Benim ne düşündüğümü biliyormu adminler ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mehmet970

Kayıtlı Üye
Benim yada diğer üyelerin ne düşündüğünü ve forumda gezerken neler yaptığını hissedebiliyormu adminler bu beni çok düşündürüyor :) Yanlış anlamayın merak ettiğim bir konu .. Saygılar efendim .. Ben biraz şımarığım kusura bakmayın :D

Perina

Banlı Kullanıcı
Benim yada diğer üyelerin ne düşündüğünü ve forumda gezerken neler yaptığını hissedebiliyormu adminler bu beni çok düşündürüyor :) Yanlış anlamayın merak ettiğim bir konu .. Saygılar efendim .. Ben biraz şımarığım kusura bakmayın :D

Sanırım sezgleri güçlü ve yazdıklarımızdan da çıkarımları var tabi..

vivalavida

Kayıtlı Üye
Düşünceler tabi ki okunabilir ama adminlerin sizin forumda ne yaptığınızı bilmeleri için bu yola başvurmadan da bunu çok rahat (iki tıkla) yapabildiklerini düşünüyorum.:)

Perina

Banlı Kullanıcı
Düşünceler tabi ki okunabilir ama adminlerin sizin forumda ne yaptığınızı bilmeleri için bu yola başvurmadan da bunu çok rahat (iki tıkla) yapabildiklerini düşünüyorum.:)

Evet sezgiden de önce bu var tabi:)

mehmet970

Kayıtlı Üye

evet onu bende biliyorum ama ben burda o an ki düşündüklerimizi sordum :)

mehmet970

Kayıtlı Üye
Ben de şunu merak ettim..sizi bu konuyu açmaya sürükleyen tuhaf bir olay var mı? Yani örnek verebilirmisiniz?

hiç bi olay yok sitede dolaşırken birden aklıma geldi bi ara da gelmişti bencede tuhaf bi konu biliyorum ama ben böyleym

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...