durugörü

blodeangel

Kayıtlı Üye
İş
y.koruma.ama ÅŸimdilik sadece annelik.
kimi zaman uyku halinde kimi zaman ise uyanıkken birden sanki tv izlermişçesine bir görüntü açılıverir gözlerinizin önüne .bu görüntü kimi zaman bir depremi haber verir size tüm yıkıntılarıyla anlatırsınız kimse inanmaz ama dediğiniz zaman ve yerde bu deprem yaşandığındaysa insanlar size farklı yaklaşmaya başlarlar benimle ilgili ne görüyorsun gibi sorular gelmeye başlar ardı arkası kesilmeyen sorular.İte o anda insanlara bakışınız değişir birden beni kullanmak istiyorlar düşünceleri döner durur beyninizde kaçarsınız bir zaman sonra bu sorulardan bunalıp .onlar istesede istemesede zaten bir şeyi gördüğünüzde otomatikman konuşmaya başlıyorsunuz zaten bu kişiye bir bakışınızla eline dokunuşunuz olabilir buna benzer bir çok detaylarda gerçekleşiyordur zaten bu .bir keresindede otururken bir tren kazasını gördüm elinde bir fotoğraf bir anne kızını arıyordu yıkılmış tren vagonlarının arasında taaki kızının cesedini tren vagonlarının dışında çimenlerin içinde bulup çığlık atınca kendime geldim ben tüm bunları yaşarken yanımda beni hiç yalnız bırakmıyan bir ablam sayesinde aradık d.d.yollarını bir hafta sonra bir kaza olucak şu bölgede lütfen ilgilenin dememize rağmen ilgilenen olmadı.sonuç 1 hafta sonra o tren kazası gerçekleşmiş tv de o anne tıpkı gördüğüm gibi kızını arıyordu tren vagonlarının arasında ve buldu çimenlerin arasında yavrucağını kızını. unutmadan kızınada ulaşmık annesinede o trene binmesini önlemek için ama olmadı.Bir şeyleri görüp engellemek istesenizde önüne geçemiyorsunuz bazen kaderin.ama istisnada olsa bazıları dinliyor ve sorunla karşılaşmıyorlar,atlatıyorlar o kazayı.bazen üzülüyor bazende seviniyorsunuz.saygılarımla.:nopity::Angel_anim::willy_nilly:

bendekiben

Elit Üye
Haklısın kaderde yaşanmak varsa bunu engelliyemiyorsun senin uyraılarını dinleyip sorunla karşılaşmayanların kaderide öyle yazılmıştır muhakkak yani kaderinde senin onu uyaracağın ve sorunla karşılaşmıyacağı varsa zaten olay bu şekilde tecelli eder yani senin onu uyarıp hata yapmasını engellediğini düşünme derim Aslında bu olay tartışmaya açık bir kavram belki ben yanlış düşünüyorum

mehmet970

Kayıtlı Üye
Yazın maşallah almış başını gitmiş .. Biraz daha anlaşılır yazabilirsin .. Saygılarımla

mehmet970

Kayıtlı Üye
Bende bazen rüyalarımda gördüğüm ileriki zamanlarda çıkıyo ve çıktı .. Hatta bu konulardan sanırım forumda bayağı var .. Bende bu konu ile ilgili bi kaç konuya yazdım ve hala da yazıyorum :D