varlıklar ve metafizik kavramlar

blodeangel

Kayıtlı Üye
İş
y.koruma.ama ÅŸimdilik sadece annelik.
Bahsi geçen bu varlıklarla 7 yılım geçti benim. Uzaduyum da olmak üzere bütün meta fizik kavramlarını üzerimde taşıyan biriyim. Bundan ötürü 7 yılım bu varlıklarla uğraşmakla geçti. Tahmin bile edemeyeceğiniz acılar yaşıyor insan, inanın buna. Şimdi diyebilirsiniz bunları neden yazıyor bu bayan diye, size tavsiyem ne bu varlıklara bulaşın ne de bulaştırın kendinize, sebebi ne olursa olsun uzak durun onlardan. Demonu davet etmek isteyen arkadaşım bu yazdıklarımı okuma fırsatın olursa eğer uzak dur derim sana. Siyah 21 rumuzlu arkadaşım ifrit dediğiniz varlık pek de küçümsenecek türden bir varlık değildir. Arkadaşınız bahsettiğin gibi bulaşmışsa bu varlığa Allah yardımcısı olsun ve hep yanında olsun. Eğer arkadaşını seviyor ve de değer veriyorsan eğer onu sakın yalnız bırakmayın. Anlattığından anladığım kadarıyla onu daha ele geçirememiş. Ama arkadaşınız onunla konuşmayı iyi görüyorsa eğer yavaş yavaş onu etkisi altına almaya başlamış demektir. Bir de çok önemli bir unsur, bunu sakın es geçmeyin bu dereceli varlıklar geldikleri zaman inanın yaz sıcağında bile olsanız bulunduğunuz ortam buz gibi olur, birden uykunuz gelir, ağırlık basar gözlerinize ve omuzlarınıza. İşte o vakit içebildiğiniz kadar kahveyi şekersiz için ki uyku haline girmeyin. Arkadaşınızı trans hali denilen uyku haline çekmesini engelleyin. Eğer şu anda arkadaşınızda bu trans hali yoksa ileride bu da başlayacaktır, arkadaşınız ona inanmaya devam ederse eğer. Burada yazdıklarım benim yaşadıklarımın çok küçük olan acılarıdır. Allah benim yaşadıklarımı yaşatmasın kimselere. Ben de o varlığın çekilmiş fotoğrafı durur halen saklarım o günlerin acı hatırası olarak. Siz siz olun uzak durun bunlardan şakaya gelir yanı yoktur onların. Saygılarımla hepinize hayırlı sabahlar dilerim.

origanum

Yönetici
Sayın blodeangel,
Sitemize hoşgeldiniz öncelikle sonra da birçok yeni üyenin yaptığı hatalarla başlangıç yaptınız.
Varlıklar sizin Türkçe bilginizi de almış elinizden anlaşılan. Sitenin dili Türkçe'dir ve w harfi içermemektedir. Cümleye büyük harfle başlanır ve . (nokta) işaretinden sonra bir boşluk bırakılır yeni cümleye başlanır. Bu ilkokul dil bilgisi hatırlatmasından sonra başka hatırlatmak zorunda olduğum bir konu da kendi isminizin, fotoğrafınızın hatta bebek fotoğrafının sanal ortamda kullanılmasının sakıncalarıdır. Musallattan kurtulamazsınız. Ortamda hele böyle büyülerin dolaştığı ve herkesin kurban aradığı bir platformda bu kadar açık vermek kendinize ve ailenizdeki en savunmasız kişilere karşı çıkartılacak tehlike davetiyesidir. Lütfen site kurallarımızı okuyun, sizleri korumaya ve olası tehlikelere karşı uyarmaya yöneliktir. Tedbirinizi ona göre alın.

Guven

Kayıtlı Üye
Fotoğrafı insanlar görünmeyecek şekilde düzenleyip paylaşabilirmisiniz rica etsek ?

edna

Kayıtlı Üye
İş
psikolog
Evet blodeangel sadece varlığı gösterecek şekilde yayınlar mısınız fotoğrafı?

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Varlıkların kötü olduğunu düşünüyorsunuz.
O halde 7 yıldır bir varlıkla neden görüşüyorsunuz?

-Zorla mı?
- Menfaatleriniz icabı mı?

blodeangel

Kayıtlı Üye
İş
merhabalar sorunuzu hemen yanıtlıyayım .varlıklarla görüşmek ruh kapınız onlara açıksa eğer görüşüp görüşmemek diye bir şey yoktur.tıpkı siyah we beyaz gibi.7 yıl bu görüşmeyi neden yaptığıma gelince bir insana yardımcı olmaktı ilkin amacım o dönemlerde daha genç ve daha tecrübesiz olduğum için bendeki özellikleren nefret duyarak yaşadım o dönemleri .yaşattığı acıların sadece 1 ini yaşasaydınız eğer ne demek istediğimi anlardınız.zamanla kendimi geliştirdim şimdi ondan ve diğerlerinden bağlantısız olarak yaşıyorum. o dönemlerde o varlık beni her transa çektiğinde transtan çıkışım bir ölü gibi oluyordu.bana yardım etmek için yanımda olan insanlar çaresiz kalıyorlardı her seferinde uyandığımda kendime gelmem günler alıyordu ben kendime gelemeden tekrar saldırıyordu.bu bu şekilde 7 yıl sürdü.şimdi kendimi geliştirdim o yada diğerleri umurumda bile değil.kendimi onlara karşı korumayı öğrendim.hala kendi evimde bile rahatsızlık veriyorlar kendilerini belli etmek adına bir çok şeyler yapıyorlar ışıklarla oynamak eşyaların yerlerini değiştirmek buna benzer şeyler gibi.ama sadece bu kadar.fotoğraf meselesine gelince o fotoğrafı şu an için paylaşmaya hazır değilim.kendi benliğinde çekilmiş bir fotoğraftır emin olun.varlığın yüzü tamamen ortada bu fotoğrafı bizimle çektirdi çünki o dönemde benim yanım da olan kişiler hariç kimse inanmıyor deli diyenlerde inanmayın yalancı o diyenlerde oldu.ama o fotoğraf onun var oluşunun bir ispatıydı artık.belkide bana yaşattığı onca şeyden sonra bana yaptığı tek iyilik o olmuştur.deli ve yalancı olmadığıma dair.işin menfaat bölümüne gelince inanki arkadaşım ne ben ne de bir başkası menfaat düşünmez böyle bir varlık için.benim yaptığım musallat olduğu insana yardımcı olmaktı.we ben bunu uzun bir zamanda olsa başardığıma inanıyorum.benim için bir insanın hayatı bir çok menfaatten daha ileridir çünki .teşekkürler.söyliyebileceğim tek şey bu konular hakkında bir çok insanın bile hayalini kuramıyacağı çok şey yaşadığımdır.inanın bu yaşananlar insana bir deneyim sağlıyor.

bendekiben

Elit Üye
Beni yanlış anlamayın size inanmamak gibi bir düşüncede değilim ama bu tür varlıklar kolay kolay vede isteyerek kendi resmini çektirtmezler.Nasıl olduda onun resmini çekebildiniz. Çünkü onlar için mahremiyet çok önemlidir.

blodeangel

Kayıtlı Üye
İş
Sayın bendeki ben bu konuda sana katılmıyorum çünki bu varlıkları resimleyen bir çok insan var .ama benim bu konuda şansım çok yaver gitti.sebep kendini olduğu gibi fotoğraf karesinde hatta 3 fotoğraf karesinde gösterdi.bu fotoğrafı gösterdiğim kişiler önce inanmak istemediler fakat fotoshop olmadığı anlaşılınca inandılar. bir ilahiyat fakültesinde incelemeye bile alındı sonuç pozitif o varlık kendini gösteriyordu o karede alaycı bakışlarıyla emin ol ki bir varlık kendi isterse her şekilde kendini gösterir.mahremiyet yasaları yok onlların emin ol. Saygılarımla.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Siz üzerinize vazife olmayan bir olayı çözmek için;
onların dünyasına karışmışsınız.

Bu durumda ilk taşı atan kişi siz olmuşsunuz;
onlar da karşılık vermiş.
Bu onların kötü olduğu anlamına gene de gelmiyor bence.

Yaşadıklarınızın binde birini bende yaşadım.
Ama ne yaşarsam yaşayım onları halen seviyorum.