Arkadaslar nolur yardım edin :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kraliçe*

Kayıtlı Üye
Üzerimde çok büyük bi çöküntü var üzerime bisey oturdu sanki kolumu zor kaldırıyorum gözkapaklarım ağırlaşıyo fakat uykum yok.. sabahtan beri psişik yeteneklerle uğraşıyorum acaba onla mı alakalı..

Yorumlarınızı esirgemeyin..

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Sayın kraliçe,
Üstünüzdeki ağırlık veya uyku hali bahsettiğiniz gibi psişik yeteneklerle uğraşınızdan kaynaklıdır. Çalışma yaparken enerjinizi kontolsüz kullandığınızda bunun gibi durumlar ortaya çıkabilir. Bu durumdan meditasyon ve negatif enerjilerden arınma yöntemleriyle kurtulabilirsiniz. Arınmak için kaya tuzu ve sirkeyi karıştırarak tüm vücudunuzu bu karışımla ovun. Ve ayrıca adaçayı tütsüsü ile evinizi tütsülerseniz büyük ölçüde rahatlarsınız. Bir an önce daha iyi olmanız dileğiyle. Sevgi ve ışıkla kalın. :)

Kraliçe*

Kayıtlı Üye
psişik yetenegin bu yanı oldugunu bilmiyodum.. içimde kötü his var bu da mı ondan kaynaklanır?bu uygulamayla ilgilenince olan oldu aksileştim aynı zamanda.

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Psişik yeteneklerin tabii ki bu söylediklerimle ilgisi yok. Sadece bu çalışmalar sırasında bilinçsiz olarak kullandığınız enerji sizin kendi enerjinizdir ve kendi enerjinizi tükettiğinizde yorgun ve halsiz hissetmeniz çok normal. Sabahtan beri çalıştığınızı söylüyorsunuz. Bu tarz çalışmalarda kendinizi yorgun hissetmeye başladığınız an ara verip başka şeylerle uğraşın. Kısa sürelerle meditasyon yapın. Zihninizi boşaltmaya çalışın. Sitede verilen nefes çalışmalarını uygulayın. Rahatladığınızda ve kendinizi tekrar hazır hissettiğinizde çalışmanıza geri dönebilirsiniz.

JoKeR-23

Banlı Kullanıcı
Siz Bir Büyü Veya Musallat İhtimalini Düşünüyormusunuz ? Bencede psişik egzersizlerden kaynaklanıyor !

darkm@ster

Banlı Kullanıcı
İş
asker.
kafanıza göre mi yapıyorsunuz yoksa belli bir program içindemi yapıyorsunuz çalışmalarnızı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...