Garip Varlıklar / İnsanlar??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kaylee

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar. Bu olayın üzerinden baya bir süre geçti ama geçen gün aynı yerden geçince aklıma geldi ve yine korktum, sizlere sormak istedim.
Bir gece taksideydim, kırmızı ışığa yakalandık. Hemen yanımda (dışarıya baktığım tarafta) bir bina vardı ve sanıyorum 2. katıydı, dikkatimi çekti. Bana camileri hatırlatan yeşil duvarları vardı gördüğüm salonun. Beyaz ışık yanıyordu, florasan gibi, hiç sevmem. Camın kenarında iki adam karşılıklı sandalyelerde oturmuşlardı. Tam ortalarında da yaşlı gözüken beyaz saçlı garip görünümlü bir kadın vardı. Garip bir his vardı içimde ve ben onlara bakarken kadının işaret parmağını göstermesiyle hepsi birden aynı anda (!!!!) kafalarını bana çevirdiler. Resmen ağır çekim hareket ettiler ve o an acaip dehşete düştüm. Öyle kaldılar. Ben de donup kaldım zaten. Sonra yeşil yandı. O olayın ardından baya bir kendime gelemedim. Ben ara sıra böyle pencerelerden bana bakan garip kişiler görüyorum. Kıpırdamadan duran. Cidden normal insan değillermiş gibi. Korktum :(

Ori

Kayıtlı Üye
Bu gibi şeyler normaldir. Her insan her insana bakabilir yani. :) Tabiki o an ki duyguyu sizden iyi bilemeyiz ama bakmaların 100'lerce nedeni olabilir.

Kaylee

Kayıtlı Üye
Bu gibi şeyler normaldir. Her insan her insana bakabilir yani. :) Tabiki o an ki duyguyu sizden iyi bilemeyiz ama bakmaların 100'lerce nedeni olabilir.

Ama senkronizasyon bozukluğu olmadan üçü de aynı anda, ağır çekim (!!!) kafalarını bana çevirmeleri ve donuk suratlarla öylece bana bakmaları normal gelmedi. Ama normal deyin normal olduğuna inanmak istiyorum :(

Ori

Kayıtlı Üye
İnanın bu gibi şeyler her zaman olur. Bunu şöyle düşünün aynı anda 2 kişi tarafından söylenen sözler gibi. :)

Ori

Kayıtlı Üye
2 kişi tarafından söylenen aynı sözler gibi demek istedim yanlış oldu kusura bakmayın.

Warcraft

Banlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar. Bu olayın üzerinden baya bir süre geçti ama geçen gün aynı yerden geçince aklıma geldi ve yine korktum, sizlere sormak istedim.
Bir gece taksideydim, kırmızı ışığa yakalandık. Hemen yanımda (dışarıya baktığım tarafta) bir bina vardı ve sanıyorum 2. katıydı, dikkatimi çekti. Bana camileri hatırlatan yeşil duvarları vardı gördüğüm salonun. Beyaz ışık yanıyordu, florasan gibi, hiç sevmem. Camın kenarında iki adam karşılıklı sandalyelerde oturmuşlardı. Tam ortalarında da yaşlı gözüken beyaz saçlı garip görünümlü bir kadın vardı. Garip bir his vardı içimde ve ben onlara bakarken kadının işaret parmağını göstermesiyle hepsi birden aynı anda (!!!!) kafalarını bana çevirdiler. Resmen ağır çekim hareket ettiler ve o an acaip dehşete düştüm. Öyle kaldılar. Ben de donup kaldım zaten. Sonra yeşil yandı. O olayın ardından baya bir kendime gelemedim. Ben ara sıra böyle pencerelerden bana bakan garip kişiler görüyorum. Kıpırdamadan duran. Cidden normal insan değillermiş gibi. Korktum :(

Evrende yalnız değiliz teori aklında bulunsun artık bir Çığır açmak üzereyiz gerek teknoloji gerek modern 2012 yılı umarım güzel bir yıl olur hepimiz için bende görüyorum cansız duran insanları bu çevremde çok fazla bana baktıklarını bunlara aldırış etme sen şampiyonsun ayakda kal:))

• Beğendim
Tepkiler: AJA

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef

onlarada belki senin bakislarin.garip gelmistir.:D

Luciferian

Kayıtlı Üye
bu anlattığın şey bana bir köyde gördüğüm keçi sürüsünü hatırlattı :D.. yoldan geçiyorum 30 tane keçi aynı anda aynı açıyla kafalarını aynı hızda hareket ettirerek bana bakıyor :D bişey düşündüklerinden değil, keçi işte..

kurtyıldızı

Kayıtlı Üye
Bence camın önünde oturan o 3 kişi birinin gelmesini bekliyorlardı.Hatta bu yüzden camın önünde oturmuşlardı.Sizin onlara dikkatle baktığınızı anladıklarında belki de o bekledikleri kişinin siz olup olamayacağınız nedeniyle aynı anda bakmış olabilirler.Dediğiniz gibi akşam vakitleri,yorgunsunuz.Taksi ile eve yetişmeğe çalışıyorsunuz belki bundan dolayı biraz stresli...Anormal bişey yoktur gibi geliyor

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Gece vakti bir kızın takside gittiğini görmek
geleneksel ve muhafazakar kişilerce hoş görülmez, tasvip edilmez.
Paranormal değil; çok normal bir durumdur.

Kaylee

Kayıtlı Üye
bu anlattığın şey bana bir köyde gördüğüm keçi sürüsünü hatırlattı :D.. yoldan geçiyorum 30 tane keçi aynı anda aynı açıyla kafalarını aynı hızda hareket ettirerek bana bakıyor :D bişey düşündüklerinden değil, keçi işte..

Bu yorum beni inanılmaz güldürdü ve rahatlattı :D Sen de gül inşallah :D Sana da diğer tüm yorum yazan arkadaşlara da çok teşekkür ediyorum. Kafamda büyütmüşüm sanırım. Herkese iyi akşamlar diliyorum =)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...