Durugörü( Vizyon) İnisiyasyonu 6. Grup 1.Çalışma 17/12/2011

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Sevgili Üyelerimiz,

Sayın Urum'un yayınladığı çalışma takviminde belirtildiği gibi Durugörü (Vizyon) İnisiyasyonunun 6. grup çalışmaları başlıyor. Çalışma takvimine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
Not: Takvimde Aralık ayında ki çalışmada 5. grup yazılmış olan 6. grup olacak.

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=24765

Durugörü İnisiyasyonu ile ilgili bilgileri ise;
Durugörü (Vizyon) İnisiyasyonu Nedir? - Gizlimabet Parapsikoloji Platformu

konusunda bulabilirsiniz.

İnisiyasyonun ilk çalışması 17 Aralık 2011 tarihinde saat 23:00'de yapılacaktır. Çalışmaya katılmak isteyen ve "rep puanı 400'ün üstünde olan",18 yaşın üstünde olan üyelerimiz bana, yani embriyo'ya isim, anne ismi ve doğum tarihlerini özel mesajla bildirebilirler. Özel mesaj başlığı olarak "Durugörü (Vizyon) İnisiyasyonu 6. Grup Çalışması Başvurusu" yazınız. Katılacak kişilere özel mesajla bilgilendirme yapılacaktır.

Hayırlı olsun, Urum'a teşekkürler..

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Ben başvurumu yolladım 17 sindeki çalışma için, umarım kabul edilir :) Teşekkürler

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Yarın akşam 23:00 te 6. Grubun ilk çalışması başlıyor! Her grupla 4 çalışma yapılacaktır, yani 4 haftada tamamlanacak.Vizyon çalışmaları cumartesi akşamları yapılacak.
Hayırlı olsun:)

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Bu tür çalışmalara katılmayı çok isterim fakat lise son sınıf öğrencisi olmam nedeniyle pek forumu takip edemiyorum.Katılan arkadaşlara başarılar dilerim.Sayın mabet yöneticilerinede ayrı ayrı teşekkür etmeliyim üyelerine bu kadar yararlı olmayı başarabilen ve bunu karşılıksız yapmaları ayrı bir mutluluk sebebi.Üyelere bu kadar ilgi ve alaka göstermeniz çok güzel, doğruyu yanlışı ayırt edip üyeleri bilgilendirmeniz ve bunun gibi aklıma gelmeyen bir sürü nedenden dolayı sizi tebrik etmek istedim.İyi forumlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...