Uzun kara gölge

Warcraft

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar bundan yıllar önce kırıkkalede yengemgilde kalıyordum.
bir gece kalırken çok yorgundum uyumuş kalmışım uyandığımda
yengemgil uyumuş evin içinden pencereye doğru giden Kocaman dev iri siyah bir gölge gördüm gözlerimi ovaladım gördüğüm şeyin yüzünü göremedim pencereden çıktı ve Pencerenin olduğu yerde 4 tur attı.
Aslında bu gördüğüm tam paranormal bir olaydı aileme yakınlarıma sabah olduğunda yengeme anlatmadım neden yengemgilden çıktığınıda anlamış değilim siyah gölgenin..

MarlaSinger

Kayıtlı Üye
İş
turist
Mabet üyelerinin yengenizgilden çıkan gölgenin, neden oradan çıktığını mı söylememizi istiyorsunuz Sayın TheJoker?

Warcraft

Banlı Kullanıcı
Hayır sadece başımdan geçen paranormal bir olayı paylaşmak istedim.
ayrıca bazılaranız dalgaya almış burası eğlence yeri değil arkadaşlar..

S

SoNoL

yengemgil uyumuş evin içinden pencereye doğru giden Kocaman dev iri siyah bir gölge gördüm gözlerimi ovaladım gördüğüm şeyin yüzünü göremedim pencereden çıktı ve Pencerenin olduğu yerde 4 tur attı.
Aslında bu gördüğüm tam paranormal bir olaydı aileme yakınlarıma sabah olduğunda yengeme anlatmadım neden yengemgilden çıktığınıda anlamış değilim siyah gölgenin..

Sevgili theJoker tekrar gittinizmi yenge' niz gile?
Hani yıllar sonra sorunca, acaba tekrar mı gördünüz diye merak ettim. Başka yerde görmediyseniz yengenize sorun belki oda görmüştür, sizlere dememiştir.

AJA

Elit Üye
Bilmeyene saygı ve sabırla cevap vermeyi anlamayana cevap vermekle karıştırmamak gerekir..

Sevgili arkadaşım bir çok insan paranormal olaylar yaşamıştır..İleri ki zamanlarda siz araştırıp okudukça kendi sorunuza muhakkak cevap bulacaksınızdır. O sihay gölge bir çok şey olabilir.

Sevgi ve huzurla..

DreamDuality

Kayıtlı Üye
''Uzun karanlık bir gölge gördüm; bu nedir'' demek,
''İki ayaklı bir insan gördüm, bu kimdir. '' demek gibi birşey.

Sizin deneyiminizde ayrıntılar yok;
veya olayla ilgili ipucu vericek birşey de yok.

Biz bu olayı neye göre,nasıl, neye dayarak çözelim.
6. hissimizle mi? Yoksa cinlerimize mi soralım?

Ayrıca yengenizle alakasını da çözeceğiz.
Yenge nasıl bir yenge?
Mesela fal bakar mı? Varlıklarla görüşür mü?
Bu işlerle ilgili midir?
Ona dair bir ayrıntı da vermemişsiniz.

Size dair bir ayrıntı da yok.
Buna benzer olayları yaşar mısınız?
Varlık çağırdınız mı?
Bundan ayrı başka zamanlarda varlık görür müsünüz? vs. vs..

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Hayır sadece başımdan geçen paranormal bir olayı paylaşmak istedim.
ayrıca bazılaranız dalgaya almış burası eğlence yeri değil arkadaşlar..

canim benim cok özür dilerim.niyetim seni kirmak degildi.umarim beni af edersin.özür dilerim.bak güzelim bazi evler vardir.o evin icinde eve gelen misafirler rahatsiz edilir.ben bnu yasadim,Bir arkadasimin,annesi oturdugumuz sehrin disinda yasadigi icin gece orada kalmamiz gerekiyordu.ve arkadasim biz yoldayken beni uyardi ve ben cok gülmüstüm inanmadim.benimle dalga geciyor sandim.Ve yanildim tabiiki.ev halkinin bundan haberdar olmamasi imkansiz.ama sen korkmayasin diye yengen söylememis olabilir.bir daha gidersen bol bol dua etmeni tavsiye ederim.bir anim daha var,istanbulun bir semtinde yasiyorduk.bizim bir rahmetli ali amcamiz vardi.bizim yasadigimiz semt 1. dünya savasinda harp edilen bir yermis.ve arasira evler yapilirken kactane sehit cikartmislar oradan.her neyse.bizim ali amcamiz.her gece yatmadan.bahcesine temiz su,bir legen,bir havlu,ve namazlik birakirdi....eger bunlari yapmazsa,aglama sesinden uykulari kaciyorms.köye falan giderlerkende anneannem,oraya hepsini koyardi...umarim af edilmisimdir.hayirli geceler:driving:

gümüş

Kayıtlı Üye

Gördüğünüz bir şey olabilir de olmayabilir de.
Yinelenmediyse düşünüp kafayı takmamanızda fayda var özellikle düşündükçe etkilecek yapıya sahipseniz. O zaman hiç bir şey yokken varmış gibi geliyor insana.

Diğer taraftan geçenlerde yabancı bir sitede gölge /hayalet insanlar ve gölge /hayalet kuşlar üzerine bir yazı okudum. Aslında webde bu konu için açılmış forumlar ve insanlar anlatıyorlar benzer deneyimler ( shadow veya ghost people or animals / birds diye arama yaparsanız çıkar ) ve şimdi isim hatırlamıyorum ama halihazırda bir kaç batı üniversitesinin de bu konuda bir kaç sayfalık soru -cevap şeklinde dünya genelinde isimsiz katılımcılarla yürüttüğü paranormal olay haritası çıkarma çalışmaları var. Sorular çok yönlü ve ciddi manada rahatsızlık hissedenlere profesyonel yardım önerisi de açık. Bizde sadece hurafe ve türevleri olarak kabul edilmesi hurafe bile olsa gördüğünü söyleyen insana pek yardımcı olmuyor maalesef. Herneyse gördüğünüzün gerçek olduğunu kabul edersek ( yani zihniniz size oyun yapmamışsa) söylemek istediğim yalnız değilsiniz, dünyanın farklı yerlerinden çok sayıda insan benzer şeylere anlık ya da süreklilik arz eden görüntülerden bahsediyor ama tam olarak ne oldukları şimdilik üzerlerine yürütülen tüm fikirlere rağmen bir muamma gibi ;)

blodeangel

Kayıtlı Üye
İş
y.koruma.ama ÅŸimdilik sadece annelik.
Saygıdeğer arkadaşım gördüğün bir halüsyanasyon değilse eğer tek açıklaması yengeni ziyarete gelmiş bir varlıktan söz ediyorsun ve bu varlık pekte iyimser bir varlık değil.Yani yengenizle bağlantılı kendisi yengeniz ya birine büyü yapmak için kendisini çağırdı onunla her daim iletişimde şayet öyleyse allah yengenizede yardımcı olsun derim,çünki bu varlıklarla anlaşmak için muhakkak bir bedel ödemesi gerekir.