Çakra İnisiyasyonu 3. Grup 4. Çalışma Deneyimleri 19/12/2011

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Deneyimlerinizi buradan paylaşabilirsiniz.
Hayırlı olsun, Urum'un enerjisi ve emeğine sağlık:)

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Çalışmanın en başından beri kalp bölgesinde bir acı ve ağrı vardı. 5-10 dk geçtikten sonra ağrı şiddetlendi. Sanki bir el tüm gücüyle kalbimi sıkıyor gibi hissettim. Bu belirtiler azaldıktan sonra sağ yanım ısınırken sol yanım soğumaya ve uyuşmaya,hafif titremelerle kasılmaya başladı. Yataktan kalktığımda kendimi daha hafif hissettiğimi ve tüm yorgunluğumun yok olduğunu gördüm. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler...

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Yaşım tutsaydı bende katılcaktım :/

Katarina

Kayıtlı Üye
Benimde çalışma başlarında hafif sancı oldu kalbimde.Bir ara dahada arttı.Daha sonra affetmem gereken bir kaç olay geldi gözümün önüne.Onları affettim :) Daha sonrasında hafifleme hissettim.

dertlipınar

Kayıtlı Üye
İş
emekliÄŸim
öncelikle emeği geçen herkesten ALLAHIMcc sonsuz razı olsun inşALLAH
ilk başlarda birşey hissetmedin beş dakika geçtimi bilmiyorum sağ tarafımda müthiş baş ağrısı oldu gözümü açtığımda şekiller kapadığımda da yıldızlar gördüm kalbim sanki seyrer gibi oldu geçti lakin baş ağrım hala devam ediyor sanırım tam konsantre olamadığımdan kaynaklandı
saygılarımla hayırlı geceler dilerim herkese

mally

Kayıtlı Üye
Diğer çalışmalardan farklı olarak avuç çakralarımın çalışmasını çok az hissettim. İki kolum da uyuştu ve ısındı. Zaman zaman ışık parlamaları oldu gözümün önünde. Çalışma esnasında ve sonrasında çok mutlu ve huzurlu hissettim.

Emek harcayan herkese sonsuz teşekkür ve sevgiler.

mbdk32

Kayıtlı Üye
Son üç çalışmada çok az enerji hissediyorum ileryen dakikalarda uyuya kalıyorum. Neden kaynaklanıyor bilmiyorum, yorgunluktan mı acaba. İlk çalışmada enerjiyi çok hissetmiştim ama 1. çalışmada da uyuya kalmıştım. Denileni harfiyen yapmaktayım, normal mi acaba.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Önemli olan odaklanmanız, denilenleri ve zikri devamlı yapmanız. Enerjiyi herkes farklı hisseder, bazen hissetmemeniz de normaldir.

vivalavida

Kayıtlı Üye
Evet, aynı şey bende de olmakta. Daha önceki konularda da dedim. Biz de bu şekilde tepki veriyoruz demek ki...

Emeği geçenlere çok teşekkürler.

Sevgiyle..

serfiraz

Kayıtlı Üye
bende çalışma başladıktan birkaç dakika sonra uyumaya başlıyorum.Sonra bir 1o dakika sonra uyanıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...