Raslantı mı ? Değil mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ZACKRİAH

Kayıtlı Üye
Konuyu yanlış yere açtıysam tüm mabet halkından özür diliyorum.Fakat sorum yanıt bulmazsa delircem.Arkadaşlar gittiğim yerlerde acayip olaylar oluyor.Geçenlerde bi yakınımı hastahaneye ziyarete gittim, solunum cihazının boruları dikkatimi çekti 1-2 dk. baktıktan sonra borular takılı oldukları yerlerden fırladılar.Doktora hastamıza takılan cihazda bi sorun olup olmadığını sordum.İlk defa böyle birşey başımıza geldi gerçekten özür dileriz dedi.
Sonraki gün lavaboda elimi yüzümü yıkarken yeni havlular alınmış eve bi süre havlulara baka kaldım ve havlular yerinden düştüler.Okula gittim arkadaşım sırada ileri geri sallanırken onu düşüp bi yeri incinmesi konusunda uyardım.Umursamadı sallanmaya devam etti yine sıraya bakakaldım ve sıra aniden kaydı, arkadaşım fena halde düştü.
Bide şu bakakalma olayları aniden oluyor ve sonrasında başım aşırı derecede ağrıyor.
Sizce raslantı mı ? Değil mi ?:willy_nilly:

ermanakca

Banlı Kullanıcı
Telekinezi çalışmaya başlamanızı tavsiye ederim

ZACKRİAH

Kayıtlı Üye
Teşekkürler.Önerileriniz benim için çok değerli.

MerlinMustafa

Kayıtlı Üye
Ben dede son zamanlarda kişilik (karekter) analiz iyapma huyu çıktı ama her zaman yapamıyorum.Örn internette tanıştığım bir arkadaşımın sesi nasıl konuştuğu ve neler yaptığı gözümün önüne geldi ve sesini duydum çocuğa sorduğumda '' nerden bildin la :S cin misin olm sen dedi facebookdan sildi. Aslında tam bir fikrim yok ama sanırsam bunlar ya enerji çokluğundan oluyor veya bir varlık tarafından oyun amaçlı yapılıyor ...

ZACKRİAH

Kayıtlı Üye
Yani birşeyin bana musallat olma ihtimali mi var ?

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Yani birşeyin bana musallat olma ihtimali mi var ?

Ben böyle birşey olduğunu zannetmiyorum.Sadece yeteneğinizi kontrol etmeyi öğrenirseniz nimetlerinden de faydalanabilirsiniz diye düşünüyorum.Telekinestezi yorumuna katılıyorum ben de.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Zaman içinde yaşananların sayısı ve şiddeti
artarsa bunlar sizden kaynaklanıyor denebilir.

Ama şimdilik bir hükme varmak için çok erken
geldiği için tesadüf olabilir.

ZACKRİAH

Kayıtlı Üye
Tavsiyeleriniz için gerçekten çok teşekkür ederim.Sizi dinleyip telekineziye başlayacağım.Fakat şöle bi soru var aklımda.Telekinezi ile aynı anda biyokinezi de yapabilirmiyim?

nizam-ı ilmiye

Kayıtlı Üye
bu bir yetenek bana göre,tabi bunu kontrol edip geliştirmeyle ilgili çalışmaları yapmalısın,sabırla..

elinsa

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bazen bende de sanki o yerin önündeymişim gibi anlatma olabiliyor...hiç anlam verememişimdir

antaress

Kayıtlı Üye
İnsan beyni o kadar güçlüdür ki aslında... Sadece küçük bir yüzdesini kullanarak doğaya hükmetti. Bu geriye kalan bölümün nasıl kullanıldığını bilmiyoruz ama bazen farkında olmadan kullanıyoruz. Enerjiye yön verebiliyoruz. Bu tip olaylarda senin kontrolünde olmayan ama arasıra başına gelebilecek olaylardandır. Kaşık bükme olaylarını bilirsin. Telekinzi bu. Yeteneğin var kullanmaya çalış

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Tavsiyeleriniz için gerçekten çok teşekkür ederim.Sizi dinleyip telekineziye başlayacağım.Fakat şöle bi soru var aklımda.Telekinezi ile aynı anda biyokinezi de yapabilirmiyim?[/QUOTE

Odaklanarak enerjinizi baktığınız maddeye yönlendiriyorsunuz. Zaten telekinezi çalışmalarında da en önemlisi odaklanabilmektir. Aslında herkeste bu veya benzer yetenekler mevcuttur. Ancak kişiler ya perdelenmiş yeteneklerinin farkında değildir, kullanmayı bilmiyordur ya da odaklanmayı başaramadığı için başarısız oluyordur.
Telekinezi ile aynı anda biyokinezi yapabilir miyim? diye sormuşsunuz. Neden yapamayasınız! Önemli olan sizin sabır ve istikrarla çalışmanız. Odaklanmanın yanısıra imaj- gözünüzde canlandırabilme yapabiliyorsanız, aynı yöntemi bu sefer imajla ve yapacağınız niyetle deneyeceksiniz.Sitede her iki konu hakkında da yeterince bilgi mevcuttur.
İşe araştırmak ve kendinize en yakın teknikleri belirlemekle başlayın, iç sesinize güvenin. Sorularınızın en iyi cevabı sizde, unutmayın!

Sayın üyelerimiz, lütfen her şeyi varlıklara bağlamayın. Bu konunun uzaktan yakından varlıklarla alakası yoktur, tamamen yoğun enerjinin maddelere yönlenmesiyle oluşan kinetik bir durum söz konusudur!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...