Nasa israfil'in sesini duymuş

guzelcem

Kayıtlı Üye
Nasa israfil'in sesini duymuş hatda internete bile düşmüş ben bulamadım bilen arkadaşlar varsa videosundaki sesi duymak istiyorum:(:Angel_anim::Angel_anim::Angel_anim:

OneRepublic

Kayıtlı Üye
Biliyorum yasak fakat aklima gelen tek sey.. Yarin 7 Aralik. NASA bize oyun oynuyor olamazmi?

S

SoNoL

Ben dinlemedimde...:) Nasa bunu bilimsel 'İsrafil' in sesi olarak mı açıklamış? İnternet fenomeni olmasın arkadaşlar. Bilimsel bir kurum nasa böyle bir açıklama yapmış olamaz.

spawnz

Banlı Kullanıcı
İş
Chemistry Engineering
NASA'nın böyle bir açıklaması yoktur.

neybe

Kayıtlı Üye
uzay ses dağılmazki neyi duymuşlar

Ori

Kayıtlı Üye
O saçma sitedeki geri sayım bitti. Ardından televizyonlarda bu video gösterime girdi. İlginç.

Warcraft

Banlı Kullanıcı
İnsanların beynini yıkamak için bir sürü palavra

Leonore

Kayıtlı Üye
O geri sayım hala bitmedi.Şuan 6 saat var.Ama nedense google chromedan giriyorum ve siteyikapatmışlar sanırım.Önbelleğe alınmış kopyasına gidince sayacın geriye doğru saymaya devam ettiğini görebilirsiniz.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Sayin embriyo, bu video 2010 yilina ait ama. :/

Ben inanmiyorum böyle bir sey olduguna.

Haklısınız:) Tarihi atlamışım. Üyemiz sesin neye benzediğini merak ettiği ve görmediğini düşünerek tekrar vermiştim. Bu arada internetten aradığım kadarıyla haberin aslı yok!

OneRepublic

Kayıtlı Üye
Haklısınız:) Tarihi atlamışım. Üyemiz sesin neye benzediğini merak ettiği ve görmediğini düşünerek tekrar vermiştim. Bu arada internetten aradığım kadarıyla haberin aslı yok!

Bende bakiyorum dünden beri, bir sey bulamadim. :/ Yalan haber sanirim yine..

handex

Kayıtlı Üye
Tnt de bir programda verilmişti bu ses üzerine tartışılmıştı.

Perina

Banlı Kullanıcı
Tnt de bir programda verilmişti bu ses üzerine tartışılmıştı.

Evet bende böyle bir programa rastlamıştım.Ama nerde rastladım hatırlamıyorum.Bu uzayın derinliklerinden gelen bir sesmiş.

guzelcem

Kayıtlı Üye
.Bu uzayın derinliklerinden gelen bir sesmiş.evet canısı dehşet :( ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN ibsan oğlu belirli belirsiz konumlar iddaaya atarak kıyameti getirecekler.

Perina

Banlı Kullanıcı
Belki gerçek belki de yalan bu..ne önemi varki..kıyamet bugün kopsa ne önemi vark..yada yarın..ama açıkcası ben kıyameti gören kulardan olmak istemem..

Ayrıca kıyamet kopsa biran önce..yoksa dünya cehenneme dönecek sanki bu gidişle kısa zamanda..yada kısaya yakın bir zamanda..insanlar paranormalle oynuyorlar anladfığım kadarıyla..dünya insana ait iken bu boyuta ne var ne yok dolduruyorlar..bu benceendişe verici..bırakın varlıkları kardeşim kendi boyutlarında onlarda bizde huzurla yaşayalım demek geldi içimden insanlığa..bu da benim sesim işte :( hatta o sese de sesleniyorum..sesleniyoruz..

Bunlar kısmen latife ama o ses eğer gerçekse endişe verici..çünkü ister istemez insan korkuyor kıyametten..yani o sesin İsrafil'in sesi olduğunu varsayarak böyle yazdım..

spawnz

Banlı Kullanıcı
İş
Chemistry Engineering
Belki gerçek belki de yalan bu..ne önemi varki..kıyamet bugün kopsa ne önemi vark..yada yarın..ama açıkcası ben kıyameti gören kulardan olmak istemem..

Ayrıca kıyamet kopsa biran önce..yoksa dünya cehenneme dönecek sanki bu gidişle kısa zamanda..yada kısaya yakın bir zamanda..insanlar paranormalle oynuyorlar anladfığım kadarıyla..dünya insana ait iken bu boyuta ne var ne yok dolduruyorlar..bu benceendişe verici..bırakın varlıkları kardeşim kendi boyutlarında onlarda bizde huzurla yaşayalım demek geldi içimden insanlığa..bu da benim sesim işte :( hatta o sese de sesleniyorum..sesleniyoruz..

Bunlar kısmen latife ama o ses eğer gerçekse endişe verici..çünkü ister istemez insan korkuyor kıyametten..yani o sesin İsrafil'in sesi olduğunu varsayarak böyle yazdım..

Eğer inançlı biri isen korkmana gerek yok.Çünkü kıyamet senin üzerine kopmayacak.Bunu dile getiren birçok hadis vardır.

furkan40

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar ben sadece kendi bildiğim şeyleri söylüyorum yanlış anlamayın.Bunların hepsi müslüman insanların beynini yıkamak içindir bence KABEye inen melek Hz.Hızır (a.s) nin görüntüleri gibi bunlar amerikanın oyunlarıdır.