üye
Haber çok sayıda ajanstan dağılmış ve büyük gazetelerin bir çoğunda yer bulmuş. Daha detaylı resimleride var gazetelerde fakat bende tam emin olamadım gerçek olduğuna. Gerçekse simetrik iki boynuz 100 yaşında neden çıkar? Yersiz şakalarınızıda hayretle okudum 100 yaşındaki insana ! İyiki her inanışa her insana saygı duyulan bir yerdeyiz. Şaka değilse söyliyim, öyle olsaydı sokakta boynuzdan yürüyemezdik. 100 yaşınıda olmaz öyle şeyler :(

Perina

Banlı Kullanıcı
Yaşlı teyzenin sevimli,iyi bir hali var..bu bir hastalıktır başka herhangi bir negatiflik yoktur bence..

haçepsut

Kayıtlı Üye
Ben bunun yılanlarda olduğunu duymuştum.Yılanlar çok yaşlanınca oluyormuş.

GabrieL.

Kayıtlı Üye
İş
Science Writer at BBC
ingiliz haber sitesi göre, Huang’ın kafasında iki yılda çıkan boynuz, şu anda 7.62 cm'e ulaştı. Huang, kafasında küçük bir şişkinlik olduğunu fark ettiğinde, bu sert oluşumu koparmaya çalıştı, hatta törpülemeye bile kalktı ancak boynuz uzamaya devam etti.
044cdff252b81fd05740744b74b09aed_1294933726.jpg

Huang, “Doktorlar, buna neyin neden olduğunu bilemediklerini söyledi. Boynuzu kafamdan almaları da bir şey değiştirmedi. Yeniden çıkmaya devam etti” diye konuştu.
Huang ek olarak, “Boynuzu şapkayla saklamaya çalıştım ancak uzadıkça şapkanın içinden de belli olur hale geldi” dedi.

Kocası hakkında hıcbır bılgı olmadıgımı daha once soylemıstım degerlı dostlarım ...fakat bana oyle gelıyorkı evrim anatomısı ıle dogrudan alakalı bır kac vakadır kalıtsal bır hastalık gıbı

elfie

Kayıtlı Üye
Bence bu genetik bir bozukluk. Çevresel etkenler sebep olmuş olabilir. Nükleer tesis, nükleer atık, sanayi atıkları, kirli hava, kirli su, genetiğiyle oynanmış yiyecekler...vb.