demonmu yoksa ben şizofrenmiyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

masper

Kayıtlı Üye
arkadaşlar daha yeni yeni enerjimi görmeye başladım. evet görüyorum sarı etrafa küçük yıldırımlar saçan bir yumurta görüyorum. bunu gördüğümde konsantre olmuş oluyorum genelde. mesela bu topu görebildikten sonra yolda yürüyen insanların çok büyük bi kısmında nereye gitmesini istersem yolunu oraya çeviriyor ve geleceği gördüğüme çok fazla tanık oldum. bu sırada cinlerle irtibata geçmek istiyorum ve bu konuda hiç korkmuyorum . dün akşam duşa girmiştim ve suyun altında konsantre oldum gözlerimin üzerine bastırınca hafif bi şekilde birden uyuyan bi kız ve tabut içinde yaşlı adam gördüm bunların (kim olduğunu biliyorum )
sonra açtım tekrar kapattım 2 çift göz hızla yaklaştı içimden geçti parlayan gözler korkun bi surat geldi
birden siyah ve mor alevler içinde yanan kuru kafa çıktı o sırada içimden vay canına dedim hayranlık besledim korkuyla karışık sonra kapşonlu bi adam silüeti belirdi ve bende açtım
banyodan çıktıktan sonra birden o kişiyi hayal etmeye başladım ve assasins creed deki adam gibi olan birisi çıktı hatta aynısı gibi ama kıyafeti süslü değil kapşonlu uzun bir kıyafet .. gizemli bir görüntüsü vardı ve içimden şu geçti hemen aileme zarar verirsen seni mafederim ! sonra salona geçtim adam salonun kapısında durdu bana bakmıyor yüzü görünmüyor sorular sordum neden geldin niçin geldin ne yapmak istiyorsun nesin
oda beni sen çağırdın dedi sadece
demon olabiliceğini düşündüm ve en çok uyan demon foras çıktı ama hiç bi şey öğretmedi bana konuşmuyoruz fazla geleceği de göstermiyor sadece aklıma sürekli onunla bi şey yapabilmek için ametist taşı bulmam gerektiği geliyor ve yolda falan onu görüyorum ama ben istediğimde ..

lütfen yardım edin şizofrenmiyim değilmiyim şimdiye kadar 2 yıl çıkmış 2 sevgiliyi ayırdım ve bu çok çabuk oldu ve onlara bakıp ayrılın lan pislikler gibi kinci bir duyguyla bakıp onların üzerine yolladığımı düşünerek yaptım.

yorumlarınız için teşekkürler :)

Guven

Kayıtlı Üye
Sevgilileri ayırdığınızı düşündüğünüz ve pislik olarak nitelendirdiğiniz için sağlık durumunuzun bozuk olması daha olası.. Sağlıktan şüphe edildiği anda doktora gidilmeli diye düşünüyorum. Gemiş olsun

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Demonlar ve ya yüksek kademedeki elemental varlıklar gel demeyle gelemezler. Bunun için kapı açılması gerekir. Gelen varlıklar genelde düşük kademeli varlıklardır. Büyük çalışmalar ve gereklilikler olması gerekir. İmgeleme evet davetlerde kullanılır ama sadece imgeleme hiçbir işe yaramaz. Bu işin iki yönü vardır. Bir savaşçı ve karanlık yolda olanlar, diğeri ise derviş ve aydınlık tarafta olanlardır. Karanlık tarafta olanlar karanlık uygulamaları çok çabuk yaparlar. Yolunuz bu tarafa yakınsa ve bu yönde hareketler yapıyorsanız birçok konu daha kolay olur. Tabi bu söylediğimi ben bu yol daha kolaymış o tarafa yöneliyim gibi değerlendirmeyin. Bu sizin seçiminizden öte dünyaya ya da evrene gelmenizdeki amacınızı yansıtan yollardır. Bu yüzden hasta olduğunuzu değil ama karanlık yola daha yakın olduğunuzu düşünüyorum. Sevgiyle...

demonic

Kayıtlı Üye
Demonları görebilmek için davet çalışması yapılmalı,üstüne görme egzersizleri ve siyah ayna çalışması(ileri düzey) gerekir...ancak enerjisi yüksek insanlara egzersiz gerektirmeden 2. 3. Davettede görünebilir...ve o a.c. Deki kapşonlu adama demişsiniz ki aileme dokunursan seni fena yaparım.bunu bir demona söylediyseniz zaten demon zarar verir...bu demonları hala küçük görenler bilmiyorlar ki güçlerini...tabiri caizse deli cesareti geliyor.şizofren olmanızlada alakası olduğunu sanmıyorum...kıyafeti hakkında daha detaylı bilgi verirseniz,daha yararlı olmaya çalışırım...

masper

Kayıtlı Üye
Benim bakış açım şu yakınım bi şeyi başardığında kardeşim dahil hırslanıyorum kıskanıyorum bende yaparım diye en iyi olmak isterim hep ve bence öfke , hırs ve nefret dünyadaki en büyük duygular . Çünkü insanlar sevdiğini sanar ama biz her nefesimizi birbirimizden üstün gelmek için alıyoruz . Ve ikna yeteneğimde acayip yüksek ilk okulda ogretmenimden nefret etmiştim ve nasıl oldu bilmiyorum bütün sınıfı örgütleyip adamı çocuk tacizciliginden mahkemelik yapıyordum ve bunu bana kötü davrandığı için yaptım ki ileride yine karşısına geçeceğim.. Bulunduğum ortama canım gerçekten sıkkın olduğunda sıkıntı yayıyorum sınıfın psikolojik durumu bana bağlı oluyor ama bi menzili var .. Gördüğüm hayali adam gri ama desenli bir kapşonlu etekli ceket gibi bi şey giyiyor ve yüzü görünmüyor istediği taşı aldım ve taştan uzaklaşınca nefes darlığı çektim ve hemen elimde tuttum geçti bi süre sonra terlemeye başladım ve sonra birden enerjimi fazla buldum ve bi sinir patlaması yaşamış gibi patladığımı hissettim ve etrafa mor dalgalar yaydigim geldi birden gözümün önüne ve karşıdan gelen adama kenara çekil diye içimden kükredim adam o kadar çekildiki duvara çarptı . Şimdi evin boşalmasını bekliyorum o karakteri çağıracağım ve taşı takdim edeceğim o taşı hayatımın tamamında kullanacağımi ileride yüzük yapıp hiç ayırmayacagimi demişti ve bana bi şeyler öğretmesi için bu taşa gerek duyduğunu söylemişti ...

Perina

Banlı Kullanıcı
Bence nefretten daha güçlü olan sevgidir..

masper

Kayıtlı Üye
sevgi sadece bir yanılsama evrendeki uçsuz bucaksız karanlığın içindeki küçük bir yıldız gibi bi süre sonra söner gider ama karanlık nefret öfke hırs en büyüktür bu yüzden heryer karanlıktır ... kara delikler sinirden kudurmuş canavarlar ki yıldızları bile bir mum ışı gibi pıss diye söndürüm ortaya bir hiç bırakabiliyor ...

edna

Kayıtlı Üye
İş
psikolog
Masper karanlık ışığın yokluğudur ve aslında biri olmadan diğeri olmaz. Öfkeniz nefretiniz karanlığınız aslında cehenneminiz. Yine de Carl Gustav Jung'un bir sözünü anamadan edmeyeceğim' kökleri yeryüzü cehenneminin ortasına uzanmayan ağacın dalları gökyüzü cennetine uzanamaz'.

KaLona

Kayıtlı Üye
İş
The Secret Circle'nin hiçbir bölümünü kaçırmamak.
Yanlış hatırlamıyorsam Demonlar ve Görevleri adlı bir başlıkta A-Z'ye demonların adları görevleri ve görünümleri yazılmış,işinize yarayabilir.

masper

Kayıtlı Üye
Evet Demonları araştırdım çok fazla ve dün gece çok büyük şeyler oldu ama bunlar daha tam etki göstermedi . Gerçek anlamda birşeyler olmaya başladığında hemen size haber vereceğim arkadaşlar :) ama şunu belirtmek istiyorum , deneyip deneyip umudu kırılan arkadaşlar yetenekler çok farklıdır kimisi geleceği görür kimisi kaşık büker ... Önemli olan gerçek yeteneği bulup güçlendirmek ve bulmak için çalışmak :)

masper

Kayıtlı Üye
Masper karanlık ışığın yokluğudur ve aslında biri olmadan diğeri olmaz. Öfkeniz nefretiniz karanlığınız aslında cehenneminiz. Yine de Carl Gustav Jung'un bir sözünü anamadan edmeyeceğim' kökleri yeryüzü cehenneminin ortasına uzanmayan ağacın dalları gökyüzü cennetine uzanamaz'.

evet çok haklısın belki ben sevgiden yoksun olduğum için karanlık düşünüyorum

Perina

Banlı Kullanıcı
Ben de edna'ya katılıyorum..Karanlık-aydınlık ayrılmaz ikili gibi..biri olmadan diğeri olamıyor..yoksa Allah sadece aydınlığı yaratırdı öyle değil mi?

Evet karanklık çok büyük,çok geniş bir alana yayılmış..ama sadece aydınlığın zemini karanlık..sadece bir zemin..küçücük bir ışık bile bu sonsuz karanlığı yok etmeye yetecektir..karanlık sadece bu imtihan aleminde güçlü..yoksa ışığın ve sevginin yanında sözü bile edilemez..en başta Yaratıcımız ışık ve aydınlık..karanlık ise sadece bir sınav..ancak hırsa ve güce tapanları yanıltacak bir sınav..

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Bence durumunuz bir kusur değil; bir armağandır.
Varlıkları görebilmek, varlıklarla iletişim kurabilmek
özel insanların sahip olduğu yetenekler.

Karanlık, aydınlık yol olayına gelince;
bu Nasrettin Hoca- oğlu- eşek fıkrasına benzer.

Kime göre aydınlık? Neye göre karanlık?

Benim aydınlık olduğunu düşündüğüm yola;
bir başkası karanlık diyor.

Onların aydınlık gördüğü yola
cehalet kaynaklı bir karanlık diyorum.

O yüzden burda kişinin seçimini önemli buluyorum.
Kişinin kalbinin aydınlık gördüğü yol aydınlıktır.

Perina

Banlı Kullanıcı
Bence aydınlığın tanımı da karanlığın tanımı da sabittir değişmaz..Allah aydınlıktır..iyi güçtür..şeytan ise tam tersi..

masper

Kayıtlı Üye
ama allah sonuçta şeytanıda yarattı yani allah aynı zamanda kötü

bendekiben

Elit Üye
sevgi sadece bir yanılsama evrendeki uçsuz bucaksız karanlığın içindeki küçük bir yıldız gibi bi süre sonra söner gider ama karanlık nefret öfke hırs en büyüktür bu yüzden heryer karanlıktır ... kara delikler sinirden kudurmuş canavarlar ki yıldızları bile bir mum ışı gibi pıss diye söndürüm ortaya bir hiç bırakabiliyor ...

Bence senin aradığın güç bu güce erişmek için hırs yapman lazım ki hırs nefreti doğurur ve sonu felaket... Güç içinde saklı başka yerde arama kendinle yarış başkalarını zorlama şeytan yeri geldimi kendi menfaati için senide sırtından bıçaklar bu kadar güvenme gölgeyi karanlığı yaratan ışıktır.Güneşsiz bir dünya düşün nasıl yaşıyacaksın nasıl besleneceksin ışık sevgi bir güçtür asıl güç budur şeytanı Allah yarattı ama bir melek olarak o Allahı terk etti şeytan olarak Sana seçimler verildi ama yanlış yapılan seçimin sonucuda ağır olacak

edna

Kayıtlı Üye
İş
psikolog
evet çok haklısın belki ben sevgiden yoksun olduğum için karanlık düşünüyorum

Çok tatlısınız Masper açıklığınız çok hoş. Peki bu karanlık düşünce sevgi sorununu halledebiliyor mu? Yani karanlıkla mutlu musunuz? Bilirsiniz hepimiz aynı şeyleri sevmek aynı şeylerle tatmin olmak zorunda değiliz ama sizin karanlık yolunuz sizi gerçekten tatmin ediyor mu? Öyleyse ne ala.

edna

Kayıtlı Üye
İş
psikolog
Bence aydınlığın tanımı da karanlığın tanımı da sabittir değişmaz..Allah aydınlıktır..iyi güçtür..şeytan ise tam tersi..

Perina Allah ın sıfatları içinde Kahhar gibi sıfatlarda vardır. Allah'ın aydınlık iyi güç şeytanınsa karanık kötü güç olduğu fikrine katılmıyorum. Yani şu ülkenin kralı bu ülkenin kralı gibi birşey değil. Ki Alllah'ın karşısına şeytanı koymuş oluruz böyle düşünürsek oysa Allah'ın karşısına şeytanı koyamayız. Tövbe haşa Allah bilmeden şirke girmekten sakınsın bizi. Allah'ın yaratması ve izni olmaksızın ne kötülük ne de şeytan varolamaz.

edna

Kayıtlı Üye
İş
psikolog
ama allah sonuçta şeytanıda yarattı yani allah aynı zamanda kötü

Allah aynı zamanda hem iyi hem kötüyü ve iyi ve kötü olmayan herşeyin yaratıcısıdır. İyi ve kötü çok muğlak kavramlar kaldı ki aslında bizim zihinsel boyutumuzun ürünleridir daha çok ve görecelidir. Ve aslında bize çok kötü görünen bir olay aslında tüm evrenin ya da bizim hayrımıza olabilir.

La-edri

Kayıtlı Üye
Ben de edna'ya katılıyorum..Karanlık-aydınlık ayrılmaz ikili gibi..biri olmadan diğeri olamıyor..yoksa Allah sadece aydınlığı yaratırdı öyle değil mi?

Evet karanklık çok büyük,çok geniş bir alana yayılmış..ama sadece aydınlığın zemini karanlık..sadece bir zemin..küçücük bir ışık bile bu sonsuz karanlığı yok etmeye yetecektir..karanlık sadece bu imtihan aleminde güçlü..yoksa ışığın ve sevginin yanında sözü bile edilemez..en başta Yaratıcımız ışık ve aydınlık..karanlık ise sadece bir sınav..ancak hırsa ve güce tapanları yanıltacak bir sınav..

Karanlik bizatihi var olmayan bir kavramdir, isigin olmadigi yer mekan..
Yani var olan nurdur.Ve yine kötü de bizatihi yoktur, var olan iyiliktir ve iyiligin olmadigi yerde kötülük olusur.Eksiklikten baska bir sey degildir karanlik ve kötülük.

Insan kendi nurunu perdeler ise karanliga kendini haps eder ve tabiyati ile kötü olur.Seytan'in durumu o, kendini nurunu perdeledi.

Bir oda düsünün isigi yaktiginizda aydindir, kapattiginizda karanlik.
Aydinlik isigin yansimasidir, peki karanligi ne yansitir? O neyin yansimasi? Yokki onun kaynagi var olabilsin...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...