Çakra İnisiyasyonu 3. Grup 1. Çalışma Deneyimleri 12/12/2011

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Deneyimlerinizi buradan paylaşabilirsiniz.

ikbal1505

Guest
Belimde bir şeyler hissettim. Sanki bir şey toplandı ve birden gitti. Başımda bir ağrı hissettim. Beş dakikadan uzun sürdü bu ağrı. Başımda rahatlama olduğunu söyleyebilirim. Çalışmalar için teşekkür ederim. Sevgi ve ışıkla. :)

mbdk32

Kayıtlı Üye
Çok farklı bir duyguydu. Enerjiyi ilk defa bu denli hissettim. Çalışma saat kaç da bitti bilmiyorum. Çalışma sonrası başımda hafif bir ağrı vardı. Herşey için teşekkürler.

mally

Kayıtlı Üye
Ne kadar sürdüğünü bilmiyorum. Huzur hissettim, akabinde deliksiz bir uyku. Tüm emek harcayanlara teşekkür ederim.

dertlipınar

Kayıtlı Üye
İş
emekliÄŸim
öncelikle emek veren herkese teşekkür ederim.ALLAHIMcc sonsuz razı olsun inşALLAH hayal gücümü istenilen objeye odaklanamadım ama tekrarlanması gereken cümleyi tekrarladım sağ omuzumda ağrı şittedlendi miğdemde sanki biri oturuyormuş gibi hissettim kımıldanmamam gerekirdi belki ama omuzumun ağrısından hareket ettim omzumu ovdum şifa ALLAHIMDAN vesile sizlerden saygılarımla

vivalavida

Kayıtlı Üye
Kollarımda hafif titremeler dışında başka bir şey hissetmedim. Sonrasında zaten uyuyakalmışım. Emeği geçenlere çok teşekkürler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...