Cinleri yakan dua

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

depresif_

Kayıtlı Üye
ya forumda gerçekten ilginç insanlar normal bir insan niçin cinlerin padişahı ifriti çağırmak istesin ki? ben ifritten korunmak için orda burda dua arıyorum çok ilginç gerçekten bu arada cinleri yakan korkutan def eden bi dua varmış biliyor musunuz o duayı?

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Forumda konu açarken mesela sizin gibi " cinleri yakan dua " diye değilde cinleri yakan dua arıyorum diye yazarak açsanız daha anlamlı olur sanki, çünkü dua yazdınız sanıp giriyoruz bakıyoruz soru sormuşsunuz. Ayrıca site içerisinde bol bol paylaşım var bu konu üzerine ..

spawnz

Banlı Kullanıcı
İş
Chemistry Engineering
Forumda arama yapıp,aradığın duayı rahatlıkla bulabilirsin.Onlarca konu var.Burada birşey istiyorsun,ama bi emeğin yok.Eminim istediğin çoğu şey için pek çaba göstermiyorsun.Yani diyeceğim o ki;cin yakan dua bulsan bile işe yarayacağını zannetmiyorum.Sen kısa yoldan;bir iki sihirli kelime söyleyip cin yakmak istiyorsun.Ama bu böyle işlemiyor.Karşına cin gelirse 'Yanacaksın' diyerek bile onu yakabilirsin.Yani iş sende bitiyor.Öyle birkaç cümle söyleyerek cinler yansaydı,dünyada cin kalmazdı.Yani iş sende bitiyor.Dua ile birşeyleri başarabilmek önce gerekli olanlar var.Chillout ' un dediği gibi sitede 'Farkındalık' bölümü mevcut.Önce orada yazanlara vakıf olmak lazım.Herkez dua okuyarak;birşeyler başarabilseydi,duanın önemi kalmazdı.Umarım dediklerimi yanlış anlamazsınız.Sevgiler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...