Çakra İnisiyasyonu 3. Grup 2. Çalışma deneyimleri 14/12/2011

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
2. Çalışma deneyimlerinizi buradan paylaşabilirsiniz.

canmert196

Kayıtlı Üye
neler yasadılar merak edıorum bır an once paylasırsanız sevınırım arkadaslar :)

Katarina

Kayıtlı Üye
Bu akşam içim çok sıkıldı :) Mor ışıklar; gelen güzel bir aydınlanma.Karnımda uyuşma oldu.

serfiraz

Kayıtlı Üye
ben bu gece kalp atışlarımı karnımda hissettim,el ve ayak parmak uçlarımda karıncalanma hissettim,iki defa titreme hissettim.Biraz stresliydim bugün belki ondan çalışma başladığında önce nefes verirken kalbimde biraz ağrı vardı,sonra rahatladım yavaş yavaş ve geçti...Çok mutlu bir şekilde bitirdim çalışmayı.Uruma ve embriyoya sonsuz teşekkürler.Emeğinize sağlık...

ikbal1505

Guest
Şuana kadar katıldığım şifa çalışması yada çakra çalışmasında böyle hissetmemiştim. Ellerimde sanki elektrik var gibi hissettim. Bunu özellikle sağ elimde fazlasıyla hissettim. Karnımda hareketlilik ve anlımda 3.göz yerinde baskı hissettim.Ama 3. göz yerinde niye baskı olduğunu anlayamadım. :) Sayın Urumhamatahayil ve sayın embriyo'ya teşekkür ederim. Sevgi ve ışıkla. :)

vivalavida

Kayıtlı Üye
Ben enerjiyi belli belirsiz hissettim yine. İzlemeye ya da hissetmeye odaklamıyorum kendimi, akışına bırakıyorum ama çok az farkediyorum. Bende mi bir sorun var? :)

alin

Kayıtlı Üye
Sevgili yammo söylenen şeyi imajine edip, söylenen zikiri yapıyorsanız sizde bir sorun yok, işlem yerini buluyordur. Herkesin deneyimi farklı oluyor, aslolan çakralara yapılan uygulama, o her şekilde yerini buluyor.
Misal ilk seferde sadece ayaklarımda ciddi karıncalanmalar, birisi dokunurmuşcasına ve uyku hali vs. hissettim kısa sürdü sonra sizin gibiydi. İkincisinde neredeyse tüm bedenim uyuştu, kuvvetli bir uyuşma haliydi ve karın bölgemde dalgalanmalar hissettim. Bir başka sefere başka hissedeceğim, belki kuvvetli, belki belli belirsiz ama çakralarımıza yapılan işlem gerçekleştikten sonra deneyimlerin daha arka planda olduğunu düşünüyorum. Endişelenmeyin, inisiyeler bitince hepimiz farkı göreceğiz :)
Bu arada Urum'a sonsuz teşekkürler verdiği emek için :)

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Benimde kalbim birden ritim tutuyormuş gibi çarpmaya başladı. Daha sonra 3.göz bölgesinde bir ağrı ve karıncalanma başladı. Bu sırada sağ elimde sanki büyük bir taş tutuyordum. İmajinasyon yaparken renkler birbirine girdi. Bu durum düzeldiğinde rahatlama hissettim ve çalışmayı tamamladım. Urum'a ve emriyo'ya sonsuz teşekkürler. :)

mally

Kayıtlı Üye
Avuç içi çakralarımda hissettim enerjiyi ve kollarım uyuştu kısmen. Akabinde güzel bir uyku. Çok teşekkürler Sevgili Embriyo ve Sevgili Urumhamatahayil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...