Anlamlandıramıyorum (Yardım)

Kayberen

Kayıtlı Üye
Kandaşlar esenlikler...

Başıma gelen amcak anlam veremediğim bir olayı sizlerle paylaşmak istiyorum, bana yardımcı olabilirsiniz umarım...

Bu olayı küçükken yaşadım ancak hala aklımdan atamıyorum ve hala meraklar içerisindeyim !

Yaklaşık 10-11 yaşlarındayken evde tek başımaydım. Babam işte, annem ise kardeşimle beraber okuma bayramındaydı. Her neyse.

Evde kanepede uzanıyordum tam karşımda televizyon vardı ve televizyon kapalıydı. Bir ara uykuya dalmışım, uykumda şöyle garip birşey yaşadım;
Büyük bir toprak yığını var, ancak ne ağır ne de yoğunlukta, rüzgar gibi duruyor... Bu kum yığınından tane tane başka biryerlere alıyorum ve daha sonra bir ses, 10.000.000 gibi bir rakam söylüyor ağzıyla ve birden bütün kum taneleri (aynı domino taşlarını dizerken düşürmek gibi) birden üzerime yığılıyor ve gerçekten o ezilme acısını hissediyorum. Bunu aynı rüyada birden fazla yaşadıktan sonra uyandım, uyanır uyanmaz gözüm açıldığında tam karşıda olduğu için televizyonu gördüm ve televizyonun arkasından ellerini televizyonun üzerine koymuş küçücük kafası olan simsiyah, çirkin bişey gördüm ve fırladığım gibi evi terk ettim... Okula kadar koştum hiç arkama bakmadan... Aynı günün gecesi de. Yine aynı rüyayı gördüm ve uyandım, aklımda "SAVAŞ ÇIKTI" düşüncesi var. Rüyadan kalktığım halde (rüyayı hatırlamıyorum) artık nasıl etkilendiysem savaşın çıktığına kendimi inandırmışım annem ve babamın yanına gidip ikisinide sarsa sarsa uyandırdım, çabuk kalkın savaş çıktı diye...

Sonra sakinleştirmeler, hocalara yazdırılan muskalar falan filan... Bu sadece 1 gün sürdü, ertesi gün normal hayatıma döndüm, güldüm oynadım ama aklıma her geldiğinde ACABA ? NİYE ? gibi sorular soruyorum kendime ... var mı yardımcı olabilecek ?

Kayberen

Kayıtlı Üye
NOT: Bir yazım hatası olmuş son bölümde "Yine aynı rüyayı gördüm" ve "(rüyayı hatırlamıyorum)" gibi çelişkili ifade kullanmışım, doğru olan "rüyayı hatırlamıyorum" kısmı :) yani aynı rüyayı görmedim... (Yazıyı düzenle butonunu göremedim, mecburen yeni cevap yazdım)

JoKeR-23

Banlı Kullanıcı
Sadece Kötü Bir Kabus veya Varlıklar Sizinle eğlenmiş olabilirler bunu hep yaparlar iblisler kafanıza takmanıza gerek yok siz yinede korunma yöntemlerini 1 ay boyunca uygulayın

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Çocuklar saf bilince sahiptir.
Varlıkları görebilir,duyabilir, geçmiş yaşamını hatırlayabilir.

Büyüdükçe çevremizdeki kısıtlayıcılar yüzünden
bu saflığımızı yitirir, psişik yönlerimiz de körelir.

O yüzden çocukluk deneyimlerinin doğruluğuna
daha çok inanırım.

Belki dünyanın başka bir yerinde yaşanan
bir felaketi o zaman anlamış ve bilmişsinizdir.
Mesela yerel bir çatışma, terörist saldırısı.

Şimdilerde dünyanın öte yanında bir olay olsa duyabiliyoruz.
Ama eskiden ülkemizde olan çoğu şey bile basına yansımazdı.

Bu yüzden de sizin olayınız anlaşılmamıştır.

blodeangel

Kayıtlı Üye
İş
y.koruma.ama ÅŸimdilik sadece annelik.
merhabalar.O dönenlerde yaşınız küçük olduğundan diğer dünyayada beyniniz ve ruhunuz açık olur görmüş olduğunuz o varlığı bir daha görmemiş olmanız sevindirici sizi sahiplenebilirdi de.Olayı yaşadığınız mekanda o varlığı ürkütücek ya kuranı kerim vardı yada korunan birileri.Sanırım o yüzden çabuk atlatmışsınız olayı. Saygılarımla.