Ben Kendimi keşfedemiyorum_? Yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

redbull011

Kayıtlı Üye
2 yıl oldu ara ara bırakıyorum yapamadığım için psişik yeteneğim varmı yokmu artık şüphe ediyorum sizin diyeceklerinizi şuandan tahmin ediyorum herkesin pşisik yeteneği vardır diyeceksiniz belki ama ben cok uğraşıyorum odaklanıyor konstre oluyorum ama yapamyrım herşeyi denedim telepatiden tutun su bükmeye kadar herşeyi ama Hiç bi şekilde tepkime yok Siz bana yardım edin neden yapamıyorum_?

Osiris

Kayıtlı Üye
Yeteri kadar konsantrayon ve inanç yok demek ki.Önemli olan olumlamalarla bilinçaltınıda hazırlamak.Örneğin ''Ben psişik yeteneklere inanıyor,ve bu konuda başarılı OLDUĞUMU biliyorum.'' bunu sık sık tekrar edebilirsiniz.

bypiso

Kayıtlı Üye
İnsan bir kere başarısızlığı kabul ettiğinde, yapamadığı düşüncesine kapıldığında başarması çok kolay olan şeyleri bile frenlemiş olur.

duygu12345

Kayıtlı Üye
beynin reddediyor olabilir yada çok istiyorsundur konsantre olamıyorsundur kendini veremiyorsundur odaklanamıyorsundur.. kendini çok kasma yavaş yavaş sabırla dene birden olcak diye bir şey yok.

ermanakca

Banlı Kullanıcı
2 Yıldır hepsini deneyeciğinize bir tanesine konsantre olsaydınız şimdi ustalaşmış olurdunuz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...