Cin Cagırcam Fakat.

NarkoZ-_-

Kayıtlı Üye
Cin Çağırmayı Düşünüyoruz 2 Arkadaş Fakat Korkumuyoda Değiliz Bize Zarar Vermesinden Veya Musallat Olmasindan. Arkadaşlar Benim İstedim Sadece Soruları Sorup Geri Göndermek Gitmemesinden Korkuyorum Ve Musallat Olmasından Gitmesi İçin Dua Veya Başka Bir Yöntem Varmı Daha Önce Hiç Cin Cagırmadım .

bendekiben

Elit Üye
Böyle şeylere yeteri kadar bilginiz olmadan girmeyin derim Geri dönüşü çok zor olan yollara girersiniz bir ayet-el kürsü bile insanı bazen kaldıramıyacağı durumlara getiriyor. Araştır bilgi sahibi ol bilenden yardım al ama kendin böyle işlere tek başına girme Zaten gelecekten haber almak istiyorsan eğer cinler bu konuya vakıf değil Kuranda bunun bilgisi verilmiştir.

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Eğer çağırdığınızda en ufak bir korku belirtisi gösterirseniz musallat olur hatta elinde oyuncak olursunuz. Akıl sağlığınız için tehlikeli durumlar. Eğer çok merak ediyorsanız falcıya gidin. Evet cinler gelecekten haber veremez ama geçmişten yola çıkarak size yalan söyleyebilir bu yalanda tutabilir. İki arkadaşız korkuyoruzda diyorsunuz bence illaki bir şeyler duymak istiyoruz diyorsanız fal baktırın.

Luxor

Kayıtlı Üye
Sadece size değil, çevrenizdekilere de zarar verebilirler.Denemeyi bile unutun...

andrah

Kayıtlı Üye
Eh,cinleri pek sevmiyorum,bana hayırdan çok şerleri dokundu o yüzden tavsiye etmiyorum.Ama senin bileceğin iş tabi ki...Ne demişler bir musibet bin nasiyattan daha iyidir.

neden

Kayıtlı Üye
Eh,cinleri pek sevmiyorum,bana hayırdan çok şerleri dokundu o yüzden tavsiye etmiyorum.Ama senin bileceğin iş tabi ki...Ne demişler bir musibet bin nasiyattan daha iyidir.

şey ben aslında ortalama bir insanım ama acaba çağırırsak kontrol edebilir miyiz diye sorabilir miyim ?

NarkoZ-_-

Kayıtlı Üye
Yazdıklarınızdan Sonra Çağırmayı Düşünmüyorum Teşekkürler. Kafayı Oynatmak İstemiyorum Boyle Şeylerdende Korkarım İşte Maksat Aksiyon Felan Olsun Ama Bunlarla Şaka Olmadını Anladım .

siyahlı

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Acaba bu tür varlıkları ne zannediyorsunuz?? istediğiniz gibi kontrol edeceğinizi ve yararlı olabileceğini falan mı düşünüyorsunuz ?? insanoğlu çok pragmatist vesselam. Ama bu türden şeyler için veya eğlence amaçlı olarak düşünüyorsanız külfetlerini de düşünmeniz lazım. Hafife alınacak bir olay değil hele bu konuyla ilgili bilgisi olmayan ve ve bir merakla bunu yapmak isteyen insanları anlayamıyorum. Duruma şöyle bir açıklık getireyim amacınız ne olursa olsun ben onlarla bu türden iletişimsellikte bulunmamanızı ısrarla öneriyorum. Bunlara rağmen kararlıysanız buyrun sonuçlarını kendiniz yaşayarak görün zira insaoğlu başkasının yaşadıklarından ders almaz çoğu zaman..

NarkoZ-_-

Kayıtlı Üye
Acaba bu tür varlıkları ne zannediyorsunuz?? istediğiniz gibi kontrol edeceğinizi ve yararlı olabileceğini falan mı düşünüyorsunuz ?? insanoğlu çok pragmatist vesselam. Ama bu türden şeyler için veya eğlence amaçlı olarak düşünüyorsanız külfetlerini de düşünmeniz lazım. Hafife alınacak bir olay değil hele bu konuyla ilgili bilgisi olmayan ve ve bir merakla bunu yapmak isteyen insanları anlayamıyorum. Duruma şöyle bir açıklık getireyim amacınız ne olursa olsun ben onlarla bu türden iletişimsellikte bulunmamanızı ısrarla öneriyorum. Bunlara rağmen kararlıysanız buyrun sonuçlarını kendiniz yaşayarak görün zira insaoğlu başkasının yaşadıklarından ders almaz çoğu zaman..

Arkadaşım Haklısın Ama Bu İşe İlk Başyalanlırda Bilgisi Yoktu.

siyahlı

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Arkadaşım Haklısın Ama Bu İşe İlk Başyalanlırda Bilgisi Yoktu.

İlk başlayanların da bilgisi yoktu derken bir işe başlayacaksınız belli ama bu işi tam olarak nasıl tarif ediyorsunuz merak ettim. Neyse seçim size kalmış ben uyarımı yapmak istedim sadece.

furkan40

Banlı Kullanıcı
Eğer gerçekten yapacaksan ilk olarak ayetel kürsi ile koruma çemberi yapacaksın çağırmaya başladığın an sanki odada deprem olucak korkunç sesler ve görüntüler çıkcak karşına ne olursa olsun formüle devam et formul bitince gelecek ve bi anlaşma yapacaksınız bu anlaşmadan sonra o size yardım edebilir ama her şeyi ona yaptıramazsınız.Eğer yaparda korkup bırakırsanız musallat olur en kötü şekilde.Musallat olursa evinizdeki soğan yada sarımsağa arsenik dökün arsenik müthiş bir zehirdir dökün ve 3 gün boyunca kimse yemesin yerse biri ölür 3 gün sonra size musallat olan cin zehirlenir eğer onu görme imkanınız var ise üzerine sirkeli su dökerseniz cinin vicudunu yakar tıpkı bi ateş gibi.

NarkoZ-_-

Kayıtlı Üye
Yok Usta Vaçgeçtim Ben Sadece Görünmeden Cevaplıcak Sanıyordum Yaw Naptınız Deprem Felan Bana Gelmez :))) Korkularımı Yenip Öyle Denemek En iyisi.

NarkoZ-_-

Kayıtlı Üye
Siyahlı Ustam Sağolasın Uyarın İçin Bu Konuda Beni Aydınlattınız Teşekkürler.

Katarina

Kayıtlı Üye
Defalarca açılmış bir konudur.Forumda arama yapmanızı tavsiye edeceğim size.

Sevgiyle kalın..

aphosiss

Banlı Kullanıcı
Sevgili mabet sakinleri, :)
öncelikle hepinize iyi forumlar... Madem konuya ilgili ve vakıf arkadaşlar burada bir sorum olacak size:
Aslında mabette daha önce bu başlık açılmış, ancak yazanların çoğu yasaklı şu an. Ben de buradan sorayım istedim. Konu Name-i Peygamberi... Dün gece eşimle duvara asmıştık. Sabaha kadar rahatsız edildik :(
1- Öncelikle etkili midir?
2- Yastık yerine duvara asılsa da olur mu?
3- Yaşadıklarımızın sebebi sizce ne olabilir?
Selamlar...

hasan06

Kayıtlı Üye
kardeş bence ilk defa çağıracaksanız hiç bulaşmayın daha iyi , ama yinede takdir sizin