Tehdit mi ediyorlar?

edna

Kayıtlı Üye
İş
psikolog
Herkese merhaba son yıllrada yaşadığım bir çok şey nedeniyle bakım hocalara bakım yaptırmış ve hem büyü hem musallat durumlarının mevcut olduğu söylenmişti. En son bu yaz bir havas hocası büyüleri temizledi ve bana ruhani varlıklardan koruma verdi. Gerçekten düzeldim hem rızkım kısmetim açıldı hem uykularım ferahladı. Gelgelelim bir gün bu havas hocasıyla dinle ilgili bir konuda bir tartışma yaşadık ve iletişim kestik. Yaklaşık 10 gün kadar sonra bazı sıkıntılar yaşamaya başladım ve kendisine mesaj atıp korumaları aldın mı diye sordum. Bana bir gün bana yine işin düşecek bana muhtaç olacaksın dedim sana aldım korumaları dedi. Ben de paramı helal etmediğimi Allah'tan büyük koruma olmadığını söyledim. GHeçtiğimiz hafta bir sürü uğursuzluk üstüste geldi(telefonumu çaldırdım arkasından trafik akzası geçirdim kendi aracımla) ve maddi kayıplarım oldu. Sonra her gece suya negatif enerjilerden(cinlerden, nazardan) korunmak üzere Ayete-el Kürsi, Felak, Nas, Fatiha, Kafirun surelerini okuyup içip elime yüzüme serpiyorum ardından kalan suya da ksımetin açılması için 'İnna fetehna leke fethan mubina. Ve fütühatis semai fekanat ebvaba' ayetlerini 101 kez okuyup içiyorum. Dün gece 2. gecemdi bu uygulamalar içindün gece rüyamda vdeki kedim ölmüş üstünde kan var kucağıma alıyorum kalbine küçük bir yumruk atıyorum çalışsın diye çalışıyor nefes alıyor amcam yanımda kedimin içine cin girdiğini söylüyor uğraşırken uyandım. Bir kaç gün önce de çok yakın bir arkadaşım rüyasında beni görmüş. Bir erkek gelip boynumu ısırmış ve boynumdan sarı bir sıvı akıyormuş bana neden bağırıp yardım istemiyorsun demiş ben de bağırıyorum ama sesim çıkmıyor demişim. Ya acaba tehdit mi ediliyorum konuyla ilgili bilgisi olan var mı? Yoksa yaşadığım uğursuzlukları ve rüyaları yanlış mı yorumluyorum? Konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum yanlış açtıysam lütfen uyarın.

İyi forumlar

MarlaSinger

Kayıtlı Üye
İş
turist
Çok can sıkıcı ve üzücü bir durum. Hoca hiçbir şey yapmasa bile bu şüphe bile çok şey hissetmeniz ve yaşamanıza neden olur bence...
Bence

gümüş

Kayıtlı Üye
Geçmiş olsun, Marla'ya katılıyorum.

İsterseniz Urum'a özel mesaj atın

edna

Kayıtlı Üye
İş
psikolog
Evet sanırım en iyisi bir bakım yaptırıp meseleden emin olmak. İlginize teşekkürler.

gümüş

Kayıtlı Üye
İlgi var yok bilmiyorum ama içine cin girmiş kedileri ben de görmüştüm rüyamda. İlgi derken algıladığımız bir şey yansıması belki diye düşündüm kendi rüyanız için faydası olursa.
Bir de kan rüyayı bozar der bizimkiler ...

edna

Kayıtlı Üye
İş
psikolog
Kanın rüyayı bozduğunu ben de duymuştum. İki tane kedim var ve hakikaten çok düşkünüm kedilerime. Bence benim korumalarımı aldıktan sonra o hoca eski musallatlarım geri geldiler ve bir kaç gündür de okuyunca ben korkutup caydırmaya çalışıyorlar. İstedikleri kadar tehdit etsinler meydanı o alt boyutlulara bırakacak değilim. Ben okumalarıma devam edeceğim. Gelsinler bakalım arkadaşlar el mi yaman bey mi :)

tahita

Kayıtlı Üye
İşte budur edna. Ne kadar korkarsan o kadar baskı altında kalırsın. Sen dile, yüce yaratıcı koruyacak. İhtiyaç duyan herkese bol şans dilerim.

hypetia

Kayıtlı Üye
İş
ressam
Bu tür çalışmalar ve buna duyulan ihtiyaçlar cocuk oyunu değil..tek yardım göreceğimiz kendimizdir;çünkü evren her türlü ihtiyaçlarımızın üstesinden gelebilecek güce sahiptir.Bu gücü zaten yaratıcı bizede vermiştir.Başka elden alınan yardımın ne taşıdığını bilemeyiz .Ayrıca, korku zaten negatif yüklenmemize sebeb olur bunu başkasının yapmasına gerek bile yok.Düşüncelerimize dikkat etmeliyiz çünkü bunu kendimize çekeriz.

kurtyıldızı

Kayıtlı Üye
Bu hocalarla niçin bu kadar içli dışlısınız,niçin bu kadar sık temas halindesiniz?Cinsiyetinizi bilmiyorum ama bayansanız belki sizden başka türlü faydalanmaya da kalkabilir,o tip kötü niyetli insanları sadece paranın tatmin edeceğini düşünmüyorum.Bence şuaralar butürlü kimseyle temas kurmayın,musallat olmuş varlıklardan nasıl korunacağınıza dair hem bu sitelerden hem kitaplardan faydalanabilirsiniz.Küçük boy Yasin i Şerif kitaplarında bu varlıklardan korunma yolları çok iyi izahedilmekte.Bu kitaplardan biri işinizi görür.Allah a sığınıp bol ibadet yapın.Mutlaka iyileşeceksiniz,gerek duyulursa peygamber efendimizin iblise yazdığı mektubu yazıp boynunuzda,yastığınızda taşıyın,Yüce Allah ın izniyle hiçbişey kalmayacaktır.geçmiş olsun

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Alim kişilerle atışmak; evet bunu bende yaptım.
Sonrasında siz gibi rahatsız edici şeyler yaşadım.

Bence eğer mükünse o hocadan özür dileyin.
'' Hocam bir cahilliktir ettim, siz büyüklüğünüzü gösterip
beni affedin.'' diyin.

Hediye alın, para verin, yeni bir uygulama yaptırın ,vs.. vs..
Ama bir şekilde o cinleri geri çekmesi için ikna edin.

Yoksa ömür boyu koruma adına birşeyler yapmakda
bir yoldur. Ama çok daha zor bir yoldur.

Hem çevrenizdekileri de düşünün.
Cinler size zarar vermemezse, onlarla uğraşacaktır.

Yine diyorum ki o yüzden; özür dileyin bu iş düzelsin daha iyidir.

gümüş

Kayıtlı Üye
Kanın rüyayı bozduğunu ben de duymuştum. İki tane kedim var ve hakikaten çok düşkünüm kedilerime. Bence benim korumalarımı aldıktan sonra o hoca eski musallatlarım geri geldiler ve bir kaç gündür de okuyunca ben korkutup caydırmaya çalışıyorlar. İstedikleri kadar tehdit etsinler meydanı o alt boyutlulara bırakacak değilim. Ben okumalarıma devam edeceğim. Gelsinler bakalım arkadaşlar el mi yaman bey mi :)

Kedilerinize düşkünlüğünüzün bu şekilde rüyanıza gelmesini ürkü ve endişe ile karşılamayın belki o sevginin koruyucu etkisidir ortaya çıkması gereken ve size ihtyac duyduğunuz gücü vermeye çalışıyordur rüya ile bu sınavı atlatmanızda ki ben inanıyorum atlatacaksınız.

Sevgili DreamDuality'nin önerisine evet diyorum ben de ama korunmak için değil, şart değilse gerek yok negatife anlamında ama barış çubuğu tüttürseniz bile o tuzağa tekrar düşmeyin, içinizdeki güçlendirin alternatifi olarak mümkün olduğunca diye de eklemek istiyorum ;)

edna

Kayıtlı Üye
İş
psikolog
Bu şahıs yaptığı koruma işlemi için para aldı. Tartışma sebebimiz çok gereksizdi. Ben Kuran Ayetlerinin anlam v eçevrirleriyle ilgili konuşuyordum. Mesela diyanetin çevirisinde ceza günü diye geçen bir kavram diğer çevirilerde din günğ dşye geçiyordu. O ara Ergun CANDAN'ın Kuran-ı Kerim'in gizli öğretisi kitabını okuyordum tavsiye ederim bu arada. Bunlardan bahsediyorduk kitapatki şeyler bana yakın şeylerdi sonra sinirlendi sil beni çabuk listenden dedi sildim ondan sonra bir gün mutlaka kendisine yine işim düşeceğini söyledi ben de hayırdır çok eminsiniz size muhtaç kalacğımdan ypksa şirke mi giriyorsunuz dedim. Zira varlıkları aldıktan sonra kendisine sorduğumda bana ben sana bir gn benden yine yardım istemek zorunda kalacağını söylemiştim dedi. Ben de haram olsun sana verdiğim para dedim. Bana olmadık ifadeler kullandı. Sevgili dream bu adam alim bir kişiyse ben önümüzdeki yıl oscar adayı olurum :) yani onun alim bir kişi olmduğu falan yok. Marla'nın da dediği gibi hemen kontrolünü kayebdip gerçek kişiliğini gösterdi. Kibir, nefret kaplamış onun ruhunu. Allah ıslah etsin diyorum ben. Dilenecek bir özrüm yok benim ben Allah a havale ediyorum ki eğer bana musallat gönderdiyse yaptığı kötülük dönüp kendisini bulsun diyorum. Ve eğer o kişi birşey yapmıyorsa sırf korumaları çektiği için eski musallatlarım geri döndüyse benim koruma için ona verdiğim her kuruş ateş olup canına yapışsın. Alim falan değil o. Gümüş dileklerin için sağol.

edna

Kayıtlı Üye
İş
psikolog
Gümüş öyle ağza alınmayacak ifadeler kullandı ki barış çubuğu imkansız kendisiyle artık. Ama kendi içsel güçlerimi geliştirmem gerek. Ben dualarımı , zikirlerimi etmeye devam edeceğim o ve embesil tayfasından cinleri ateş olsa cürümleri kadar yer yakarlar. Kim ki o cinler. Ben sadece bana musallat ediyor mu etmiyor mu diye netleştirmek istiyordum yani bu işte bir parmağı var mı diye. O ve geri kalmış alt boyuttan arkadaşları bana bişey yapamzlar. En fazla işte korkutur ki ben yana yakıla döneyim ne olur yardım et diye ağlayayım. 'Ve'la yeuduhu hıfzühümma ve huvvel aliyyül azim'

Yine de önerileriniz için teşekkürler arkadaşlar.

gümüş

Kayıtlı Üye
. Ama kendi içsel güçlerimi geliştirmem gerek..

Tam olarak benim de söylemek istediğim bu ama sizin söylemiş olmanız bu hadise de inanılmaz güzel :)

Kabul ederseniz dualarım yanınızda olsun, hatta hepimizin duaları bir olsun +)

Tekrar tekrar kısa sürede atlatmanız dileğiyle

MarlaSinger

Kayıtlı Üye
İş
turist
Evet bence de doğru düşünüyor bağı koparmak lazım. Ben onayladığım ve kişiliğini beğendiğim birine bağımlı ya da gebe kalmak istemem şahsen ki onaylamadığınız birine mecbur olmak eziyettir...

Birinden yardım almak durumunda kalsanız bile ödemenizi yapın, hizmetinizi alın ve samimi olmayın bence... İkincisi gayet güçlü görünüyorsunuz, atlatırsınız hayırlısıyla, inanıyorum :)

Sevgiler

edna

Kayıtlı Üye
İş
psikolog
Atlatacağım inşallah Marla' cığım. Gümüş duaların için sağol Allah razı olsun. Allah cümlemizi korusun.

blodeangel

Kayıtlı Üye
İş
y.koruma.ama ÅŸimdilik sadece annelik.
merhabalar arkadaşım bence en büyük yanlışı öyle insanların eline düşmekle yapmışsın.bence o şerefsiz almamış aksine sana musallat etmiş ki o na tekrar mecbur olman için.yapacacağın en kolay şey allaha inanmak wede o şahsın sana yönlendirdiği warlıkları hissettiğin anda korkmamak pozitif düşüncelere geçerek her şeyin senin için ne kadar iyi olacağını düşünmek olsun.unutmaki ne kadar sana yönlendirsede onlara her zaman ihtiyacı war onun o yüzden korkma sakın.

alin

Kayıtlı Üye
Bu tarz hoca diye geçinen, egosuyla insanlara bir şey taslayan kişilere pabuç bırakmak zaten saçmaydı, doğru yoldasınız. Hiç alakam olmadığı halde 2 defa benzer şey yaşadım.Uzun hikaye... Birisinde bir yakınımdan kaynaklı, birisinde de bize büyü yapıldı durmadım sonuna kadar araştırdım ve o hoca sıfatıyla geçineni buldum. Evet önce bana zarar verdiler ama düşündüm ki bu zarara izin veren bendim. Kendi gücüme inandım, Yaradan'ın bana verdiği enerjiye inandım. Ne mi oldu? Hiç abartısız birisine, "bana yaşattıklarından dolayı hakkımı helal etmiyorum, sen oyuncaklarınla uğraş, ben yaradanıma havale ediyorum" dedim ama öyle inançlıydım ki o an. Bir kaç ay sonra özür diledi, kansermiş ve yaşamıyor zaten şu an.İkincisi de öyle şeyler yaşadı ki şu an bulunduğu yerde, benimle uğraşacak enerjisinin kaldığını, hiç sanmıyorum. Büyüklenmelerine izin vermeyin. Hak yerini mutlaka bulur, yeter ki siz güçsüz hissetmeyin. O ilimleri güçlü kılan, aslında niyetlerdir ve niyetini bozmuş kimse, sizden çok daha güçsüzdür emin olun.

DARKKING011

Kayıtlı Üye
İmam şibli'nin Cinlerin esrarı kitabında cin çeşitlerini anlattığı kısımda siyah kedi,köpek şeklinde olan cinlerden bahseder sorunuza yanıt olmuştur inşallah.