Demonlar yardim

Yamuk17

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar Ben birşey merak ediyorum. 1 Haftadır Demonları çok fazla araştırıyorum. İrtibat kurmak istiyorum fakat ikilemde kaldım bazı kişiler ''ÇOK İYİ'' Bazı kişiler ise ''ÇOK KÖTÜ'' denemeyin tarzında konusuyor. Sizce ne yapmalıyım İrtibat kurmak istiyorum fakat zarar görebileceğimden korkuyorum..

ve..

Demon Çağırmanın en kısa yolu..

xgoktanx

Kayıtlı Üye
demonlar bildiğim kadarıyla aslında cindir ve yine bildiğim kadarıyla iyi olan cinler insanlarla asla irtibat kurmazlar.

Yakaza

Kayıtlı Üye
İyi cinlerin insanlarla asla irtibat kurmayacağını nerden biliyosunuz?

origanum

Yönetici
Merhaba Arkadaşlar Ben birşey merak ediyorum. 1 Haftadır Demonları çok fazla araştırıyorum. İrtibat kurmak istiyorum fakat ikilemde kaldım bazı kişiler ''ÇOK İYİ'' Bazı kişiler ise ''ÇOK KÖTÜ'' denemeyin tarzında konusuyor. Sizce ne yapmalıyım İrtibat kurmak istiyorum fakat zarar görebileceğimden korkuyorum..

ve..

Demon Çağırmanın en kısa yolu..

Demon çağırmanın kısa yolu filan olmaz. Önce bu işi başarabilecek mertebeye gelinmelidir enerji seviyesi olarak, vücudumuzun yaydığı titreşimler bakımından. Daha sonra kişiye özel davet yapılmalıdır bu da kanal bilgisi olarak gelir, kişiye özeldir heryerde verilenlerin işi bitmiştir onlar belirli kişilere özgüdür başkalarına değil. Size kanal açılması için ve bunu algılayıp alabilmeniz için de belirli bir seviyede olmanız gerekir. Daha sonra bu daveti aynen ritüel şeklinde uyguladığınızda sizi kendine uygun ve değerli bulursa gelebilir ancak sizin onun geldiğini algılayabilmeniz için de belirli bir seviyeye sahip olmanız gerekmektedir, eğer geldi ise hiç anlamayabilirsiniz ya da sadece varlığını hissedebilirsiniz, görmek ve konuşmak en son aşamadaki iştir. Onlara saygısızlık ederseniz bu sizin sonunuz olur.

origanum

Yönetici
Bu sadece yoğun enerji çalışmaları ile olur. Herşeyin başı uzun meditasyonlardır, nefes çalışmalarıdır. Bu düzen sağlandıktan sonra psişik yetenekleriniz üzerinde yoğun çalışmalar yapmanız gerekmektedir. Bunlar konusunda usta sayılacak duruma geldiğinizde enerji seviyenizdeki değişimin farkına varırsınız. Daha sonra bu güç ile çalışmaya devam edersiniz ve meditasyon sırasında kanal açılır.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Demonların cin,melek,şeytan kategorilerine dahil olmadığını
düşünüyorum.
Onlar kendilerine has apayrı özellikler taşıyan özel varlıklar
gibime geliyor.

Konuyu açan üyemize tek önerim;
bu konuyu araştırsın; sonra daha fazla araştırsın.
sonra daha daha fazla araştırsın.

silverwings

Banlı Kullanıcı
İş
grafik tasarım
Korkuyorsan bunu neden yapmak istiyorsun, korkuların varsa iletişime geçmenin yolunu bulsan da denemeni tavsiye etmem.
Birçok daemon var ve hepsinin ayrı vakitleri var, hepsinin de bağlı bulunduğu metalleri var, ayrıca hepsinin birbirinden farklı işaretleri yani sealleri var, bu sealleri bağlı olduğu metallere kazımak gerekir.Bu iş çok uzun ve tehlikeli

Akrel Pradu

Kayıtlı Üye
Neden sürekli varlık çağırma sevdası içinde insanlar gerçekten anlamıyorum ve çağırılmak istenilen varlıkların çoğuda kötülüğe saptırmaya and içmiş varlıklar.Daha kendi duygularımızla bile başedemiyorken onlarla nasıl uğraşacaksınız.

silverwings

Banlı Kullanıcı
İş
grafik tasarım
Demonların cin,melek,şeytan kategorilerine dahil olmadığını
düşünüyorum.
Onlar kendilerine has apayrı özellikler taşıyan özel varlıklar
gibime geliyor.

Konuyu açan üyemize tek önerim;
bu konuyu araştırsın; sonra daha fazla araştırsın.
sonra daha daha fazla araştırsın.

Şeytan bir cin'dir zaten, ifrit de cinlerin en güçlüsüdür. Daemon dedikleri cin,ifrit,şeytan aynı manaya gelmektedir. Daemonların isimleri ve özellikleri forumda verilmediyse yardımcı olmaya çalışırım. Hepsi şeytanın askeridir.

origanum

Yönetici
Şeytan bir cin'dir zaten, ifrit de cinlerin en güçlüsüdür. Daemon dedikleri cin,ifrit,şeytan aynı manaya gelmektedir. Daemonların isimleri ve özellikleri forumda verilmediyse yardımcı olmaya çalışırım. Hepsi şeytanın askeridir.

Bütün bu varlıkların hepsi ayrı türlerdir. Cahilce yorumlarla ahkam kesilmesin bu sitede.
At, inek, aslan, tavuk türlerinin geneline hayvan denir, bu genel bir isimdir onlar için. Ancak tüm varlıkları da cin diye kategorilendirmek yanlıştır, onlara varlık genel adı ile hitap edilir.

AlperTUNGA.

Kayıtlı Üye
ya çok karışık cin =cin
ifrit=ifrit
marid=marid
melek=melek

falan bilan 18000 alemmi ne varmış daha bi sürü bikere cinin görüntüsüyle ifritlerin görüntüsü farklı ifritler kanatlı olur cinin kanatları olduğunu hiç duymadım :D

silverwings

Banlı Kullanıcı
İş
grafik tasarım
Bütün bu varlıkların hepsi ayrı türlerdir. Cahilce yorumlarla ahkam kesilmesin bu sitede.
At, inek, aslan, tavuk türlerinin geneline hayvan denir, bu genel bir isimdir onlar için. Ancak tüm varlıkları da cin diye kategorilendirmek yanlıştır, onlara varlık genel adı ile hitap edilir.

İlk önce uslubunuza dikkat edin, bu forumda yazılan ve çizilen herşey mutlak doğruluk taşımaz, bu sadece benim görüşümdür,fikrime katılmak isteyen katılır, katılmayana birşey demem ama saygı duymak şartıyla.
Koordinatör olmuşsunuz ama forumdaki üyelere saygıyı kazanamamışsınız.