Aşık etmek için _Etkili bir büyü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cagan1014

Banlı Kullanıcı
En baştan belirtmek isterim soracak arkadaşlara şimdiden söylemek istedim başta niyet ediliyor

Bir kimseyi kendine aşık etmek için bir mezardan toprak al elinin içinde tut. Bunun üzerine 7 defa aşağıdaki ayeti celileyi oku sonra o toprağı temiz yerde bir ağır taşın altına koy okunacak ayet budur.

Bismillahirrahmanirrahim

İnneha tahricü seceretü fi eslilhacimin telüha ke, ennehü, düsüşeyatini feennehüm la, ekilüne minha fema liune minhal butune sümme innehüm aleyna leşevben min hamim.
Çok etkilidir arkadaşlar deneyenler sonuç almıştır .

Alıntı.

Selametle.

gümüş

Kayıtlı Üye
hocam başka bilgi yok mu?

Bir kimseyi kendine aşık etmek için bir mezardan toprak al elinin içinde tut. Bunun üzerine 7 defa aşağıdaki ayeti celileyi oku sonra o toprağı temiz yerde bir ağır taşın altına koy okunacak ayet budur.

yazmış ayrıca da zemin siyah harfler siyah...

cagan1014

Banlı Kullanıcı
Ben hoca değilim öncelikle ,Size denenmiş ve etkili bilgiler veren biriyim ,Bu konularda ilmimi biraz geliştirdim fakat daha bilmediğim çok şey var :) İnşallah işinize yarar Selametle.

JoKeR-23

Banlı Kullanıcı
Ya Bu Dua Allahın İsmiyle Başlıyor Bu Büyü Değil Dua Sanırım Düzeltelim lütfen bir kimseyi kendine aşık etmek için allaha duada edebilirsin (bence olmıcak bir duadır ama ) o ayrı

gümüş

Kayıtlı Üye
Ya Bu Dua Allahın İsmiyle Başlıyor Bu Büyü Değil Dua Sanırım Düzeltelim lütfen bir kimseyi kendine aşık etmek için allaha duada edebilirsin (bence olmıcak bir duadır ama ) o ayrı

Teoride dua da pratikte ilaveten mezar toprağını okuyup, üfleyip saklayınca işin rengi değişiyor :)

Uptown_witch

Kayıtlı Üye
Aşk büyülerinde genelde aşık edilmek istenen kişiden bir eşya kullanılır, ya da onun geçtiği yollara büyü yapılır vs.. (bildiğim kadarıyla)..tamamiyle dua üzerine bir büyü olması ilginç geldi.

ISTEMIYAKI

Kayıtlı Üye
dua okunmasi iyi guzelde, mezardan toprak almak isi biraz tehlikeye ve serre sokuyor. Bana tehlikeli geldi....Mezar gibi ciddi birsey bu ise alet edilmez, sonra daha degisik vahim sonuclar dogurabilir

sorunmu

Banlı Kullanıcı
Bu uygulama ve bilginin doğru olduğu konusunda bilgisi olan değerli bir arkadaşımızda yanıt verebilir mi?
Sonuçları konusunda da bilgi verilirse sevinirim.

cagan1014

Banlı Kullanıcı
Sayın İronik konu zaten açık bu uygulamayı yapıp deneyenler olmuş ve etkisini görmüş fakat ben denemedim inşallah deneyenlere iyi sonuçlar verir .Selametle

sorunmu

Banlı Kullanıcı
Arkadaşım yazdığına birşey demiyorum yanlış anladın hani diyorlar ya araştır öyle yap iyice emin ol diye yaptığından ben bir başka arkadaştan daha doğruluğunu teyit ettirmek için yazmiştım.

faith1

Kayıtlı Üye
bu kadar mı sadece? yanlış anlaşılmasın eksik olduğunu düşündüğümden değil sadece hep majiler zor oluyor ya..

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
1. mezardan toprak alınmaz. mezardaki toprak ölü enerjisi içerir. kötü amaçlı işlemler için kullanılır.
2. duanın başı nerde. sonu nerde. dua o kadar eksikki.

eksik ve hatalıdır . konu kilit

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...