Subliminal Kayıt Ne Kadar Olmalı?

Hipnotik

Kayıtlı Üye
İş
askerim anam asker:D
Bilinçaltı bilinçüstü veya paraliminal kayıt uzunluğunu seçmek en sık yanlış anlaşılan bir konudur.
Mesajdaki uzunluk, mesajı izlemek ve nasıl inşa edilmesi ve nasıl telkinlenmesi gerektigi hakkında bir cok derin konular vardır.
Her kayıt türü mümkün oldugu kadar en iyi şekilde yazılmış olmalıdır.
MESAJ (TELKİN) UZUNLUGU
telkin yazılır ve kayıt elde edildikten sonra, genellikle birkaç dakika uzunluğunda en fazla 5 olacak sekilde ayarlanmalıdır.

bu telkinleri kayır ederken telkinler sürekli olarak depisik bicimlerde fakat aynı konu üzerinde bir cok kis tarafından kayıt altına alınırsa daha etkili olur.
örnegin
boyun uzuyor
uzun boylusun
uzuyor boyun
bunları 3 farklı kisi söylerse bilincaltı dahada gücsüz hale gelir ve teslim olmakta direnmez. yani sonuca daha kısa süre icinde ulasılır.

Mesajınız en fazla 50-60 telkin icermelidir. ve daima huzurlu ve sakin bir ses yada müzik icinde olmalıdır ki beyin uyussun ve direnmesin.

Her bir bildirimde muhtemelen ses uzunluğu yaklaşık beş saniye olacak ve bu oniki ifadeleri (5 saniye x 12 ifadeler = 60 saniye) her dakika için yaratılmış olabileceği anlamına gelir.

60 mesaj vardı ve her beş saniye sürmüştür Eğer bu mesajı klibi yaklaşık beş dakika uzunluğunda (60 tablolar x 5 saniye = 300 saniye) olacağı anlamına gelir.

isterseniz baska bir yol daha deneyebilirsinz.
Aynı telkini farklı seslerde kayıt ederek bunları mixlersiniz.
örnegin
bir telkin 4 kisi tarafından kayıt ettiniz telkinin bi cümlesini baskası digerini baskası olarak mixlediginizde telkin uznlugu 4 katına cıkar ve 20 dakikalık bir mp3 elde etmis olursunz ve bunu kesintisiz olarak dinlendiginde belirli farklılıkları hemen görebilirsiniz.
subliminal mp3 fiziksel degisimler icin uzun sürekli etki göstersede kisisel degisimler icin cok iyi hazırlanmıs bir telkin ve mp3 ile anında degisimde gösterebilir.
suanki arastırmam ve calısmalarım sublminal mp3 üzerinde ve bu konuda dahada ileriye gitmek istiyorm.
örnegin
bi arkadasımla arabayla bi yere giderken ona mp3ümü dinlettigimde hemen etkisini göstermesni saglamam lazım.
bunun icin calısıyorum eger benmle calısmak isteyen bilgi paylasımında bulunmak isteyen var ise eklesin lutfen.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Boy konusunda yapılan şey kesinlikle
işe yarıyor, denedim ordan biliyorum.

Ama kişilik için yapılan çalışmada,
bunu bazı destekleyiciler de eklenirse
etkisi daha iyi olcaktır.

Hipnotik

Kayıtlı Üye
İş
Fiziksel olarak degisimde kesin olarak etkiki ise kisisel olarak degisimde daha kesin bir sonucu ulasılabilir. ama sorun bunu en kısa zamana indirmek

Eternality

Kayıtlı Üye
Ben Subliminal Mp3 her gece yatarken dinliyorum.Yaklasık 8-9 gece oldu.Acaba ne zaman bir sonuca varırım?

Hipnotik

Kayıtlı Üye
İş
ne yönde dinledigine ve subliminal mp3te olan telkinlerin ve müzigin etkisine baglı olarak degisir

dekabeyler

Kayıtlı Üye
Simdi telkin kasetinin veya mp3 un nasil dinlendigi de onemlidir. Arkadasinizla arabada giderken dinlemek, yatakta yatarken dinlemekle ayni etkiyi gostermeyebilir. Bu nedenden dolayi her telkin kaseti dinlemeden once alpha ritmine girilmesi onerilir. Alpha ritmine girilmesi zihnin tamamen susmus olmasi ve tamamiyla kasete odaklanilmasina olanak saglar :)

Hipnotik

Kayıtlı Üye
İş
tabikide uyurken dinlemeniz bile cok büyük etki yapar
suanki calısmalarım anında etki göstermesi
mesela bi arkadasla oturuyoruz ve oradan gitmesini istiyorum yada herhangi baska birsey mp3 actıgımda bi kac dk icinde istegimin gerceklesmesi suanki amacım bu ve bunu basarırsam
cok büyük bi olay ve gelisme olur
bunun icin benimle birlikte calısacak arkadaslar arıyorum

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Sitede bir ara isteğe göre subliminal mp3 hazırlanıyordu. Hala devam ediyor mu?