okul sonrası

revasL

Banlı Kullanıcı
Merhabalar öncelikle bu gün yaşadığım garip bişeyi anlatıcam değerli yorumlarınızı bekliyorum yaşadığımı ne eksik ne fazla anlatmaya çalışıcam...

okuldan geldim saat 11 civarı evde kimse yok yatağa yattım uykuya daldım ve rüyada olduğumu anladım ve bi anda yatağa döndüm kıpırdayamıyorum astral seyehat geldi aklıma kalkmaya çalışayım dedim sanki kalkacak gibi oldum ve sağa dönük yatıyordum. sol kulağımdan bişey girdi yada çıktı ama girerken beynimi zonklatacak kadar bi çınlama sesi geldi ve bitti kendime geldim. olay bu sevgiler.. inşallah anlatabilmişimdir

revasL

Banlı Kullanıcı
değerli yorumlaınızı bekliyoum

Eternality

Kayıtlı Üye
Keşke Konuyu Astral Seyahat bölümüne açsaydın.Yardımcı olurlardı.Ayrıca anlamadığın ne var ? Yapmaya çalışmıssın,neredeyse başaracakken geri dönmüşsün.Tabi anlattıkların doğruysa çünkü bu çınlama sesine vs. Astral Seyahate çıkarken rastlanır.Ama emin olma bu sadece bir lusid rüya hatta ve hatta sadece bir rüyada olabilir.Eğer değilsede Astralin yarısını başarmıssın demektir.Denemeye devam et.1 Kere yap zaten gerisi çorap söküğü misali gelir ;)