Yeni Bir Astral Seyahat Tekniği

Warcraft

Banlı Kullanıcı
Gece yatmadan önce bol tuzlu bir yemek veya yarım çay kaşığı tuzu yiyin.Yatağınızın bir metre kadar ilerisine tercih edeceğiniz bir yere bir bardak su koyun.Kendi kendinize uyurken susayacağınızı astral bedeninizle suyu almak için bardağın yanına giderek bardağı tutacağınızı o anda astral bedeninizle fiziki bedeninizin dışına çıktığınızın farkına varacağınızı kendi kendinize telkin edin.Çok susayacağınızdan uyanıp su içmek isteyeceksinizdir.Uyandığınızda şayet fiziki bedeninizi terk etmediğinizi anlarsanız kalkıp suyu içmeyin.Tekrar uyumaya bakın ve mutlaka astral bedenimle bu bardağın yanına gideceğim diye kendi kendinize telkine devam edin.Bu pratiklerde aceleye gerek yoktur o gece başaramazsanız başka bir gün pratiğinize devam edin.
O gün geldiğinde yani bardağın yanına astral bedeninizle gitmeyi başardığınızda hiç korkuya kapılmadan bakışlarınızı yatağınıza çevirin,yatakta uyumakta olan fiziki bedeninizi seyredin.Daha sonra pencereye doğru yaklaşın sokağı seyredin aşağıya inmeyi isteyin,bir kuş gibi uçup bir bulut gibi hafif ve sessiz bir şekilde sokakta dolaşabildiğinizi fark edeceksiniz.

Alıntıdır

b.a

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Bunu yaptınız mı peki?

Warcraft

Banlı Kullanıcı
Bunu yaptınız mı peki?

Altına alıntı olduğunu söylemeyi unuttum..

Bu şekilde yapmadım ilk astrala çıkışımda bu sitedeki teknikleri uygulayarak çıktım. Sonra I-doser dinleyerek çıkıyorum.
Bilinç altınız sizi bir mıknatıs gibi çekiyor, sadece gevşeyin, kafanızı boşaltın, çıkışınızı hayal edin..
Kendinize şöyle deyin: "Astral seyehat yapmak istiyorum." (3 kez)

gümüş

Kayıtlı Üye
Bu formülü benim arkadaşım denemiş, yatağın karşısında dolap var , elbise dolap, onun üstüne dek çıktım, kendime baktım yukarıdan ama mutfağa gidip su içmek beceremedim dedi bana. Ben de denedim ama sanırım yattığım zaman susuzluktan ölüyor olsam kalkmak icin fazla tembelim , bir değişiklik olmadı :(

AJA

Elit Üye
Bu formülü benim arkadaşım denemiş, yatağın karşısında dolap var , elbise dolap, onun üstüne dek çıktım, kendime baktım yukarıdan ama mutfağa gidip su içmek beceremedim dedi bana. Ben de denedim ama sanırım yattığım zaman susuzluktan ölüyor olsam kalkmak icin fazla tembelim , bir değişiklik olmadı :(

Sana katılıyorum Gümüş :D ben de kalkmam.Bence en iyisi ters düşünme tekniği..

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Ben şahsen bedenim su isterken, konsantre olup astrale çıkabileceğimi sanmıyorum. Yani ihtiyaçlarım giderilmiş ve rahat olmalıyım. Ama yine de denenebilir. Paylaşım için teşekkürler.

Impolice

Kayıtlı Üye
kankeita bu teknik yeni değil ki daha önce de görmüştüm.biraz değiştirilmiş sadece :D