Astralde Kötü Bir Tecrübe. Lütfen Yardım.

Raistlin

Kayıtlı Üye
Öncelikle herkese merhabalar,

İlk olarak astral seyahat ismini duyduğum yer facebook'du. :)

Aref'in sırrı çözüldü gibi bir başlık altında astral seyehattan bahsediliyordu. Ben de merak sardım ve araştırmaya başladım. Teknikleri, metodları, müzikleri falan tek tek buldum. Denedim, çabaladım ama bir sonuç alamadım. Ancak araştırmalarımı yaparken bahsedilen bir konu çok ilgimi çekiyordu. Uykusunu ara ara bölen kişiler, bu bölmelerde uyandıkları anda astral seyehat girişiminde bulunurlarsa sonuç alma oranı biraz daha artar deniliyordu. Ben geceleri sık sık uyanan birisiyim ve doğal olarak uyku sersemliği üzerimde olur. Bundan yararlanıp o rahatlıkla daha kolay olarak astral seyahata çıkabilecegim gibi bir düşünceye kapıldım. Ancak son 2 gündür anlam veremediğim bir rüya mı desem, gerçek mi desem bilmiyorum, bir nedenden dolayı bayağı sıkıntılıyım. Şöyle anlatayım size:

Yatağıma yatıyorum. Gece bir anda birşeyler oluyor. Uyanıyorum. Kalkıyorum ve hiç bir şey olmadan evimizin kapısına giriş kapısına yöneliyorum. Kapının gözünden apartman merdivenlerine bakıyorum ve (beyaz doktor kıyafeti diyeyim ben) beyaz kıyafetler içerisinde iri cüsseli bir kişiyi görüyorum ve o sanki benim onu izlediğimi farketmişcesine arkasını dönüyor ve ben korkudan yatağıma geri kaçıyorum. Kalbim bu sırada korkudan o kadar hızlı çarpıyor ki hissediyorum gerçekte. Size o hislerimi tarif etmem imkansız. O beyaz giyinen kişi odama giriyor. Üzerime çıkıyor kollarımı sağ sola açıp dizleriyle kollarıma basıyor ve boğazımı sıkıyor. O sırada ne uyanığım, ne de uykudayım. Bağırıyorum yardım edin diye çığlıklar atıyorum ama sesim çıkmıyor. Kısık bile çıkmıyor sesim. Sanki ses tellerim yok. 2 gündür bu olayla karşılaşıyorum. Üst üste olması beni inanılmaz ürkütüyor. Yarın okul var ve uyuyamıyorum, korkuyorum. Astral seyahate istem dışı çıkıp ne olduğunu bilmediğim varlıklar tarafından rahatsız mı ediliyorum bilmiyorum. Lütfen ne yapmam gerekiyor, görüşlerinizi bekliyorum.

camel

Banlı Kullanıcı
İş
Oz Büyücü
Etkileyici ama astral ve bu konumla ilgisi oldugunu düşünmüyorum. Ben olsam yerinde, açardım o kapıyı.

canmert196

Kayıtlı Üye
Anladıgım kadarıyla karabasan olayı olmuş. 7 ayetel kursi okuyup yatın. Bunun dışında bilinç altından kaynaklanabilir. İç huzurunuzu sağlamaya çalışın. Anladıgım kadarıyla astralde varlıklar tarafından rahatsız edilmekten korkuyosunuz. Bu korku bilinç altına yerleştiği için böyle şeyler olabilir. :)

dekabeyler

Kayıtlı Üye
Korkunuz sadece bir ilizyondur size bunu rahatlikla soyleyebilirim. Bu korkuyla yuzlemeniz lazim. Beyazli geldiginde ona senden korkmuyorum, asil guclu olan benim deyin. Bunun en kolay yontemi ise imajinasyon kullanmaktir. Gozlerinizi kapatin, kapidan ciktiginizi, onu gordugunuz ani bir film sahnesi gibi canlandirin. O size saldirdiginda ona kimin guclu oldugunu gosterin siz enerjisiniz bunu unutmayin. Onlar sizden korkmali..

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Bu olaylar uyurken rüyada mı, uyanıkken mi, yoksa astral seyahat anında mı oluyor?

Ori

Kayıtlı Üye
Bu olayın uyku felci, karabasan gelmesi gibi isimleri vardır. Uyku felcini araştırmanızı öneririm.

sorunmu

Banlı Kullanıcı
Anlattığınız olay hayatınızda bilinç altınızda sizi gerçekte korkutan şey. Buna benzer, ben de uykularımda korkutuluyorum ve ben ya sınava geç kalıyorum ya da dişlerimle ilgili bir problem yaşıyorum. Gördüğünüz şeyin muhakkak sizin hayatınızda bir yeri vardır. Sizin de dediğiniz gibi bağırmaya çalışıyorsunuz ama ses çıkmıyor, küçük bir ses çıkarsasız etkisinden kurtulursunuz ama bu da zor, insanı uğraştırıyor ve daha çok korku ile uyanıyorsunuz ya da rüyadan çıkıp rüyaya girersiniz. Bu da korkutur ve sizi yorgun düşürür. Ben ya rüyamda bana yardım edecek bir tanıdığımın yanına giderim (tabi engellenmezse o da), ya da bildiğim sureleri okurum. Genelde Fatiha, Ayetel Kürsi ve İhlas sureleri ile başa çıkıyorum. Tabi tek sefer okuma ile olmuyor, bir yandan da Allah'ın ismini çokça zikrediyorum. Uyandığımda bitkin ve susamış olarak kalkıyorum. Tavsiyem; bildiğiniz sureleri okuyun, şaadet getirseniz de olur. Faydasını görürsünüz.

uglysssss

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Böyle durumlarda sağına dönüp, uyuyana kadar ayetel kürsi okumanı tavsiye ederim. İnan çok iyi gelir.

JoKeR-23

Banlı Kullanıcı
Tartışmaya gerek yok, karabasan olayı emin olun. :)

Overlord

Kayıtlı Üye
Yani rüyada değilsiniz, gerçek bir olay. O zaman nasıl o adam sizi boğuyor ve siz ölmüyorsunuz? Detaylı yazarsanız anlaşılır, ben anlam çıkartamadım. Gördüğünüz şey insan mı, yoksa ne? Detaylı anlatırsanız memnun olurum.

Impolice

Kayıtlı Üye
bilgiğimiz karabasan olayı bu.halk arasında böyle ismi.uyku da nadiren rastlanan bir olay.dua oku dostum.ya da telkin kullan rahat uyumaya çalış...geç yatma belki gece arası uyanmaların kaybolur...

DARKKING011

Kayıtlı Üye
İlkinde korkman normalde sürekli oluyorsa artık rahat bırak kendini yani şuna dayanarak söylüyorum bana bi aralar çok sık karabasan gelirdi bende bi süre sonra alıştım karabasan geldiğinde hiç mücadele etmiyordum sadece nefesimi kontrol etmeye çalışıyordum boğulmamak için bide serçe parmağımı yavaş yavaş hareket ettirmeye çalışıyordum kan dolaşımını arttırmak için mümkün oldukça hareket etmeye çalışıyordum sonra zaten kurtuluyorsun o durumdan.

Awersion

Kayıtlı Üye
İş
Web Tasarım
boğazına çöktüğünde yapabiliyorsan eğer "euzübillahimineşşeytanirracim bismillahirrahmanirrahim" deyip yapıştır 1-2 tane tokatı. işe yarıyor, hatta bir yakınım şapkasını almaya çalışmış, içinde altın var dedi. almaya çalış sende gelirse ;)

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Öncelikle herkese merhabalar,

İlk olarak astral seyahat ismini duyduğum yer facebook'du. :)

Aref'in sırrı çözüldü gibi bir başlık altında astral seyehattan bahsediliyordu. Ben de merak sardım ve araştırmaya başladım. Teknikleri, metodları, müzikleri falan tek tek buldum. Denedim, çabaladım ama bir sonuç alamadım. Ancak araştırmalarımı yaparken bahsedilen bir konu çok ilgimi çekiyordu. Uykusunu ara ara bölen kişiler, bu bölmelerde uyandıkları anda astral seyehat girişiminde bulunurlarsa sonuç alma oranı biraz daha artar deniliyordu. Ben geceleri sık sık uyanan birisiyim ve doğal olarak uyku sersemliği üzerimde olur. Bundan yararlanıp o rahatlıkla daha kolay olarak astral seyahata çıkabilecegim gibi bir düşünceye kapıldım. Ancak son 2 gündür anlam veremediğim bir rüya mı desem, gerçek mi desem bilmiyorum, bir nedenden dolayı bayağı sıkıntılıyım. Şöyle anlatayım size:

Yatağıma yatıyorum. Gece bir anda birşeyler oluyor. Uyanıyorum. Kalkıyorum ve hiç bir şey olmadan evimizin kapısına giriş kapısına yöneliyorum. Kapının gözünden apartman merdivenlerine bakıyorum ve (beyaz doktor kıyafeti diyeyim ben) beyaz kıyafetler içerisinde iri cüsseli bir kişiyi görüyorum ve o sanki benim onu izlediğimi farketmişcesine arkasını dönüyor ve ben korkudan yatağıma geri kaçıyorum. Kalbim bu sırada korkudan o kadar hızlı çarpıyor ki hissediyorum gerçekte. Size o hislerimi tarif etmem imkansız. O beyaz giyinen kişi odama giriyor. Üzerime çıkıyor kollarımı sağ sola açıp dizleriyle kollarıma basıyor ve boğazımı sıkıyor. O sırada ne uyanığım, ne de uykudayım. Bağırıyorum yardım edin diye çığlıklar atıyorum ama sesim çıkmıyor. Kısık bile çıkmıyor sesim. Sanki ses tellerim yok. 2 gündür bu olayla karşılaşıyorum. Üst üste olması beni inanılmaz ürkütüyor. Yarın okul var ve uyuyamıyorum, korkuyorum. Astral seyahate istem dışı çıkıp ne olduğunu bilmediğim varlıklar tarafından rahatsız mı ediliyorum bilmiyorum. Lütfen ne yapmam gerekiyor, görüşlerinizi bekliyorum.
Birinci paragrafta astralle ilgili söylenen bilgi doğru. Beyin dalgalarıyla alakalı olduğundan uyanır uyanmaz astrale çıkmak daha pratik ve kolay olur. Sizin durumunuza gelirsek, kalbinizin şiddetli bir şekilde çarpması astrale çıkışı işaret eder. Yatağınıza geri geldiğinizi söylemişsiniz, o kısma kadar astral olduğunu düşünüyorum. Daha sonra bedene ani çekilme, ya da korku ve panik sebebiyle uyanmış olabilirsiniz. Daha doğrusu uyanamamış. Beyin bedenden önce uyandığında karabasan(uyku felci) durumu yaşanıyor. Aslında astrale çıkma ihtimalinizi düşünürsek zaten beyniniz uyanık. Sadece bedenle alakalı bir uyumsuzluk sorunu. Karabasanda bazı şeyler devam eder, görülen rüyaların etkisi ya da yapılan bazı çalışmalarda tecrübe edilenler vs. Sizinkisi de böyle bir şey. Korkulacak bir durum yok. Bunları yaşadıktan sonra korkupta astral seyahat çalışmalarınızı kesmemenizi tavsiye ederim. Sevgiler.

vildann

Banlı Kullanıcı
bazen bendede oluyor uyurken uyanmaya çalışıyorum.sanki uyanmışım evin içinde geziyorum ışıkları yakmaya çalışıyorum yanmıyor bir yerlerde geziyorum falan filan bende merak ediyorum ne olabilir

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
bazen bendede oluyor uyurken uyanmaya çalışıyorum.sanki uyanmışım evin içinde geziyorum ışıkları yakmaya çalışıyorum yanmıyor bir yerlerde geziyorum falan filan bende merak ediyorum ne olabilir

Sizinkisi istemsiz astral olabilir.

muhsap

Kayıtlı Üye
Şikayetinizi okudum ve benimde önceleri yaşadığım olaya benzediğini farkettim ve sadece bunlarla sınırlı değildi. Her neyse fazla detaya girmek ve sizi ürkütmek istemiyorum. Ben kurtuldum sizde kurtulun inşallah...

Aşağıdaki tecrübe edilmiştir ve en basitleridir...

1-Yastığınızın altına kuran-ı kerimi koyunuz...
2-Muska taşıyınız...(Metal olursa daha iyi olabilir)
3-Yastığınızın altına çengelli iğne geçiriniz...

Eğer şikayetleriniz devam ederse daha ileri çalışma yapmamız ve diğerlerini de yazmam gerekir...

Saygılarımla Sevgili Raistlin adlı üyemiz...

Not: Sizinde bu ve bunun gibi şikayetleriniz varsa yukarıda yazdığım basit önerileri uygulayabilirsiniz...

lordmacros

Banlı Kullanıcı
Kardeş zaten lucid dream öyledir gerçek zannedersin. Lucid dream geçiriyorsun. bilinç altına yerleşmiş şeyler karşına çıkıyor. Ayet-el kursi oku. abdest al

vildann

Banlı Kullanıcı
Yahu aref astral seyahat yapıyomuş vay vay vay.herkeste bir merak hurraa moda oldu bu astral seyahat.ne malum arefin büyü yapmdığı yada insanları bir şekilde kandırmadığı zaten 1.bile olamadı.her duyduğumuza inanıyoruz.