Sevgi İçin

kurtyıldızı

Kayıtlı Üye
Birini kendinizi ısındırıp sevdirmek için ille de büyü yapmanıza anlamını bilmediğiniz sözler okumanıza yada tuhaf ritüellere hiç gerek yok..Odaklanmak çok önemli..Hayırlı bir saatte abdest alıp bildiğiniz sure ve ayetleri okuyup kendinizi pozitiv enerjiyle yükleyin.Sonra sevdiğiniz kişiye konsantre olun.(Elinizde bir resmi olursa daha iyi olur)..Onun size nasıl bakması-davranmasını istiyorsanız bunu kafanızda iyice hayalleyin..Daha sonra " ey felanın kızı/oğlu,Allah ın izniyle tıpkı kafamda tasarladığım gibi bana hep böyle gülümseyerek bak,en iyi arkadaşın ben olayım " gibi nasıl bir hayallemede bulunduysanız defalarca tekrarlayın...Ertesi gün veya günlerde işe yaradığını göreceksiniz..Odaklanın ve yaptığınıza inanın..olduğunu göreceksiniz,bana da hayırlı dua edersiniz artık...:nopity:

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Odaklanarak onun resmine bakarak düşünmekte enerji vermekte o dediğiniz tuhaf ritüellere giriyor malesef...

ali42

Kayıtlı Üye
İş
Tarih Öğretmeni
Karşımızdaki insanlarla iki taraflı olarak ne kadar çok saygıyı,hoşgörüyü gösterirsek ve bunlarda devamlılık olursa zaten kalıcı sevgi de beraberinde gelecektir.

bendekiben

Elit Üye
İster maji ister havas hepsi aynı amaca hizmet ediyor .Ama şöyle bir gerçek var eğer böyle bir şey yapmak için yola çıkıyorsan inancın hangi dine yönelikse onun yöntemlerini uygula inancın tam olduğu zaman amacına ulaşmanda kolay olur

cadı1kasım

Kayıtlı Üye
Eğer öyleyse herkes sevdiğini elde ederdi.Kolay bir yöntem bilsem gerçek olacak sabahlara kadar enerji toplarımbence sevgili kurtyıldızı senin işinin olacağı varmış olmuş.Şahsi fikrim bu.

kurtyıldızı

Kayıtlı Üye
Kendinize inanın...İstek-inanç-azim ...bu 3 sihirli kelime,sadece bu 3 ü yeterli..Bence bu kelimeler dünyadaki en sihirli kelimeler..